18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zakochany wieloryb

~Velture • 2018-08-04, 09:01
Bogatsze życie seksualne niż 90% sadoli :amused:


Wredniak

2018-08-05, 02:04
Wazne ze sie kochaja :mom_please:

Ja...........ro

2018-08-05, 02:53
Mówcie co chcecie ale grube baby się fajnie r*cha. No może nie takie spasione po ch*ju ale takie z nadwagą.
Nie mają dużych wymagań ani oczekiwań a są wdzięczne, że chcesz je puknąć.

Swojego czasu miałem jedną taką kumpelę do r*chania. Po prostu na r*chanie się spotykaliśmy jako przyjaciele. Czasem się pizzę zamówiło i oglądało coś w tv przed i po ale ogólnie na r*chańsko się umawialiśmy.

Loda opie**alała pierwsza klasa. Zawsze była czyściutka i c*pka świeża w ch*j więc minetę robiło się z przyjemnością. r*chało się kilka razy aż ch*j odmawiał wstawania w końcu.

Nie przeszkadzało jej nic w sumie. Nie będę ściemniał, że mam półmetrowego pytonga bo nie mam ale nigdy nie narzekała a wystarczyło kilka sekund macania i wodospad zapie**alał jak opętany.

Podsumowując - grube laski lubią się r*chać i doceniają, że w ogóle ktoś chce je puknąć.

:amused:

~Velture

2018-08-05, 10:21
Velture napisał/a:

Mówcie co chcecie ale grube baby się fajnie r*cha. No może nie takie spasione po ch*ju ale takie z nadwagą.
Nie mają dużych wymagań ani oczekiwań a są wdzięczne, że chcesz je puknąć.

Swojego czasu miałem jedną taką kumpelę do r*chania. Po prostu na r*chanie się spotykaliśmy jako przyjaciele. Czasem się pizzę zamówiło i oglądało coś w tv przed i po ale ogólnie na r*chańsko się umawialiśmy.

Loda opie**alała pierwsza klasa. Zawsze była czyściutka i c*pka świeża w ch*j więc minetę robiło się z przyjemnością. r*chało się kilka razy aż ch*j odmawiał wstawania w końcu.

Nie przeszkadzało jej nic w sumie. Nie będę ściemniał, że mam półmetrowego pytonga bo nie mam ale nigdy nie narzekała a wystarczyło kilka sekund macania i wodospad zapie**alał jak opętany.

Podsumowując - grube laski lubią się r*chać i doceniają, że w ogóle ktoś chce je puknąć.

:amused:



Dobrze gada! Polać mu!

petru23

2018-08-05, 10:53
To jedna z tych, co w pępek się je r*cha?

Bourbonable

2018-08-07, 17:08
Erutlev napisał/a:


Tarło mają ryby... wieloryb to ssak :homer:



no shit sherlock. Musiales byc prymusem w zlobku.