18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagorzałe kibicki

CrazyEdek • 2018-05-06, 23:00
Doping musi być ;-)


ValvePlsFix

2018-05-08, 22:09
@nano50 już widzę, jak się cieszysz, jak twoja żona macha cyckami przed oczami twoich kolegów. ;)

nano50

2018-05-08, 23:32
HiHtitmamnan napisał/a:

@nano50 już widzę, jak się cieszysz, jak twoja żona macha cyckami przed oczami twoich kolegów. ;)



Oj tam. O ile r*cham tylko ja to jakoś to przeżyję. :mrgreen:
Tak szczerze to o ile żonie tak nie wypada to singielce czy nawet wysunę przypuszczenie, że kobietom w związku jeszcze można pozwolić na taki akt fantazji. Cycki to nie c*pka, a jak nie jest to kierowane chęcią zdobycia atencji czy wykorzystywaniem swojego ciała w celu pozyskania dóbr materialnych to nie widzę w tym nic złego.


Dam przykład. Dużo bardziej szanuję taką dziewczynę, która w przypływie radości pokaże cyklistom kawałek cycka na sekundę od typowej steamerki, która ubiera obcisłą bluzeczkę i push-up'a, żeby tylko w pseudo-streamie jakiejś gierki napaleni faceci wrzucali jej donejty(płacili za granie w serwisach typu twitch).

ValvePlsFix

2018-05-09, 00:58
nano50 napisał/a:

Dam przykład. Dużo bardziej szanuję taką dziewczynę, która w przypływie radości pokaże cyklistom kawałek cycka na sekundę od typowej steamerki, która ubiera obcisłą bluzeczkę i push-up'a, żeby tylko w pseudo-streamie jakiejś gierki napaleni faceci wrzucali jej donejty(płacili za granie w serwisach typu twitch).


Tylko, że ta pierwsza naj***na na imprezie puści się nieznajomemu, a ta druga zarabia sporo hajsu na naiwniakach :P Trochę przykre byłoby mieć taką dziewczynę, ale pieniądze nie śmierdzą :D

nano50

2018-05-09, 01:07
HiHtitmamnan napisał/a:


Tylko, że ta pierwsza naj***na na imprezie puści się nieznajomemu, a ta druga zarabia sporo hajsu na naiwniakach :P Trochę przykre byłoby mieć taką dziewczynę, ale pieniądze nie śmierdzą :D



Całkiem odmiennie odbieramy gest pokazania cycków. :-/
Nie sądzę, aby to w jakimś stopniu wskazywało, że ma skłonności do puszczania, choć rozumiem Twój punkt widzenia. Tu się nie dogadamy. :-P

Co do drugiej to akurat zarabianie poprzez ciało(Nie mylić z różnymi zawodami typu miss of something) to dla mnie za bardzo się nie różni. Jak chce być streamerką to sweterek lub niech przedstawia coś ciekawego i ok.

Świecenie biustem w internetach to taka prostytucja dla tych, które boją się iść na całość. "Taka jestem ładna, rzućcie dużo kasy dzisiaj to pewnie się jeszcze spocę i zdejmę podkoszulek". I nie nazwałbym takich panów naiwniakami. Płacą za usługę, tylko że oni i bez tego mają ją zapewnioną. Najtańsze dz**ki na świecie. Nie pomacasz, nie por*chasz, ale pokazuje ciałko i ładnie się śmieje. :roll:

ValvePlsFix

2018-05-09, 05:30
nano50 napisał/a:


Świecenie biustem w internetach to taka prostytucja dla tych, które boją się iść na całość. "Taka jestem ładna, rzućcie dużo kasy dzisiaj to pewnie się jeszcze spocę i zdejmę podkoszulek". I nie nazwałbym takich panów naiwniakami. Płacą za usługę, tylko że oni i bez tego mają ją zapewnioną. Najtańsze dz**ki na świecie. Nie pomacasz, nie por*chasz, ale pokazuje ciałko i ładnie się śmieje. :roll:


Powodzenie mają nawet te dziewczyny w sweterku. Wystarczy, że jest ładna i gra w gry i ktoś znajomy zbuduje jej kompa za 10k i może streamować. Hajs sam będzie wpadał. Facet robiący dokładnie ten sam kontent i w taki sam sposób nie będzie miał widzów, bo nie jest dziewczyną. W takich realiach żyjemy. A jak faktycznie świeci cyckami no to rzeczywiście kurewka. Chociaż osobiście znam przykład takiej wymach*jącej cyckami i dupą, która ma faceta i dziecko (!). Jemu to chyba nie przeszkadza.