18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamachowcy samobójcy.

~Velture • 2017-01-27, 14:33
Najnowsze badania wykazały, że jedzenie 2 plastrów boczku dziennie zmniejsza ryzyko bycia zamachowcem samobójcą o 100%.

gustav665

2017-01-27, 18:16
niby 72 dziewice to dużo, ale jak tylko tyle masz na całą wieczność to może się za pare tys lat znudzić. Dlatego, żeby nie nacieszyć się kobietami za życia muslimy jebią psy koty kury konie osły kozy krowy

~Velture

2017-01-27, 18:49
gustav665 napisał/a:

muslimy jebią psy koty kury konie osły kozy krowy


Chyba z kotami to przesadziłeś.

Essent

2017-01-27, 19:38
A jak to jest wyr*chać kota?

RedIsGood

2017-01-27, 20:02
Ciekawe czy Andreas Lubitz(149 osób zamordowanych) i Anders Breivik(77 osób zamordowanych) nie jedli boczku. Ktoś ma jakieś info na ten temat? Ja wiem, że jest modny pocisk na islam ale miejcie chociaż krztynę obiektywizmu w tym pie**oleniu.

pakicito

2017-01-27, 20:27
Cytat:

Ciekawe czy Andreas Lubitz(149 osób zamordowanych) i Anders Breivik(77 osób zamordowanych) nie jedli boczku. Ktoś ma jakieś info na ten temat? Ja wiem, że jest modny pocisk na islam ale miejcie chociaż krztynę obiektywizmu w tym pie**oleniu.


jeśli Ci to poprawi humor, naukowcy mogli pomylić się o 1%

~Velture

2017-01-27, 20:35
Cytat:

Ciekawe czy Andreas Lubitz(149 osób zamordowanych) i Anders Breivik(77 osób zamordowanych) nie jedli boczku. Ktoś ma jakieś info na ten temat? Ja wiem, że jest modny pocisk na islam ale miejcie chociaż krztynę obiektywizmu w tym pie**oleniu.


Czekaj. Przeczytam jeszcze raz to co napisałem.
"Zamachowcy samobójcy." " jedzenie 2 plastrów boczku dziennie zmniejsza ryzyko bycia zamachowcem samobójcą "
Przypomnij mi kiedy Breivik się zabił podczas zamachu.
Jakoś mi w głowie się zrobiła pustka. Jaka to była data? Chociaż miesiąc? Może rok? Albo dekada? Dalej pusto. Może stulecie albo tysiąclecie?

Black-Sheep

2017-01-27, 20:41
k***a, prawactwo zobaczyło dwa biedazamachy na krzyż i już narobiło w gacie. Potomkowie husarii. :roll:

Kiedy to my dokonywaliśmy zamachów w Rote Armee Fraktion czy Czerwonych Brygadach, to było coś co mogło zburzyć porządek świata, a paru islamistów wygenerowanych przez imperializm to ch*j a nie żaden poważny terroryzm.

Miacholl

2017-01-27, 21:41
IRA, Baskowie, RAF, czy Czerwone Brygady załatwiły więcej ludzi w Europie niż islamscy terroryści. Ale to tylko pokazuje jak skrzywienie i skrajny światopogląd czy religia szkodzi. Pan Kaczynski (Ted) też swoje ma na koncie.