18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zakupy w stylu BLM - Black Loot Murders Jubiler w UK

Dzisiaj • 2022-03-04, 09:01
Wg zrodel napad na jubilera w Birmingham. Emiraty Wielkiej Brytanii.


PanKukuruźnik82

2022-03-04, 09:16
Wcale mi angoli nie szkoda, widziały gały co brały. Zresztą niech dalej klękają dla BLM buhhahaha

zwierzak30

2022-03-04, 10:06
Tak gwoli ścisłości.To hinduski sklep nie angielski.
A Hindusi,to bardzo pracowita społeczność w UK. UK funkcjonuje dzięki hindusom i za kilka pokoleń Hindusi będą mieć całą gospodarkę UK u siebie w kieszeni.
Sprawdźcie sobie jakie brytyjskie firm należy już do korporacji TATA. :)

ps: Piwerko za Emiraty. :)
Mieszkałem tam.Potwierdzam.

Dzisiaj

2022-03-04, 11:41
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wcale mi angoli nie szkoda, widziały gały co brały. Zresztą niech dalej klękają dla BLM buhhahaha



teraz tgo raczej trzeba uwazac na "studentow" ukrainskich, co niby 28 lat mieszkaja na ukrainie i ZEDNEGO slowa po ukrainsku nie potrafia powiedziec...

nowynick

2022-03-04, 13:09
w biały dzień pod okiem setek świadków i zysk ograniczony. Nie to co ustawa o obronności - 3% PKB Polski, bez kontroli wydatków, jedynie jakaś tam komisja (proponuje kurski, ziobro, sasin w składzie) ds zakupów i wydatków. To będzie skok na miliardy dopiero, a jak w 2030 okaże się, że nasza armia jest w gorszym stanie niż dzisiaj to się k***a nie zdziwcie...

dogip

2022-03-04, 13:59
I o to chodziło. Jest tablica rejestracyjna to i zbrodniarze zaraz będą złapani.
Ja pie**olę, co za zryte łby. Tak "wysokie" IQ nie podpowie debilowi, że w dupę może sobie tę tablicę wsadzić?

haltopizda

2022-03-04, 15:14
dogip napisał/a:

I o to chodziło. Jest tablica rejestracyjna to i zbrodniarze zaraz będą złapani.
Ja pie**olę, co za zryte łby. Tak "wysokie" IQ nie podpowie debilowi, że w dupę może sobie tę tablicę wsadzić?



oj dzbanku-widzisz że ta tablica była przyklejona na taśmie dwustronnej-wiec pewnie jest lipna

mlecz1323

2022-03-04, 16:11
Ziomek od fuck, fuck- zajebisty aktor!

TrzyDwaJeden

2022-03-04, 17:14
POwinni wyłapać tych murzynów a następnie wysłać w prezencie putinowi , zrzucić na spadochronie w skrzynkach po bananach. Mogliby rozpie**alać rosję od środka.

WiesławPaleta

2022-03-04, 18:03
Spokojnie Polaczki, nie ma co się śmiać i szydzić. Jeszcze kilka dni najazdu "ukraińskich" śniadych i brązowych wygnańców wojennych do Polski i w Polsce będziemy mieli to samo. Tego typu "zakupy" w polskich galeriach i mordowanie Polaków przez gównoskórych najeźdźców na ulicach w biały dzień też będzie u nas codziennością.

Herhard

2022-03-04, 18:40
WiesławPaleta napisał/a:

Spokojnie Polaczki, nie ma co się śmiać i szydzić. Jeszcze kilka dni najazdu "ukraińskich" śniadych i brązowych wygnańców wojennych do Polski i w Polsce będziemy mieli to samo. Tego typu "zakupy" w polskich galeriach i mordowanie Polaków przez gównoskórych najeźdźców na ulicach w biały dzień też będzie u nas codziennością.



I tu masz k***a rację! W Wa-wie w galerii tego w chooj się kręci,zresztą nie tylko tam.

Laci

2022-03-04, 19:01
Minęły 2 minuty, gdzie policja?

Dzisiaj

2022-03-04, 20:04
haltop*zda napisał/a:

oj dzbanku-widzisz że ta tablica była przyklejona na taśmie dwustronnej-wiec pewnie jest lipna



oj drugi dzbaneczku :) takie oznaczenia to highway maitenance - a tablica nie jest lipna. Poprostu samochod kradziony i tyle :) Nie warto nagrywac numerow czy robic video - samochod porzuca podpala i sp***ola.... tyle :)

dogip

2022-03-04, 21:00
haltop*zda napisał/a:

oj dzbanku-widzisz że ta tablica była przyklejona na taśmie dwustronnej-wiec pewnie jest lipna



Oj dzbanie, a wiesz co to sarkazm?