18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakąsili wódkę materiałem wybuchowym

Gonczor • 2018-04-09, 12:37
Jaka Rassija jest-każdy widzi. Wot kolejny dzień. Oddaję głos autorowi newsa:

Cytat:

Zabawowi mieszkańcy jednej ze wsi w okolicach Władywostoku włamali się do magazynu. Wynieśli z niego pudełko materiału wybuchowego przypominającego z wyglądu parówki i bez zbędnej zwłoki przystąpili do konsumpcji zdobyczy – popijając ją wódką.

O sprawie dowiedzieli się od swoich informatorów w lokalnej policji dziennikarze agencji Primpress.ru

Jak okazało się, sprawcy ukradli 37 kilo materiału wybuchowego, przypominającego parówki. Po konsumpcji biesiadnicy poczuli się źle, ale początkowo złożyli to na karb niskiej jakości spożytego alkoholu. Podejrzane było tylko to, że zatruł się też pies, który jadł też zdobyczną kiełbasę, ale nie pił przecież wódki.

O tym, co zjedli naprawdę, złodzieje dowiedzieli się dopiero z wiadomości telewizyjnych, w których poinformowano o kradzieży. Pozostaje się zadumać nad walorami smakowymi parówek sprzedawanych w rosyjskim Kraju Nadmorskim, skoro tak łatwo udało się ją pomylić z materiałem wybuchowym.



Źródło

~Velture

2018-04-09, 12:39
Szkoda, że się nie pobili bo mogłoby być ciekawiej :amused:

remi1982

2018-04-09, 12:55
No jak człowiek naj***ny, to można by sie ciulnąc :mrgreen:

jimiq

2018-04-09, 13:07
A mogli grillowac,


bylby material na harda

nowynick

2018-04-09, 13:17
Tyle samo mięsa co w parówkach ;)


No ale kojarzę ostrą bibę, na której wypiliśmy butelkę "wódki" odnalezioną z okrzykami triumfu i euforii gdzieś na dnie szafki. Ryj wykręcała niemiłosiernie, no ale ch*jowa wódka to zawsze wódka, bezpieczniki nam dawno wysiadły, a na stację ze trzy kilometry. W ten sposób obaliliśmy butle octu, no ale o tym się dowiedzieliśmy na kacu następnego dnia :D

banerr

2018-04-09, 15:15
up Ten ocet musiał być zwietrzały bo inaczej mielibyście popalone przełyki.

Di...........ar

2018-04-09, 15:19
Ja pie**olę. Pies nie jest tak głupi, żeby zjeść parówkę z ch*jowego mięsa. Co dopiero coś, co tylko kształtem parówkę przypomina.

~Velture

2018-04-09, 16:37
Diar napisał/a:

Ja pie**olę. Pies nie jest tak głupi, żeby zjeść parówkę z ch*jowego mięsa. Co dopiero coś, co tylko kształtem parówkę przypomina.


Ty chyba nigdy psa nie miałeś jeśli nie wiesz co pies może zjeść :wyj***ne:

Di...........ar

2018-04-09, 16:54
Velture napisał/a:


Ty chyba nigdy psa nie miałeś jeśli nie wiesz co pies może zjeść :wyj***ne:



Ty masz? Jeśli od małego karmisz gównem, które sam jesz to się zgodzę. Ale normalny, niewygłodzony pies byle czego się nie chwyci. :-P

~Velture

2018-04-09, 17:04
Diar napisał/a:



Ty masz? Jeśli od małego karmisz gównem, które sam jesz to się zgodzę. Ale normalny, niewygłodzony pies byle czego się nie chwyci. :-P


Czyli psa nie miałeś nigdy.

Di...........ar

2018-04-09, 17:38
@up
Widziałam niejednokrotnie, jak pies się brzydził byle jakiej szynki czy mięsa przyprawionego zbędnymi przyprawami. Jeśli masz psa, to mu współczuję.

dashadow

2018-04-09, 17:47
nowynick napisał/a:

Tyle samo mięsa co w parówkach ;)



80%? po ch*j tyle mięsa w materiałach wybuchowych?

JohnMadafaka

2018-04-09, 18:08
jimiq napisał/a:

A mogli grillowac,


bylby material na harda


To zależy. Nie wiadomo co to za materiał, bo np. z C4 mógłbyś rozpalić ognisko i na nim sobie grzać jakieś ch*jowe parówki.

~Velture

2018-04-09, 20:58
Diar napisał/a:

@up
Widziałam niejednokrotnie, jak pies się brzydził byle jakiej szynki czy mięsa przyprawionego zbędnymi przyprawami. Jeśli masz psa, to mu współczuję.


Widziałeś ale nie miałeś.

Jorgen88

2018-04-09, 23:42
@up i ch*j i podsumowałeś :lol: a teraz zostaw kszyksa, modzi i życie i tak mu już doj***li wystarczająco :D