18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zaklinacz psów

TT4 • 2017-06-18, 22:45
Z koziej dupy trąba.


TEERRAZ

2017-06-19, 16:52
@pogromcababilonu
No a nie ?

Bombeluna

2017-06-19, 17:52
SQT oraz TEERRAZ, co tu dużo mówić... może powiem to wprost tak by wasze niby-móżdżki to zrozumiały, jesteście niedoj***ni na wszystkie możliwe sposoby.

Be6he6mo6th

2017-06-19, 18:19
pogromcababilonu napisał/a:

Mimo wszystko, gdyby mnie jakiś kundel uj***l w twarz, było by to jednym z ostatnich doświadczeń w życiu kundla, chyba, że by zdążył sp***olić. Dodam że nie zwykłem wk***iać psów. I nie ważne jak bardzo byłby napięty, pies ma znać swoje miejsce w hierarchii, i każdy atak, werbalny bądź nie, powinien kończyć się wpie**olem, którego srogość wyznacza siła ataku.

W mojej ocenie ten pies podpisał na siebie wyrok śmierci



Nic dodać, nic ująć.
Oczywiście nic nie mam do psów szkolonych, które siedzą grzecznie, nie szczekają bo k***a samochód przejedzie albo powietrze sobie przeleci i nie srają gdzie popadnie a potem wpie**alając to ze smakiem.
Takim właścicielom psów wielki ku*as w dupę, za ignorowanie ludzi, którzy nie koniecznie przepadają za szczekaniem psa o 3:00 w nocy, bo k***a jeż przebiegł obok.

vl...........00

2017-06-20, 00:10
Kamerzystę zwolnić w p*zdu.

Slyn

2017-06-20, 13:20
pogromcababilonu napisał/a:

Mimo wszystko, gdyby mnie jakiś kundel uj***l w twarz, było by to jednym z ostatnich doświadczeń w życiu kundla, chyba, że by zdążył sp***olić. Dodam że nie zwykłem wk***iać psów. I nie ważne jak bardzo byłby napięty, pies ma znać swoje miejsce w hierarchii, i każdy atak, werbalny bądź nie, powinien kończyć się wpie**olem, którego srogość wyznacza siła ataku.

W mojej ocenie ten pies podpisał na siebie wyrok śmierci



Tylko że kwestia wychowania psa to bardziej pokazanie mu właściwych zachowań, a nie karania przemocą bo to tylko wzbudza dodatkową agresję u psa. Kwestia agresji bierze się ze strachu, gdy pies nie ma jak uciec od bodźca (ciasny chodnik, korytarz, bądź sytuacja na filmie gdy typ go obejmuje) to przechodzi do ataku, a żeby się tego pozbyć u psa to trzeba działać wręcz odwrotnie, np. pies atakuje rowerzystów, to w momencie jak pies widzi z daleka rowerzystę, stawia uszy i interesuje się nim trzeba mu dać nagrodę za kontakt z jego woli z niechcianym bodźcem. Dodatkowo gdyby byle Rottweiler Cię zaatakował szczękami w twarz, to raczej mógłbyś się pożegnać śmiało ze swoim ryjem, siła uścisku jego szczęk to jakieś "marne" 150 kg, nawet z posturą Brocka Lesnara byłoby ciężko, a istnieje wiele mocniejszych ras. :roll:

Be6he6mo6th napisał/a:


Takim właścicielom psów wielki ku*as w dupę, za ignorowanie ludzi, którzy nie koniecznie przepadają za szczekaniem psa o 3:00 w nocy, bo k***a jeż przebiegł obok.



>weź stróżującego psa do bloku
>nie umiej sobie poradzić z instynktem terytorialnym
>brak profitu
>j***ć właściciela podwójnie

pogromcababilonu napisał/a:

A jak obcy bahor wbiegnie komuś na posesję, to czy psy właściciela też mają prawo go pogryzc, kretynie?



Nie, trzeba najpierw samemu bachorowi nakopać do rzyci, a potem wsadzić go do miski psa i poczekać aż go zje.

nano50

2017-06-20, 18:46
pogromcababilonu napisał/a:

A jak obcy bahor wbiegnie komuś na posesję, to czy psy właściciela też mają prawo go pogryzc, kretynie?



Skąd się k***a takie przychlasty biorą? Drogi Panie. Po to właśnie się ma ogrodzenie, tabliczkę "zły pies" i psa stróżującego, żeby nikt nieproszony Ci się nie wpie**alał. W momencie, kiedy jakiś bezmózgi rodzic nie upilnuje pociechy i ta Ci się wpie**oli na działkę to zarówno rodzic jak i dziecko powinni skończyć w a)więzieniu, b)misce dla psa.

Co za czasy nadchodzą, że ludzie myślą, że mogą się wpie**alać gdzie chcą i są bezkarni.

~LegendarnyZiom

2019-01-16, 22:51
Daj no buzi. :szczerbaty: