18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Zakątki internetów

wonszo • 2015-05-30, 23:55
Dziś zacząłem błądzić po internetach i pewna rzecz przykuła moją uwagę. "mem" z nazwami różnych rzeczy/sytuacji/chorób/czegokolwiek.
Być może przewijało się to już na sadisticu, ale może kogoś zainteresuje.
ZAZNACZAM ŻE SPORA CZĘŚĆ TO MATERIAŁY +18! Wchodzicie na własną odpowiedzialność

Od razu zaznaczam, że zdjęć jest dużo, a znając was chcecie "sadola" i igrzysk :-) .

Nazwy tak jak w oryginale.

1. Roadkill
tak na rozgrzewkę. Standard- rozjechane zwierzątka - mniej lub bardziej wyflaczone.
Grafika tutaj

2. Gypsy 100
tytuł kojarzy się z cyganem.. No ale nie chodzi o gówno. konkretnie o psa.

3. Harleqiun fetus
Czyli płód - arlekin. Spowodowany genetyczną chorobą zwaną rybią łuską arlekinową. Dziecko zwykle umiera ze względu na dużą utratę wody i np sepsę. Zobaczyć można tutaj.

4. calcanhar de maracuja
Czyli muszyca. Choroba + larwy + jeszcze więcej larw.
wygląda to mniej więcej tak.

5. Bee cock
Osy. Na. Penisie. Żądlące. tadam.

6. Blue Waffles Disease
"muwio rze fotoszop ale wyglunda prawdziwie!".

7. Brown reculse spider bite
czyli ugryzienie pająka. Choć bardziej nazwałbym to upie**oleniem.

8. Tubgirl
Gruba azjatka ze sraczką. Wersja sadolowa: :sraka:

9. WTF tit
coś podobnego do punktu numer 4. Tutaj jedno z ujęć.

10. Putrid sex object
Nawet nie wiem jak to opisać... Brakuje mi słów.



w sumie to chyba wszystko.
Pominąłem dość znane np 2 girls 1 cup, 1 man 1 jar, 1 man 1 screwdriver, goatese.

Jeżeli dotrwałeś do końca bez odruchu wymiotnego to :ok: Ruchy frykcyjne w sumie też bym zrozumiał, ale trzepanie do takich rzeczy... :idzwch*j: .

..... no to miłego dnia sadole! :mrgreen:

Tolkemit

2015-05-31, 00:10
Ale o co chodzi? Co za problem wpisać w google grafika nazwę choroby itp?
a to r*chanie głowy konia krowy czy co to jest, latało po internecie z 5 lat temu

także nic nowego

piniek

2015-05-31, 00:13
o ty chory sk***ielu :) łap piwko! niech leci na główną i przepędza stąd gimbosadoli..

W............R.

2015-05-31, 00:18
A propos numerku 7. Raz w życiu widziałem coś takiego w Polsce, kiedy byłem na spływie kajakowym Krutynią. Jedną dziewczynę coś dziabnęło w brzuch. Z początku wszyscy mówili, że to jakiś giez albo cuś, ale zaczęło się babrać dokładnie w taki sposób. Panna dwa dni miała objawy grypy żołądkowej, a rana zaczęła się nieźle paprać, więc kiedy przepływaliśmy obok większej miejscowości, postanowiliśmy zabrać ją na pogotowie. Lekarz powiedział, że to ukąszenie bagnika - takiego miłego pajączka, którego można spotkać w trzcinach. Z racji efektów jego ukąszenia, wędkarze mówią na niego "kac-pająk" albo "wędkarski kac".

davidyell

2015-05-31, 01:28
wysłałbym to na harda, ale zgadzam się z @piniek

piniek napisał/a:

o ty chory sk***ielu :) łap piwko! niech leci na główną i przepędza stąd gimbosadoli..


niech wypie**oli to stąd gimbusiarskie p*zdy, a dla autora :piwo:

okrutnyCham

2015-05-31, 01:38
niezłe rarytasy zebrane do kupy :amused:
piwko!

Pi...........un

2015-05-31, 01:45
niech mi teraz ktoś zajrzy w historię to się zdziwi :D

Sov3reign

2015-05-31, 01:57
Masz piwo za putrid sex object. Nostalgia jak sam sk***ysyn. Nawet nie muszę tego oglądać, żeby dokładnie skojarzyć po tytule co tam jest. Odkryłem to w pierwszej klasie liceum i zdawało mi się że to sam koniec internetów, zaraz po 2men1horse~.

Rsoric

2015-05-31, 07:34
Jeśli chodzi o zakątki neta, to jest jeszcze jest niby Pain Olympic. Który jest fejkiem.

raistpol

2015-05-31, 09:04
a czy ktoś jest tak stary i tak poj***ny że w zamierzchłych czasach natknął się na adres grzybicapenisa prv pl? skoro do tej pory o tym pamiętam, to dobrze za gnoja mi banie rozj***ło :D

crackit

2015-05-31, 09:17
ktoś widzę przeglądał 9gaga wczoraj? :)