18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakładnicy w Gruzji

Je...........ik • 2020-10-21, 16:48
Świeżynka,
Uzbrojony mężczyzna wziął zakładników w banku w gruzińskim mieście Zugdidi - informują miejscowe media. Według ich ustaleń w pomieszczeniach może przetrzymywać co najmniej 60 osób. Negocjatorzy próbują rozmawiać z mężczyzną, jednak jednym z jego warunków, które postawił, jest oddalenie się policji z okolic banku.



Wśród zakładników są pracownicy banku i klienci. Teren wokół banku odgrodzono. Trwają negocjacje z napastnikiem, jednak jednym z jego żądań jest usunięcie się funkcjonariuszy z okolic banku.

Jak informują lokalne media, jednemu z zakładników udało się wcisnąć przycisk SOS, niektórym udało się uciec przez dach i wyjście przeciwpożarowe. Jak mówią świadkowie, którzy uciekli z budynku napastnik wszedł do banku, kilkukrotnie wystrzelił w sufit. Kazał pracownikom i klientom położyć się na podłodze.

Teraz - jak mówi jeden z zakładników - zamaskowany mężczyzna z karabinem trzyma granat z wyjętą zawleczka i czeka na spełnienie żądań.


Według informacji, które teraz posiadam, mężczyzna, przestępca, najprawdopodobniej włamał się do jednego z oddziałów banku. Jestem pewien, że policja podejmie wszelkie środki, aby to, co się dzieje, zakończyło się pokojowo - powiedział w TV Imedi premier Gruzji Giorgi Gacharia.

Trwają negocjacje z napastnikiem.

Essent

2020-10-21, 17:20
Jerzy_Owsik napisał/a:


że policja podejmie wszelkie środki, aby to, co się dzieje, zakończyło się pokojowo - powiedział w TV Imedi premier Gruzji Giorgi Gacharia.
Trwają negocjacje z napastnikiem.



Jasneeee, już po chłopie :amused:

RYHOO

2020-10-21, 18:12
Ja się nie dziwię. Żeby załatwić coś na infolinii to może człowiekowi odj***ć

siwybis

2020-10-21, 19:42
Mam tylko nadzieję że strzelec wyborowy w dobrym momencie zrobi mu z dupy jesień średniowiecza a my sobie to obejrzymy na hardzie :)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-10-21, 20:29
Tych bez maski powinien odj***ć od razu.
"Noś maskę, dłużej pożyjesz..." :mrgreen:

KebabRemover

2020-10-21, 21:16
to nadal trwa? nie da sie znalezc informacji, jak ma wyjeta zawleczke to ch*ja snajper zrobi i kto kolwiek albo spelnia jego rzadania albo musza wszystkich rozpie**olic jak bylo z tymi czeczenami w szkole podstawowej co zginelo kilkadziesiat bachorow xD

Je...........ik

2020-10-21, 22:14
KebabRemover napisał/a:

to nadal trwa? nie da sie znalezc informacji, jak ma wyjeta zawleczke to ch*ja snajper zrobi i kto kolwiek albo spelnia jego rzadania albo musza wszystkich rozpie**olic jak bylo z tymi czeczenami w szkole podstawowej co zginelo kilkadziesiat bachorow xD



Jeśli opis video nie wali w ch*ja to już po albo ugrali cos negocjatorzy


~mg_schutze

2020-10-21, 22:56
Podobno jedzie do Abchazji.

Umiem_modować

2020-10-22, 00:40
Oby mu się udało i oj***ł j***nych lichwiarzy.