18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma w Świdnickiej restauracji

MASS90 • 2021-06-07, 12:08
Akcja z mojego miasta.

Restauracja Fosa w Świdnicy. Nie wiem o co poszło, ale jak widać ludzie po otwarciu lokali dobrze się bawią.



bercisko

2021-06-07, 12:15
Są balkoniki do obserwacji. Można rzucać jakimś jedzeniem w bydło na dole. Kulturka

Hajzenberg

2021-06-07, 12:18
Ale k***a czereśniaki. Stoją na schodach jak p*zdy i chodź k***a chodź k***a, jak jeden dostał i się położył to dopiero wtedy niedojeby w joggerach żeby p*zd nie zawiało zeszli na dół i wielkie kozaki. Zagazować i wj***ć do najbliższej kopalni granitu na tamtym k***idołku.

contracts

2021-06-07, 12:39
Trzeba było na psy zadzwonić że ktoś bez maseczki wszedł... w 2 minuty przyjeżdżają wtedy

Grymson

2021-06-07, 12:43
ch*j w dupe kamerzyscie!!!

Hollow_Man

2021-06-07, 12:43
Jak bym prowadził restauracje w która zainwestowałem kupę kasy i poświeciłem trochę życia na jej prowadzenie to taki gaz był by podstawowym wyposażeniem mojej restauracji i moich kelnerów

Znawca_Cipek

2021-06-07, 13:09
Zacny materiał! Aż nie wiadomo gdzie patrzeć. Piwko!

Aramanga

2021-06-07, 13:10
Przy takich zamachowym to bym mu 4 zdążył wyj***ć a ważę 116.

Zygmundo

2021-06-07, 13:15
No musiał telefon obrócić, no k***a musiał.

mygyry

2021-06-07, 13:24
"dugi" weekend dla plebsu, kilka godzin w korkach w jedną stronę, kilka godzin w korkach w drugą stronę a na miejscu ścisk, drożyzna i nuda, dlatego gdziekolwiek jadę dopiero od września.

juderaus

2021-06-07, 13:24
Standard. Jogger, bluza Calwin z Kalwarii ze znaczkiem wypie**olonym na pół klaty , która jest zwykłą przepłaconą szmatą, jakis tani świecący sikor koszulowy typu Majkel z Korso no i dziara na cała łapę. AAA zapomniałem, że buty Tommy ''HillFinger'' , które w stanach kosztują 10 dolores i koniecznie saszeta, może byc Armandżi na drobne, fajki i syntetyczną kokę z pyłem z jarzeniówek. Ja pie**ole.

Asuritta

2021-06-07, 13:34
Nagrywający p*zdA ! jak nagrywasz pionowo jak p*zda to już nie obracaj!.... jak nagrywasz poziomo od początku można oglądać na pełnym ekranie ty k***o.

ablablabl

2021-06-07, 14:15
Mieszkam w okolicy. Ci aktualnie młodzi ludzie z tych wszystich zap*zdziałych dolnośląskich miasteczek, zasiedlanych po wojnie w przeważającej mierze wszelką możliwą patolą wyrwaną z chatek z gówna na kresach myślą, że sa czarnymi gangusami z USA i takie wzorce naśladują - ćpają, w kraju Szopena słuchają murzyńskiego rapu, ubierają się jak nygusy, handlują dragami, itd. itd. To co widać na filmie to tylko jeden z lżejszych przykładów.

AN...........or

2021-06-07, 14:32
poszło o to, a raczej zaczeło się z tego powodu co zawsze - ktoś nie zwalił gruchy rano, i ciśnienie go rozsadzało, więc szukał możliwości zaczepki, a widząc ją reszta podobnych koniobijów przyłączyła się. Ludzie na poziomie i nie-koniobije nie mają czasu na takie bzdury