18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajechanie drogi .

~McSadol • 2021-02-08, 11:58
Sprawca sp***olił .




Asper00

2021-02-08, 18:25
Kierowca w tym (chyba) c-max'ie doznał czegoś w postaci przedwczesnego wytrysku.

Justynka99

2021-02-08, 18:42
Dlatego warto zainwestować w kamerkę. W takiej sytuacji nie ma szans na odczytanie i zapamiętanie numerów. Bez kamerki taki gnojek pozostaje bezkarny, a samochód naprawiasz z własnej kieszeni.

las3rr

2021-02-08, 19:00
Justynka99 napisał/a:

Dlatego warto zainwestować w kamerkę. W takiej sytuacji nie ma szans na odczytanie i zapamiętanie numerów. Bez kamerki taki gnojek pozostaje bezkarny, a samochód naprawiasz z własnej kieszeni.



nie, po prostu zwolnic, nie zdarzysz to jebnąć, to jest tylko samochód, po za tym trzeba patrzeć co się dzieje a nie tylko przed siebie

afcv

2021-02-08, 19:10
Super film, już się przestraszyłem, że otrze się o drugą barierkę. Wprawdzie nie wiem czy zasnę dziś, bo nigdy wcześniej nie widziałem tak drastycznego wypadku, ale było warto. Opowiem o tym kolegom.
Moim zdaniem poziom brutalności i przemocy w tym filmie jest maksymalnym jaki powinien występować na głównej stronie, jest wręcz z pogranicza działu hard. Daje piwo.

Tak w ogóle to odwiedzam także takie strony jak kwejk, dzida i joemonster, ale lubię tu wchodzić żeby się zahartować właśnie takimi filmami.
Dziękuję naprawdę za tak wartościowy i dopasowany content do tego serwisu, oby tak dalej.

tigerqaz

2021-02-08, 19:55
afcv napisał/a:

Super film, już się przestraszyłem, że otrze się o drugą barierkę. Wprawdzie nie wiem czy zasnę dziś, bo nigdy wcześniej nie widziałem tak drastycznego wypadku, ale było warto. Opowiem o tym kolegom.
Moim zdaniem poziom brutalności i przemocy w tym filmie jest maksymalnym jaki powinien występować na głównej stronie, jest wręcz z pogranicza działu hard. Daje piwo.
Tak w ogóle to odwiedzam także takie strony jak kwejk, dzida i joemonster, ale lubię tu wchodzić żeby się zahartować właśnie takimi filmami.
Dziękuję naprawdę za tak wartościowy i dopasowany content do tego serwisu, oby tak dalej.






Irokez

2021-02-08, 20:06
czemu odruchowo ludzie sp***zielają w rowy, drzewa, barierki? Mi się jeszcze nie zdarzyło tak. Jak nie było możliwości to zawsze twardo centralnie waliłem przodem albo przepychanka z tirem, ale nie samobójstwo w rowie. Jakiś inny jestem?

Oponka

2021-02-08, 21:27
jak dla mnie to zjeb zajechał specjalnie. widać aktywne "stopy". bo kto k***a normalny wykonuje taki manewr?!?! albo karyny w suvach mężusiów albo zj***ne mściwe ch*je, które muszą wyprzedzać bo "cisną" 5km/h więcej

Henboh

2021-02-08, 21:45
To auto, to niezły podglądacz :mrgreen:


DickSet

2021-02-09, 15:54
las3rr napisał/a:

nie, po prostu zwolnic, nie zdarzysz to jebnąć, to jest tylko samochód, po za tym trzeba patrzeć co się dzieje a nie tylko przed siebie



Dokładnie, 3/4 kierowców to ameby które patrzą tylko na to co przed nimi, nie potrafią wydedukować co sie może stać, nie patrzą na inne samochody. Ja w tym przypadku lekko bym wyhamował a jakby sie nie dało to bym j***ł w debila w opór. Progi bym z debila OC zrobił :D