topic

Zadymy w ciapatej telewizji

ScotchMe • 2017-10-02, 11:40
Kilka minut bijatyk itp. w telewizji dla fanatyków kozich dziurek.
Dialogi tłumaczone ze zwierzęcego na angielski
:idzwch*j:


Wiewór

2017-10-02, 11:48
Największy pocisk w arabskiej telewizji "ty apostato". HAHA
To jest lepsze niż Jerry Springer.

saves

2017-10-02, 14:24
Jak się wyłączy te całe allahoakbarowanie, to nawet przyjemnie się to ogląda.

SpeedyG

2017-10-02, 15:05
Dlatego w krajach muzułmańskich musi panować dyktatura, ponieważ jeżeli będzie demokracja to zawsze znajdzie się jakaś grupa która pod pretekstem nie przestrzegania koranu zacznie walczyć o władzę.
Sadam Husajn i Kadaffi trzymał tę dzicz krótko i w tych krajach prości ludzie żyli w dobrych warunkach. Egzekucja kilku buntowników na pokaz gasiło zapędy do obalenia władzy.

Adolf

2017-10-02, 18:50
Gdyby polska publicystyka tak wyglądała, zacząłbym chyba regularnie oglądać telewizje. A ch*j z publicystyką. Tam nawet w programach kulinarnych odpie**alają się inby. Wyobraźcie sobie że do Makłowicza-katolika, dzwonili by prawosławni i wrzucali mu że papież to ch*j :amused:

dumad

2017-10-02, 19:40

BenderXXX

2017-10-02, 20:04
@SpeedyG

Ależ oczywiście. Liberacja tych krajów zaowocowała w prostej linii powstaniem ISIS. Te durne brudasy muszą być trzymane za pysk - oni pod żadnym pozorem nie zasługują na demokrację czy prawa człowieka bo do ludzi im baaardzo dużo brakuje. Z Gadafim to inna historia, może kiedyś o tym napisze...

pkh

2017-10-02, 20:34
Ależ się tam panowie ubogacają wzajemnie!

Adolf

2017-10-02, 20:37
Państwo Islamskie nie jest tworem który powstał z dnia na dzień, a tworem który ewoluował przez ostatnie niemal 20 lat, przeobrażając się z Al-Tawhid wal Dżihad, przez Al-Kaide w Iraku, ISI, ISIL, ISIS aż po powstanie kalifatu. Wszystkie organizacje powstały na bazie sunnickich sekt wahhabitów i salafitów i rozwijały się dzięki petrodolarom wysyłanym przez dynastię Saudów. Państwa Bliskiego wschodu mógłby funkcjonować pokojowo pod warunkiem skierowania wszystkich sił na zrównanie z ziemią Arabii Saudyjskiej i wyrżnięciu w pień wszystkich islamskich heretyków, bo to oni są problemem, a nie upadek świeckich, marksistowskich, ludobójczych reżimów Husajna czy Kaddafiego (którzy i tak byli skazani na upadek, po rozpadzie ZSRR i zakończeniu zimnej wojny).

Al...........go

2017-10-02, 20:43
Taktyczny_Adolf,

Te ludobójcze reżimy trzymały za mordę tą całą hołotę. Usunięcie ich i zniszczenie dowództwa podległego dyktatorom pozwoliło na rozwój tego tworu. Arabia Saudyjska sama pogrąży się w chaosie jak skończy im się ropa i USA zaczną handlować własną z Zatoki Meksykańskiej.

Adolf

2017-10-02, 22:09
AleDlaczego napisał/a:

Taktyczny_Adolf,

Te ludobójcze reżimy trzymały za mordę tą całą hołotę. Usunięcie ich i zniszczenie dowództwa podległego dyktatorom pozwoliło na rozwój tego tworu. Arabia Saudyjska sama pogrąży się w chaosie jak skończy im się ropa i USA zaczną handlować własną z Zatoki Meksykańskiej.Nie no super. Taki Saddam na przykład, tak trzymał hołotę za mordę i taki był tam spokój, że wywołał trzy wojny, w tym jedną domową które pochłonęły prawie 2 miliony ofiar. Wojna z Iranem i późniejszy atak na Kuwejt zrujnowały gospodarkę i ściągnęły Irakijczykom na głowę międzynarodowe sankcje. Oslo, ataki gazowe na kurdyjskich cywilów - no rigcz jak ch*j, o ciągłym najeżdżaniu na szyitów już nie wspomnę. Co by nie mówić o współczesnym Iraku, to jest dowodem na to, że Arabowie mogą żyć jak ludzie i koegzystować pomimo różnic.

Co do zniszczenia dowództwa, to może się zdziwisz, ale ponad 100 dygnitarzy Baas i wysokich rangą oficerów z najbliższego otoczenia Saddama, zasiliło szeregi kalifatu, tworząc trzon ich przywództwa. Bez nich nie było by IS. I to wszystko z powodu zwykłej nienawiści do szyickiego rządu al-Abadiego. Gdzie tu świeckie wartości wpojone przez oświecony reżim Husajna? :)

Złoża ropy na półwyspie arabskim nie wyczerpią się jeszcze przez lata. Przez cały ten czas te wahhabickie karaluchy będą jątrzyć. USA zdywersyfikują dostawy ropy, ale nie zrezygnuje ze strategicznych kontaktów z Saudami.

bodzio667

2017-10-02, 22:09
Arabia już się pogrążyła - kobiety od niedawna mogą kierować samochodami...

Gimelord

2017-10-03, 08:58
Fajnie się ogląda, przydałyby się takie programy w polskiej tv PO vs PIS.

DużyKutas

2017-10-03, 10:29
To ze ktoś ma garnitur nie znaczy ze jest cywilizowany, tak samo jak ktoś ma wytatuowany wielki krzyż na plecach to nie znaczy ze jest katolikiem. Jest po prostu debilem który nie rozumie idei chrześcijaństwa. W takim świecie żyjemy, debile starają się przeganiać w debilizmie.