18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zagadka matematyczna

issenpl • 2016-06-04, 16:31
Jaka jest różnica pomiędzy "niewyżytą nimfomanką", a "cichą, spokojną" dziewczyną?

spoiler

nerusss

2016-06-04, 16:44
Zazwyczaj wystarczą 2 redsy, ale co ja tam wiem. :roll:

florem

2016-06-04, 16:59
Niektórym nie potrzeba procentów :)

mygyry

2016-06-04, 17:54
@up Daj namiar

issenpl

2016-06-04, 17:56
florem napisał/a:

Niektórym nie potrzeba procentów :)


Masz na myśli tą słabo rozwiniętą dziewczynę z twojej miniatury? Sam wykopałeś?

antybrudas

2016-06-04, 18:13
na rany chrystusa, uwielbiam pierwsze tak ciepłe dni w roku

wyszedłem boso na ogródek. najpierw ciepła kostka grzała mi stopy, potem wszedłem na obcinaną już w tym roku trawę. świeże powietrze, delikatny wiaterek, w tle śpiewające ptaki. to pewnie zabrzmi jak relacja jakiegoś ćpuna, ale taka pogoda rodzi we mnie euforię. rozebrałem się do naga i położyłem się w trawie. wsłuchiwałem się w odgłosy natury i czułem, że jestem szczęśliwy. po kilku minutach wstałem i zacząłem rytmicznie podskakiwać, a potem tańczyć. znowu może się to wydać głupie, ale kręciłem się wokół własnej osi i zacząłem sikać. obsikałem sobie całe nogi, ale przez tę chwilę czułem się naprawdę wolny. to było bardzo oczyszczające doświadczenie, które zapewni mi sporą dawkę energii na cały tydzień.
z miejsca chciałbym powiedzieć, że zazdroszczę wszystkim, którzy mieszkają w domach i mają własne ogródki - nie muszą patrzeć na te zdziwione twarze przyklejone do okien. ale skoro sąsiedzi wolą w taką pogodę siedzieć w domu, to ich strata. pogarda.

na termometrze 68F, idę na spacer

z fartem, cze

grudzin7

2016-06-04, 18:19
florem napisał/a:

Niektórym nie potrzeba procentów :)



issenpl napisał/a:


Masz na myśli tą słabo rozwiniętą dziewczynę z twojej miniatury? Sam wykopałeś?



Dziewczyna się chciała zareklamować, że za darmo, nawet bez drinka pójdzie, a ten już musiał sp***olić sytuację :roll:

vonciapaci

2016-06-04, 18:59
Ten przecinek przed "a" kłuje mnie w oczy. Nie ma piwa

Cappo_di_Tutti_Ferdi

2016-06-04, 20:08
florem napisał/a:

Niektórym nie potrzeba procentów :)



...jest jeszcze chloroform heroina i ghb

jjjkkkfff

2016-06-04, 22:07
@up
w Brazylii w modzie jest jeszcze młotek, ewentualnie jakieś inne tępe narzędzie na głowę.

szymonh

2016-06-05, 17:22
Klapki Kubota i wszystkie moje