18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zakręcona szmata

qismo1 • 2015-10-01, 16:09
Byłem wczoraj w almie. Stoję przed regałem i szukam wzrokiem przyprawy do kurczaka. A że na tym regale było przypraw do mięs na szerokość ze 2m, to szukam regał po regale. W międzyczasie widziałem kątem oka jak pewna dupeczka ewidentnie kogoś szuka. Ale nic, ja stoję i szukam tej przyprawy. Po chwli czuję jak ktoś mocno ciągnie mnie za rękę... Odwracam się trochę zdziwiony, a ta laska ciągnie mnie za rękę.
W pierwszej chwili nie wiedziałem o co kaman. Ale po chwili byłem pewny, że mnie z kimś pomyliła, bo jej nie znałem. Ja po paru metrach zwolniłem, ale ona powiedziała: "Choć Tomek, musimy się pospieszy, bo mama dzwoniła i chciała nam coś ważnego przekazać." I po kilku sekundach dodała, "Wiem, że nie przepadacie za sobą, ale wiesz też, że umiem ci się odwdzięczyć" W tej chwili to się zastanawiałem, czy jestem tak zj***ny po robocie, że już mam zwidy... Z racji tego, że do kas było bardzo blisko postanowiłem się odezwać. Ale oczywiście w tej chwili zamiast powiedzieć: "przepraszam, ale pomyliła mnie pani z kimś" to ja powiedziałem: " Czyli zapowiada się gorąca noc?"
I po tym żałowałem, że cokolwiek się odezwałem. Jak laska usłyszała mój głos to zakminiła, że to nie mnie szukała... Odepchnęła mnie i zaczęła drzeć mordę na cały sklep "zboczeniec, gwałciciel" itp. Ja stałem jak zamurowany. Na moje nieszczęście 2 fiutów z policji stało w kasie... Żaden z policjantów nie chciał słuchać, żeby zobaczyli na monitoring, że to jakaś pomyłka. Efekt był taki, że wyszedłem z almy w kajdankach i przesiedziałem 4h na policji tłumacząc tym ćwokom, że to jakaś pie**olona pomyłka. :facepalm:

Mag_Kołodziej

2015-10-01, 16:17
Smutną historię nam przedstawiłeś Tomaszu.

bosslolkowy

2015-10-01, 16:27
Gówno prawda, stałem przy tym ziomku i widziałem jak złapał tą laskę za rękę, później objął na siłę i zaczął wsypywać jej na siłę przyprawę do kurczaka do ryja - istny horror. Dobrze, że była tam policja, bo laska już krztusiła się tą przyprawą....
Zwyrol j***ny!

Syn_Milionera

2015-10-01, 16:30
Puenta taka że po wyjściu z aresztu nie byłeś już dziewicą tak?

PS: Dawno nie czytałem tak ch*jowo zmyślonej historyjki.

qismo1

2015-10-01, 16:43
@Syn_Milionera

W ch*ju mam Twoje zdanie, a jeśli myślisz, że Policji pracują sami geniusze to jesteś w błędzie.

Taki przykład z Tarnowa, jak ktoś mieszka to na pewno słyszał o ataku 2 lata temu nożem na ekspedientkę w kiosku na ul.Krakowskiej.
Psychol dźgnął ją nożem, zatrzymał go młody chłopak w drzwiach i ktoś zadzwonił na policję. Z komedy do miejsca zdarzania mają 300m, a zjawili się po 15min.

Atrocek

2015-10-01, 17:08
Najgorzej jakby rozpoznał Cię jakiś znajomy, albo sąsiadka. Jakiś gwałt na dzielnicy i masz bagiety na chacie :D

bosslolkowy

2015-10-01, 17:09
@up - nie przejmuj się tym użytkownikiem, nic wartego jeszcze nie wniósł swoimi komentarzami na ten portal.

nurgle

2015-10-01, 17:19
bosslolkowy napisał/a:

Gówno prawda, stałem przy tym ziomku i widziałem jak złapał tą laskę za rękę, później objął na siłę i zaczął wsypywać jej na siłę przyprawę do kurczaka do ryja - istny horror. Dobrze, że była tam policja, bo laska już krztusiła się tą przyprawą....
Zwyrol j***ny!


Widzę, że kolega z tvn :D

bosslolkowy

2015-10-01, 17:37
@up - ja z TVN, mama pracuje w "NIE", tata w Gazecie Wyborczej, moją chrzestną jest Monika Olejnik, a chrzestnym Lis.
Tata (Donald) załatwił mi pracę w TV, ale obiecał, że później dostanę coś w Brukseli. Moja siostra jest asystentką Pana Niesiołowskiego, a brat startuje z listy Zjednoczonej Lewicy. Oprócz pracy w TV zajmuję się też promocją Nowoczesnej PL Pana Ryśka.


Tak naprawdę to życzę tym wszystkim, których wymieniłem jak najgorzej. Mam nadzieję, że 25-tego te sk***ysyny będą już myśleć, gdzie tu sp***olić.

krzyks

2015-10-01, 17:47
Nie będę komentował.. ta dziewczyna, to moja "była" już dziewczyna. Ja nagrania widziałem... A to k***a.

kaczakaka

2015-10-01, 21:10
@2up taaaa... Twoje dzieci będą wzorowymi "Reporterami24" :D