18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zajebał bym komuś...

Pantilion • 2018-12-07, 14:17
Kawał ch*ja i tyle


Wiewór

2018-12-07, 14:22
Rysy czaszki sugerują wrodzone ubytki w mózgu w części płata skroniowego co bezpośrednio ma wpływ na trudności w życiu w społeczeństwie, niemożność pojęcia norm prawnych i etycznych, skłonność do agresji i ukryty homoseksualizm z brakiem akceptacji swojej orientacji, IQ w okolicach 50. Wypisz wymaluj socjalny wampir - wyborca PiS, nacjonalista patryjota.

SSmołki

2018-12-07, 14:28
Sebixy polują w stadzie a tu mamy przykład Sebastiana Wyklętego.

Salieri16000

2018-12-07, 15:52
Naćpany jak siemasz! Ciasne drzwi, blondyna i pajaca ni ma...

bleblebator1

2018-12-07, 17:14
Abraxus napisał/a:

Rysy czaszki sugerują wrodzone ubytki w mózgu w części płata skroniowego co bezpośrednio ma wpływ na trudności w życiu w społeczeństwie, niemożność pojęcia norm prawnych i etycznych, skłonność do agresji i ukryty homoseksualizm z brakiem akceptacji swojej orientacji, IQ w okolicach 50. Wypisz wymaluj socjalny wampir - wyborca PiS, nacjonalista patryjota.


Sądząc po r*chach nieskoordynowanych, naćpanych typowy przedstawiciel antify. Wywołać zadymę i sp***olić

Essent

2018-12-07, 18:23
Nosi go jak tuska w Brukseli :lol:

żmij

2018-12-07, 18:43
Normalny Seba Wyklęty, niedoszły obrońca Ojczyzny...

Gymnorhinus

2018-12-07, 18:45
I po ch*j to żyje jak taki chwast?

TB303

2018-12-07, 19:10
bleblebator1 napisał/a:


Sądząc po r*chach nieskoordynowanych, naćpanych typowy przedstawiciel antify. Wywołać zadymę i sp***olić


Bo jak się krytykuje jednych, to trzeba jak ameba umysłowa, wspomnieć o drugich :facepalm:

nwtinamou

2018-12-07, 19:16
Też tak kiedyś dostałem z partyzanta. Nagle zgasło światło a gdy się zapaliło to się zdziwiłem dlaczego leżę na chodniku. Najlepsze jest to, że koleś kilka chwil wcześniej porządnie złomotał swojego kumpla na ławce.. i to tak, że karetka, szpital itd. Generalnie od tamtej pory noszę naprawdę porządną kosę przy sobie. Kilkanaście cm stali między żebrami powinno ostudzić takie niespokojne charaktery.

fieryangel

2018-12-07, 19:33
Typowy wyborca PO i nowośmiesznej. Niedoj***nie mózgowe pierwszego stopnia.

ojcieckogut

2018-12-07, 20:05

Abraxus - nie spodziewałem się po tobie rasizmu, opartego na klasyfikacji ludzi poprzez ich cechy fizyczne.

Naziści żyli w przekonaniu, że między innymi pewne cechy czaszki osobnika pozwalają określić do jakiej grupy należy i jakie cechy posiada, na podstawie przynależności do tej grupy.

Jako przeciwnik wszystkich systemów totalitarnych oceniających ludzi na podstawie przynależności do grupy, a nie cech i czynów jednostki, stanowczo protestuje przeciwko twojemu postowi.

Zastanawiam się czy nie promujesz mowy nienawiści skierowanej przeciwko ludziom o niskich czołach.... ech co za ciemnogród.

Wiewór

2018-12-07, 20:15
Dobry człowieku to nie jest żaden rasizm tylko nauka. Po kształcie czaszki można poznać ubytki płata czołowego którego braki mogą świadczyc o powyższych objawach, które wymienilem poza homoseksualizmem bo to akurat był czysty trolling.
Ludzie z niewyksztalconym płatem czolowym naprawdę mają skłonności do popełnienia przestępstw, agresji i to nie jest żaden mój wymysł.
Zapytaj pierwszego lepszego psychologa albo psychiatrę.
Nie ma to nic wspólnego z narodowością i pochodzeniem bo w każdym kraju człowiek o takich cechach ma zwiększone ryzyko problemów w odnajdywaniu się w społeczeństwie.
Tak samo jak silnie zarysowane kształty szczęki - tak zwana kwadratowa szczęka może świadczyć o bardzo dużej ilości testosteronu a u mężczyzny nadmiar tego hirmonu może powodować zwiększona skłonność do agresji, przemocy i wybuchowy charakter. To również jest nauka a nie hitlerowskie pie**olenie.
Doświadczony lekarz potrafi naprawdę wiele powiedzieć po uważnej obserwacji człowieka.
Czy wiedziałeś, że kamień na zębach może świadczyć o nadciśnieniu i chorobach serca a szorstkie łokcie o chorobie tarczycy. To też nazwiesz mową nienawiści przeciwko chorym ludziom?
A poza tym ludzie różnych strony świata mają pewne wspólne cechy wyglądu i to również nie jest wymysł żadnego doktora Mengele i hitlerowców.
Tak po prostu jest bo na przestrzeni dziejów ludzie rozmnażali się w swoich zamkniętych kręgach I przez to powstały u nich pewne charakterystyczne cechy wyglądu dokładnie tak jak u rasowych zwierząt u których odpowiednim rozmnażaniem wyodrębniono pożądane powtarzalne cechy wyglądu.
Na przykład można bardzo łatwo odróżnić Japończyka od Chińczyka.
Araba od Europejczyka.
Polaka od Rosjanina.