18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zakupy z dzieckiem

Sz...........la • 2017-12-09, 14:29
Powinny takie stać przy wejściu, zaraz obok koszyków. :amused:


kondziu7

2017-12-09, 14:35
Jezeli nie potrafi sie sterowac istota glupsza od siebie, w duzym markecie dziecu mozna wydawac polecienia znajdz to, przynies tamto, potrzebujemy tego... cos jak pies, traktuje to jako zabawe i jest potem nagrodzone.
Mozna tez byc jak Ci nowoczesni rodzice i kupic dziecku smycz zawsze jest sie z czego posmiac.

kurwiszonek

2017-12-09, 14:35
a ty powinieneś wylądować w czymś takim na stałe

Sz...........la

2017-12-09, 14:37
kondziu7, gdzieś widziałam, że rodzic przywiązał do dziecka balonik z helem, aby łatwiej było go zlokalizować w supermarkecie :D

Polnischefuhrer

2017-12-09, 15:00
To jest dobre tylko dla rodziców którzy ulegają szantażowi emocjonalnemu dziecka które sami tego nauczyli! Jeżeli dziecko krzyczy, że chce np. czekoladę to wg. mnie powinno się poczekać aż dziecko się uspokoi nawet jeżeli swoim płaczem miało nam narobić odrobinę wstydu, bo inaczej nauczymy bachora, że jak będzie krzyczeć to wszystko dostanie.

saves

2017-12-09, 15:19
To akurat jest dość stare przebranie na Halołin w Murice.

elfis

2017-12-09, 18:12
dzieciakowi brakuje tylko kasku z grubego drutu,
wtedy dopiero można, bezpiecznie iść na zakupy

omgłomatkobosko

2017-12-09, 19:20
W samolotach też powinny być takie zestawy.

petru23

2017-12-09, 19:34
To jest przebranie a'la Hannibal Lecter

ho...........zo

2017-12-09, 21:30
Polnischefuhrer napisał/a:

To jest dobre tylko dla rodziców którzy ulegają szantażowi emocjonalnemu dziecka które sami tego nauczyli! Jeżeli dziecko krzyczy, że chce np. czekoladę to wg. mnie powinno się poczekać aż dziecko się uspokoi nawet jeżeli swoim płaczem miało nam narobić odrobinę wstydu, bo inaczej nauczymy bachora, że jak będzie krzyczeć to wszystko dostanie.


A według mnie każdy akt nieposłuszeństwa gówniarza powinien być nagradzany kontrolnym ciosem z otwartej w potylicę. Powtarzać do skutku za każdym kolejnym razem mocniej. Po kilku takich zabiegach dzieciak będzie chodził jak szwajcar, wykonywał wszystkie polecenia, a my będziemy mieć święty spokój.

zbijok

2017-12-09, 22:53
Można też być zrównoważonym emocjonalnie logicznie myślącym człowiekiem, swoich dzieci nie posiadam, ale do siostrzeńca powiem raz i jest wykonane, przemoc to domena słabych

Haylash

2017-12-09, 23:09
Polnischefuhrer napisał/a:

To jest dobre tylko dla rodziców którzy ulegają szantażowi emocjonalnemu dziecka które sami tego nauczyli! Jeżeli dziecko krzyczy, że chce np. czekoladę to wg. mnie powinno się poczekać aż dziecko się uspokoi nawet jeżeli swoim płaczem miało nam narobić odrobinę wstydu, bo inaczej nauczymy bachora, że jak będzie krzyczeć to wszystko dostanie.


Nie lepiej wpie**olić mu na forum całego marketu?
Szybsze, skuteczniejsze i bardziej zabawowe :lol:

rai87

2017-12-09, 23:24
Ja jebie. Dzieci sadola, to jest zajebisty cosplay tej osoby:



Pewnie dzieciaczki nie wiecie kto to. To jest wizualizacja reżysera Bretta Ratnera postaci Hannibala Lectera z powieści Thomasa Harrisa w genialnym wykonaniu Anthony Hopkinsa. Oj dzieciaczki, na smycz z wami i do marketu. Tyle z was zostało

fieryangel

2017-12-09, 23:36
Albo można też dziecko dobrze wychować.
No ale jak ktoś nie potrafi... to zawsze to jakiś sposób, żeby te małe k***iszony nie dały ryja na cały sklep.

Cross9819

2017-12-10, 00:00
hoszo napisał/a:


A według mnie każdy akt nieposłuszeństwa gówniarza powinien być nagradzany kontrolnym ciosem z otwartej w potylicę. Powtarzać do skutku za każdym kolejnym razem mocniej. Po kilku takich zabiegach dzieciak będzie chodził jak szwajcar, wykonywał wszystkie polecenia, a my będziemy mieć święty spokój.



Ale miałeś przej***ne dzieciństwo :kaleka: