18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zajebiste efekty specjalne w polskim filmie

bart20 • 2015-10-17, 19:25
Porównanie „przed i po" efektów z filmu „Miasto 44". Wszystkie te efekty zostały stworzone przez Czeską Firmę UPP, która ma na swoim koncie efekty do takich produkcji, jak: „2012", „SALT" , „Iluzjonista" , „Wolverine" , „Eskadra „Czerwone Ogony" " , „The Walk: Sięgając Chmur" czy z nadchodzących „Warcraft".






Halman

2015-10-17, 20:15
nadchodzi czas kiedy nie będziesz wiedział czy materiał filmowy w wiadomościach jest prawdziwy... pracujący cyganie, zintegrowani migranci, poseł jadący tramwajem...

Siljorfag

2015-10-17, 20:41
Byłem w kinie na filmie i musze przyznać, że z niektórymi efektami stanowczo przesadzili. Uginające się kule są nierealne i przesadzili też ze Skrillexem w pewnym momencie, ale film godny polecenia. :mrgreen:

kataklysm

2015-10-17, 20:46
Nie nadchodzi, już nadszedł i ma się niestety dobrze

osa79

2015-10-17, 20:56
James Komasa to pajac a nie reżyser... tyle w temacie kina z McDonaldsa.........................

bart20

2015-10-17, 21:20
Oberstgruppenführer napisał/a:

oglądałem nie polecam



Jakoś twój nick,avatar oraz wiek nie dziwią mnie,że o tym tak mówisz.

Ale koniec pie**olenia o tym,czy film dobry czy nie...To temat o efektach DO filmu.Jak chcecie gadać o filmie,to zapraszam na Filmweb lub do tematu zbiorczego o filmach na sadolu.

tytus05

2015-10-17, 22:01
Wszystkie efekty specjalne w polskich filmach powinna robić ekipa od smoka z "Wiedźmina" :mrgreen:

remi1982

2015-10-17, 22:07
osa79 napisał/a:

James Komasa to pajac a nie reżyser... tyle w temacie kina z McDonaldsa.........................



A pie**olisz. Takie kino teraz jest w cenie. Tego chcą odbiorcy. A ten film mimo wszystko jest świetny. Opowiada o ważnej rzeczy jaką było powstanie warszawskie, o ludziach w nim walczących. Ale opowiada to w taki sposób, że nastolatkowie łykną to ze względu na te j***ne efekty itd. Każdy sposób na przybliżenie historii młodym ludziom, jest dobry. Ja osobiście czekam, aż ktoś w końcu zrobi taki film o którymś z powstań Śląskich.

zaniek123

2015-10-17, 23:02
niestety nie pomogło to temu gniotowi i wyszło dno plus metr mułu. j***ne polskie love story jak zawsze..

RustyRat

2015-10-17, 23:06
jak się robi Polski film patriotyczny to się chyba powinno angażować polskie firmy, akurat od efuktów specjalnych mamy profesjonalistów. Filmu nie widziałem bo mam niesmak do wyżelowanych p*zdusiów pobrudzonych sadzą jak w tego typu produkcjach i jakoś nie mogę się zabrać za oglądanie.

literatka44

2015-10-17, 23:09
Dla mnie film jest słaby. Spowalnianie czasu w scenach miłosnych, muzyka, tańczące kule, deszcz ludzkich szczątków. Po co to wszystko? Same powstanie jest zmarginalizowane, a oglądając ten film czułem się na romansidle. W pewnym momencie zacząłem obstawiać z dziewczyną kto kogo wyr*cha. Naprawdę nie stać nas na coś lepszego? Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał, to nie ma czego żałować, a jeżeli chce poznać rzeczywistość PW to polecam dokumenty których na yt jest pełno, albo książki. Pogooglujecie to znajdziecie wiarygodne materiały :) Chwała Bohaterom!

SomeonePL

2015-10-17, 23:16
Ahoj, mają rozmach sk***ysyny. Na filmie byłem... Żałuję. Bullettajmy jak z niskobudżetowych strzelanek a scena kiedy pociski wirują wokół całującej się pary rozbawiła całą salę. Odczucia po filmie, główny bohater powinien nazywać się Janko r*chanko przewidywalny i trochę przesadzony...

generalisimoos

2015-10-17, 23:29
Cytat:

A pie**olisz. Takie kino teraz jest w cenie. Tego chcą odbiorcy. A ten film mimo wszystko jest świetny. Opowiada o ważnej rzeczy jaką było powstanie warszawskie, o ludziach w nim walczących. Ale opowiada to w taki sposób, że nastolatkowie łykną to ze względu na te j***ne efekty itd. Każdy sposób na przybliżenie historii młodym ludziom, jest dobry. Ja osobiście czekam, aż ktoś w końcu zrobi taki film o którymś z powstań Śląskich.

Gówno prawda z tym, że nastolatkowie to łykną.Osobiscie film mi sie nie podobał tylko przez te przesadzone efekty.

voidinfinity

2015-10-18, 01:48
Siljorfag napisał/a:

Byłem w kinie na filmie i musze przyznać, że z niektórymi efektami stanowczo przesadzili. Uginające się kule są nierealne i przesadzili też ze Skrillexem w pewnym momencie, ale film godny polecenia. :mrgreen:



Do momentu z tymi kulami było spoko. Potem równia pochyła.

Akcja w dalszej części filmu strasznie chaotyczna. W zasadzie na samym końcu to już kompletnie ch*ja wiadomo co się dzieje, gdzie i po ch*j.

Powstanie k***a. No fajnie, ale ja bym chciał żeby losy bohaterów i wydarzenia były przedstawione tak, że tworzą logiczną całość jak w (tutaj wstaw dowolny film kręcony przez doświadczonego reżysera)

Nie polecam. Pamiętam, że miałem duże oczekiwania po tym filmie. Zawiodłem się.

Aha, na co niektórzy narzekają - love story. To akurat pikuś. Według mnie dobra metoda by stworzyć opowieść uniwersalną na swój sposób, do której ludzie z innych krajów niezwiązanych emocjonalnie z powstaniem mogliby się odnieść.

Gdyby tylko reszta nie była taka zj***na.

remi1982 napisał/a:

Każdy sposób na przybliżenie historii młodym ludziom, jest dobry.



Tak, ale k***a dobrym filmem a nie takim gównem, którego nie da się oglądać (przynajmniej od połowy).

Ja wiem, że już szybko żadnego patriotycznego gówna nie przyjmę na klatę.