18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zakaz składowania śmieci na rogu ulicy

~Angel • 2020-09-26, 09:45
na kare długo czekać nie musiał


agn2308

2020-09-26, 09:52
Czy mi się zdaje czy jest tak faktycznie. Jak w Polsce się coś odjebie to zapomnij o jakimś nagraniu z ulicznych kamer. Bo albo nie ma albo akurat nie nagrywała.
A w tych dzikich krajach nie dość że ta kamera jest to jeszcze jakość prawie w 4K

Halman

2020-09-26, 09:58
agn2308 napisał/a:

jakość prawie w 4K



Pralpunkt

2020-09-26, 10:13
U nas takie kary powinny być za palenie śmieci w piecu

Lobo24

2020-09-26, 10:19
Prawidłowo k***a. Ponad 10 lat sprzątam las w swojej okolicy. Już dawno został posprzątany. To co zostało to użeranie się z alkoholami i ścierwami co śmiecą i sprzątanie po nich. Musiałbym napisać baaaardzo długi post żeby wymienić ile razy te k***iszony zachowywały się chamsko albo agresywnie bo ośmieliłem się wrócić im uwagę że śmiecą w miejscu które ja sprzątałem wiele razy. Są na przykład leśni gangsterzy: "A skąd ty k***a jesteś? A kim ty k***a jesteś?" pyta żul po tym jak rzucił butelkę w krzaki a ja mu powiedziałem żeby podniósł.
Każda chwila dywagacji, rozmowy z chamstwem to chwila stracona. Napie**alać, tłuc, kopać i nic więcej.
2 razy tak miałem, że z wielkiego kozak zrobił się mazgaj co płakał bo ludzie mają go za alkoholika. A w lesie pije bo się wstydzi, a do kosza butelek nie wyrzuca bo słychać brzdęk szkła i on się wstydzi...Najpierw straszył paralizatorem, kolegami a potem płakał jak dziecko.

Halman

2020-09-26, 10:22
Lobo24 napisał/a:

Najpierw straszył paralizatorem, kolegami a potem płakał jak dziecko.



htp

2020-09-26, 10:22
agn2308 napisał/a:

Czy mi się zdaje czy jest tak faktycznie. Jak w Polsce się coś odjebie to zapomnij o jakimś nagraniu z ulicznych kamer. Bo albo nie ma albo akurat nie nagrywała.
A w tych dzikich krajach nie dość że ta kamera jest to jeszcze jakość prawie w 4K



Może ktoś filmuje, aby udowodnić, że zlecenie zostało wykonane? Bo inaczej nie zapłacą.

EdmundKemper

2020-09-26, 12:14
No ekolodzy w Brazylii się nie pie**olą.

Juzwa

2020-09-26, 15:09
Lobo24 napisał/a:

Prawidłowo k***a. Ponad 10 lat sprzątam las w swojej okolicy. Już dawno został posprzątany. To co zostało to użeranie się z alkoholami i ścierwami co śmiecą i sprzątanie po nich. Musiałbym napisać baaaardzo długi post żeby wymienić ile razy te k***iszony zachowywały się chamsko albo agresywnie bo ośmieliłem się wrócić im uwagę że śmiecą w miejscu które ja sprzątałem wiele razy. Są na przykład leśni gangsterzy: "A skąd ty k***a jesteś? A kim ty k***a jesteś?" pyta żul po tym jak rzucił butelkę w krzaki a ja mu powiedziałem żeby podniósł.
Każda chwila dywagacji, rozmowy z chamstwem to chwila stracona. Napie**alać, tłuc, kopać i nic więcej.
2 razy tak miałem, że z wielkiego kozak zrobił się mazgaj co płakał bo ludzie mają go za alkoholika. A w lesie pije bo się wstydzi, a do kosza butelek nie wyrzuca bo słychać brzdęk szkła i on się wstydzi...Najpierw straszył paralizatorem, kolegami a potem płakał jak dziecko.



No k***a mać, nie masz wideł w domu czy jak?

Cudak

2020-09-26, 21:42
Spójrzcie jak pedalsko rusza się napastnik podczas strzelania. Taka antifa z bronią :D

Plastykpl

2020-09-26, 21:43
Już mnie wk***iają te zielone ekozjeby.

worms

2020-09-26, 21:55
Ładny fart, kilka centymetrów dalej i by mu własna brama głowę ścięła.

mazga50

2020-09-27, 15:43
Dość wysoka kara za zaśmiecanie...

nano50

2020-09-28, 00:03
agn2308 napisał/a:

Czy mi się zdaje czy jest tak faktycznie. Jak w Polsce się coś odjebie to zapomnij o jakimś nagraniu z ulicznych kamer. Bo albo nie ma albo akurat nie nagrywała.
A w tych dzikich krajach nie dość że ta kamera jest to jeszcze jakość prawie w 4K



U nas udostępniać takich rzeczy nie wolno, chyba że specjalne polecenia, papiery i pierdoły. Tam jak się coś odjebie(odjebuje się w ch*j często) to każdy każdemu przesyła filmik na lewo i prawo.