18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Załatwiony przez dresika

Macx83wwww • 2022-01-15, 01:39
Łotwa


neo001

2022-01-15, 22:33
glenton napisał/a:

wstawaj! zesrałeś się...



Nie zesrał, a prawdę napisał. Mandaty jakie wystawiali były niezgodne z prawem i powinni za to odpowiedzieć karnie. Niestety nie ponieśli za to odpowiedzialności karnej, więc powinni przez społeczeństwo zostać osądzeni. Najlepiej prywatnie traktować ich jak zera. Mieli służyć społeczeństwu, a nie polityką.

ruddie

2022-01-15, 23:07
zipi napisał/a:

Ej czy tylko ja tak mam, ze to całe bydło które pisze i nawołuje do "j***nia policji" to jest ta cała patologia co do 3ciej nad ranem napie**ala piwerka przed blokiem i zeby to było cicho, to oni piłują mordy i rzucają butelkami w bloki, a jak juz jakiś sąsiad sie wk***i bo ma do roboty na 8smą, to wezwie policje, a te j***ne bydło jest obrazone ze im Policja nie daję sie bawić XD jak ja was k***y nienawidze, murzynów tez nie lubie ale z nimi sie nigdy nie spotkałem, jestescie Poliskimi murzynami, SCIERWA.




Pewnieś policjant albo masz kogoś w psiarni w rodzinie. To wiedz, że jesteście zwykłymi k***ami nieprzestrzegającymi prawa. Piwa nie lubię, a przez ostatnie dwa lata pokazaliście, że każdemu z was przysługuje taki kop na mordę, jak na filmie. Resztki autorytetu będziecie odbudowywać przez lata. A teraz sp***alaj.

picolo

2022-01-16, 03:29
Jak śpioch wezwie posiłki i będzie pięciu na pięciu to się rolę odwrócą. j***ne boshki milenijne, następna podrasa po murzynach.

pixastudio

2022-01-16, 20:29
FeeGiee napisał/a:

A jak ci samochód zapie**olą to gdzie pójdziesz dziecko? na policje czy po "kolegów". j***na Ameba



Chyba resoraka. Dzieci samochodów nie mają.

Krysteeek

2022-01-16, 21:41
FeeGiee napisał/a:

A jak ci samochód zapie**olą to gdzie pójdziesz dziecko? na policje czy po "kolegów". j***na Ameba



wtedy napisze na fejsbuku '"jebac policje" bo zamiast pilnować żeby nie kradli samochodów, to łażą i trzepią za 2 gramy. Proste.

sard

2022-01-16, 23:41
j***ć dresów całego świata bo poza kolorem skóry niczym nie różnią się od murzynów!