18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach na Nicolasa Maduro

Cloverface • 2018-08-09, 17:57
Zamach na prezydenta Wenezueli miał miejsce w Caracas w Wenezueli.
Do celów ataku wykorzystano drony. Jeden z nich wybuchnął nieopodal prezydenckiej platformy.
Rannych zostało siedmiu żołnierzy.



Ogólnie to chodzi o to:
spoiler

TB303

2018-08-09, 18:15
freaky napisał/a:

To tego...

Obrazek


Pora zatem 'wprowadzić demokrację' :amused:

Cloverface

2018-08-09, 19:07
Dobre były słowa prezydenta - "Jednak wprowadzenie socjalizmu nie pomogło naszemu kraju" :amused:

Noside

2018-08-09, 21:10
Jak zj***li z ropą, to powinni zalegalizować produkcję kokainy i z kartelami za rączkę postawić kraj na nogi.

lm65

2018-08-09, 21:33
Polska powinna kupować od nich tanią ropę.

BundyR

2018-08-10, 05:35
wojsko najlepsze, cały szyk poszedł w p*zdu, jak usłyszeli wybuch

Wiewór

2018-08-10, 09:41
El Presidente ma kosę u wszystkich więc każdy chce go zaj***ć. Chcieli wprowadzić utopijny socjalizm no to wprowadzili. Najpierw Hugo Chavez, teraz Maduro. W jedno pokolenie komuchy zrobiły z Wenezueli kraj upadły.
DO TEGO DĄŻY PIS. PIS powiela scenariusz Wenezueli! - rozbudowany socjal, rozdawanie kasy, przejmowanie przez państwo najważniejszych spółek.
KOMUNIZM NIE DZIAŁA i to jest tego przykład.
j***ć PIS i wszystkich bolszewików na świecie.
I co się k***a pajace dziwicie, że USA niepokoi się losem Wenezueli? Żaden kraj na świecie nie jest samowystarczalny. Nawet USA. Problemy z wydobyciem ropy w Wenezueli oznaczają problem dla USA dla którego ropa jest niezbędna do funkcjonowania. Nie ma w tym żadnego spisku. Amerykanie reagują na problem z wyprzedzeniem bo są mądrzy przed szkodą a nie jak polaczki, które nie są mądre nawet po szkodzie.
Jakby sytuacja dotyczyła Polski to nasza zak***ista władza zajęła by się problemem dopiero jakby zabrakło ropy w całym kraju.

selissi

2018-08-10, 13:56
@Abraxus powiem Ci krótko, nie czepiam się merytoryki Twojej wypowiedzi, mam w dupie politykę w szerokim rozumieniu.
Sam wyjechałem z kraju jakiś czas temu, bo chciałem lepiej na starość dla mnie i lepiej dla moich dzieci w przyszłości.
Zrobiłem dobrze, czy źle to nie ważne. Nie ważne też, co o mnie myślą inni, to też mam w dupie.
Jestem Polakiem, mój syn uczy się polskiego w mowie i piśmie. Nie byłem, nie jestem i pewnie nie będę nigdy patriotą, ale k***a Twoja mać. Jak ktoś pisze "polaczki"... ch*j Ci w dupę, chamie. Jestem Polakiem.

Wiewór

2018-08-10, 15:26
@up a jak określić ten k***a naród nieskończonych debili, którzy obalili komunę po to, żeby po transformacji we wszystkich kolejnych wyborach znowu wybierać socjaluchów i komuchów? Krew mnie k***a o to zalewa zalewa.

lucilla

2018-08-10, 16:47
Wybuchł a nie wybuchnął :)

KlinikaAborcyjna

2018-08-10, 17:37
up
jak wybuchł? wszyscy widzieli że wybuchnął i to w powietrzu :kawa:

ProVVe

2018-08-10, 18:38
Jeny każdy wie, że usa trzyma łapska na ich ropie... Co chwilę burdy bo wenezuela chce bić kasę na ropie, ale maja umowę z usa, że jej nie ruszają (dokładnie to tylko usa może im oczyszczać ropę zgodnie z ustaleniami). Nowi prezydenci chcą sie nachapać i usamodzielnić i tak w kółko... Szkoda narodu

ellsworth

2018-08-10, 20:28
Elitarne jednostki gwardyjskie czmychają przed dronem jak zające. Ech... gdzie te czasy gdy XVIII piechota stała twarzą w twarz z wymierzonymi w nimi karabinami przeciwnika i żołnierz nawet nie drgnął gdy obok niego kolega padał przebity kulą wielkości kciuka, albo tracił kończynę od przelatującej armatniej kuli... Karol XII by dziś przejechał się po całej Europie i reszcie świata jak po burdelu...

BundyR

2018-08-10, 21:17
@selissi
skoro żyjesz za granicą, pie**olisz, że uczysz dzieci polskiego, ale nie jesteś patriotą to kimże k***a jesteś? Na ch*j im polski, jesteś zbetonionym polaczkiem, pseudopolaczkiem na wagarach. ch*j Ci to wyjdzie i Twoim dzieciom, za grosze się k***ić na kiblach, a nawet w budowlance. W sumie to nawet polaczkiem nie jesteś.