18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma z policją

~DMT • 2017-07-02, 21:14
Wenezuela. Gościu oberwał zasobnikiem z gazem pieprzowym.


donkapusta

2017-07-02, 22:01
Oberwał, czy złapał w usta?

C0...........BO

2017-07-02, 22:26
altacet polecam

longlong7

2017-07-02, 23:21
Wygląda jak by z gaśnicy dostał, za darmo nie dostał...

19alko94

2017-07-02, 23:37
Zadymka fiu fiu fiu fiu

Fylyp

2017-07-03, 08:42
@upup
za darmo nie dostał? wiesz w ogóle co się dzieje w Wenezueli? ...

Wiewór

2017-07-03, 09:17
Za darmo nie dostał? wiesz co się dzieje w Wenezueli idioto?
W tym kraju doszło do katastrofy humanitarnej.
Mają problemy z prądem i wodą. Ludzie głodują. Nie ma towarów pierwszej potrzeby.
Na dodatek mają galopującą inflację 700% rocznie.
ONZ wysyła im leki i jedzenie.
Zanim coś napiszesz to warto było by coś poczytać.
Never go full retard. Pamiętaj.

avalanch

2017-07-03, 10:02
Panie doktorze, tym razem naprawdę wczoraj tego tu nie było :D

Policeman

2017-07-03, 10:04
@2up a wiesz k***a debilu, że:

w wenezueli nie ma żadnej katastrofy i problemów z wodą, prądem, gazem i jedzeniem? Jest kłopot z tym, że ci sami ludzie rok rocznie chcieli więcej, więcej socjallizmu. Socjalizm wyżarł im mózgi i wprowadzenia reform by zadowolić tych debili jedynie pogorszyło sprawę, lekiem na błędy socjalizmy był skrajny socjalizm.

I tak oto kończy się socjalizm:

kończy się wszystko, a reszta jest oszczędzana dla ojców rewolucji, a idioci w protestach domagają się czego? wolnego rynku? Nie! Rozdania kasy, darmowego jedzenia, wody i tym podobnych. Selekcja naturalna narodów w toku.

A już widzę opisik profilu "Skąd: Gardzę prawicą". Czyli twoi ziomkowie dostają po ryju za plądrowanie, rabowanie, niszczenie i palenie, ale ty widzisz tylko to, że jakiś różowy smok wypił całą wodę, zjadł jedzenie, wyżarł prąd, zniszczył wszystko, bo przecież twoja lewicowa śmierdząca, zgniła, zarzygana, destruktywna ideologia jest niewinna.

:idzwch*j:

Wiewór

2017-07-03, 10:28
Policeman napisał/a:

@2up a wiesz k***a debilu, że:

w wenezueli nie ma żadnej katastrofy i problemów z wodą, prądem, gazem i jedzeniem? Jest kłopot z tym, że ci sami ludzie rok rocznie chcieli więcej, więcej socjallizmu. Socjalizm wyżarł im mózgi i wprowadzenia reform by zadowolić tych debili jedynie pogorszyło sprawę, lekiem na błędy socjalizmy był skrajny socjalizm.

I tak oto kończy się socjalizm:

kończy się wszystko, a reszta jest oszczędzana dla ojców rewolucji, a idioci w protestach domagają się czego? wolnego rynku? Nie! Rozdania kasy, darmowego jedzenia, wody i tym podobnych. Selekcja naturalna narodów w toku.

A już widzę opisik profilu "Skąd: Gardzę prawicą". Czyli twoi ziomkowie dostają po ryju za plądrowanie, rabowanie, niszczenie i palenie, ale ty widzisz tylko to, że jakiś różowy smok wypił całą wodę, zjadł jedzenie, wyżarł prąd, zniszczył wszystko, bo przecież twoja lewicowa śmierdząca, zgniła, zarzygana, destruktywna ideologia jest niewinna.

:idzwch*j:


ONZ wysyła im pomoc humanitarną bo im się nie chce pracować. Człowieku skończ pie**olić i się nie kompromituj.
Domagają się jedzenia kabotynie bo głodują. W sklepach jest tylko echo a inflacja doprowadziła do tego, że nikogo na nic nie stać.
Jesteś mocno ograniczony jak uważasz, że poza prawicą i lewicą nie ma nic innego. Bardzo błędne założenie. Nie jestem lewicowy. Zgaduj dalej.

Twoi super prawicowi demokratyczni kolesie wolą zgromadzić i zeżreć więcej niż potrzebują. Nawet kosztem niedoli innych. Zastanawiałeś się dlaczego amerykanie tak bardzo zwalczali u siebie ruchy komunistyczne. Podpowiem Ci. Dziś 1% amerykanów posiada 75% własności prywatnej w USA.
Przeciętny Amerykanin gdyby potrzebował na awarię życiową 1000$ to nie ma skąd wziąć. Ja zwykły polski cebulak 1000 zielonych wyciągam z kieszeni i rzucam na stół.
Kapitalizm jest równie destruktywny jak skrajny socjalizm czyli komuna. Więc nie pie**ol mi to, że walka ludzi o swoje jest czymś złym. A ty jak chcesz to możesz iść się daj j***ć prywaciarzowi za 1000 zł miesięcznie.

Policeman

2017-07-03, 10:37
@up alert, tyrady lewackiego debila, nie czytać. Myślę, że poświęciłem ci już za dużo czasu. Jasne, że można wskoczyć do szamba po 5 zł, ale po co?

Wiewór

2017-07-03, 11:27
Policeman napisał/a:

@up alert, tyrady lewackiego debila, nie czytać. Myślę, że poświęciłem ci już za dużo czasu. Jasne, że można wskoczyć do szamba po 5 zł, ale po co?


Idź sobie poczytaj mondrości swojego krula. O hitlerze co nie wiedział o holocauście, o tym jak się to zawsze trochę gwałci i pomarz o ręce wolnego rynku i paróweczkach.

nervel123

2017-07-03, 11:40
Abraxus napisał/a:


Idź sobie poczytaj mondrości swojego krula. O hitlerze co nie wiedział o holocauście, o tym jak się to zawsze trochę gwałci i pomarz o ręce wolnego rynku i paróweczkach.



I to jest twój kontrargument? Nie zdziwiłem się w sumie... :samoboj:

Wiewór

2017-07-03, 13:15
@up kontrargument na poziomie jego argumentu. Po ch*j się mam wdawać w dyskusję z debilem?
Jesteś jego adwokatem? Kochankiem? Czy po prostu też jesteś fanem krula idiotów,że cię tak zapiekło w dupie?