18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma w pociągu

prohowks • 2020-11-27, 13:58Szkoda że ucięte w takim momencie, ale i tak serce się raduje :-)

~mg_schutze

2020-11-28, 02:29
"Wypie**alaj k***a" z cyklu, cytaty sławnych Polaków.

Adae

2020-11-28, 03:53
wertuqq napisał/a:

Wszyscy najeżdżają na tego suchoklatesa, że upierdliwiec, wesz, jednostrzałowiec.
A ja uważam, że swoim postępowaniem udowodnił, że popie**olona poprawność polityczna, gender i pobłażanie tęczowym zboczeńcom, prowadzi do zdebilenia społeczeństwa w którym dwóch chłopów wyższych i cięższych przynajmniej o połowę od tego zasrańca zachowuje się jak skończone c**y.To nie tak. Zachodni Europejczycy to zawsze byly skonczone c**y, ZAWSZE. Te wszystkie bitwy, w ktorych dostawali w dupe przy przewadze 4 do 1? Standard. Słowianie są od nich znacznie silniejsi i bliżej spokrewnieni z naturą. Myślisz, że dlaczego wszystkie mapy podbojów kończą się na Słowiańskich terenach i idą dołem jak żmije? Grecja, Rzym, Galowie, Wikingowie, Niemcy? Gdy Rzymianie wyr*chali w dupę niemców i anglików, spróbowali przejść dalej na wschód po czym, dostali wpie**ol i stwierdzili, że jednak wolą się bić z Turkami. Gdy Galowie wyr*chali ponownie przer*chane już brzydkie niemki, stwierdzili, że pójdą dalej na wschód i dostali taki wpie**ol, że z rozpędu Słowianie zajęli południe Europy. Gdy wikingowie stwierdzili, że zamiast r*chać niemców i anglików zaatakują pomorze - Gryfici wyruszyli w wyprawe i wyr*chali wszystkie ich księżniczki, skończyło się tym, że Słowianin był przez pół wieku królem całej Skandynawii, a wikingowie nagle zniknęli.

Na zachodzie nie ma mężczyzn, są popierdółki. Każda nowożytnia p*zda, która przesiąknięta mediami spędza 2 godziny na prztygotowaniu się do wyjścia, ma 2 kremy i co 2 tygodnie chodzi do "barbera" powinna wypie**alać z tego kraju, bo ewidentnie płynie w niej niemiecka sperma.

KrystekKrystek

2020-11-28, 03:54
Niezwyciężony napisał/a:

A może zanim się zesrasz to zapoznasz się z tematem ?
i niech ktoś ci poczyta co piszą.Media napiszą jak gazeta wyborcza, a ludzie podziękują Nam za pomoc i pochwalą.
W sumie nie ma potrzeby się sprzeczać, prawda jest taka, że dziś tak jak kiedyś sprzedaliby Nas angielskie sk***ysyny bez mrugnięcia okiem. ch*j im w dupe za wszystko.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-11-28, 08:20
ZiooMall napisał/a:

Hhahah wy tępe p*zdy nawet nie wiecie że ten co się rzucał też jest polakiem i pod sam koniec do nich po polsku napie**ala,no chyba że anglicy zaczęli uczyć się polskiegoZawsze taki głupi byłeś? Gdzie ty k***a słyszysz, że to Polak?? Gdyby to był Polak, to zanim Sebixy się nim zajęli pewnie z 10 razy by zaklął po polsku.

Ni...........ny

2020-11-28, 08:26
KrystekKrystek napisał/a:

prawda jest taka, że dziś tak jak kiedyś sprzedaliby Nas angielskie sk***ysyny bez mrugnięcia okiem. ch*j im w dupe za wszystko.Sprzedali nas i dobrze zrobili z perspektywy tamtego czasu. Zrobili to co się opłacało dla ich kraju. Tego powinniśmy się od nich uczyć. Bo liczą się interesy a nie ideologiczne pie**olollo i obrażanie się na rzeczy sprzed 70 lat.

Jak blokujesz ambasadora Niemiec bo jego ojciec był w wehrmachcie to to jest k***a dziecinada a nie dyplomacja ;-)

Q3lo

2020-11-28, 10:40
Jak słyszę ten świński akcent to mi się rzygać chce.

KrystekKrystek

2020-11-28, 14:57
Niezwyciężony napisał/a:

Sprzedali nas i dobrze zrobili z perspektywy tamtego czasu. Zrobili to co się opłacało dla ich kraju. Tego powinniśmy się od nich uczyć. Bo liczą się interesy a nie ideologiczne pie**olollo i obrażanie się na rzeczy sprzed 70 lat.
Jak blokujesz ambasadora Niemiec bo jego ojciec był w wehrmachcie to to jest k***a dziecinada a nie dyplomacjaZałóżmy, że koledzy też Cie klepią po plecach i obiecują pomoc, gdyby coś, a jak jest problem to Cie kopią po dupie i patrzą tylko na swój interes? I dla Ciebie to jest ok? Fajne masz wartości.
Mieli Nam udzielić wsparcia czego nie zrobili, a na domiar złego jeszcze Nas wykorzystali i na koniec sprzedali.
Albo to ja jestem taki pamiętliwy i mściwy sk***ysyn, albo Ty jesteś zj***ny. Albo to i to...

notak

2020-11-28, 15:17
Adae napisał/a:

To nie tak. Zachodni Europejczycy to zawsze byly skonczone c**y, ZAWSZE. Te wszystkie bitwy, w ktorych dostawali w dupe przy przewadze 4 do 1? Standard. Słowianie są od nich znacznie silniejsi i bliżej spokrewnieni z naturą. Myślisz, że dlaczego wszystkie mapy podbojów kończą się na Słowiańskich terenach i idą dołem jak żmije? Grecja, Rzym, Galowie, Wikingowie, Niemcy? Gdy Rzymianie wyr*chali w dupę niemców i anglików, spróbowali przejść dalej na wschód po czym, dostali wpie**ol i stwierdzili, że jednak wolą się bić z Turkami. Gdy Galowie wyr*chali ponownie przer*chane już brzydkie niemki, stwierdzili, że pójdą dalej na wschód i dostali taki wpie**ol, że z rozpędu Słowianie zajęli południe Europy. Gdy wikingowie stwierdzili, że zamiast r*chać niemców i anglików zaatakują pomorze - Gryfici wyruszyli w wyprawe i wyr*chali wszystkie ich księżniczki, skończyło się tym, że Słowianin był przez pół wieku królem całej Skandynawii, a wikingowie nagle zniknęli.
Na zachodzie nie ma mężczyzn, są popierdółki. Każda nowożytnia p*zda, która przesiąknięta mediami spędza 2 godziny na prztygotowaniu się do wyjścia, ma 2 kremy i co 2 tygodnie chodzi do "barbera" powinna wypie**alać z tego kraju, bo ewidentnie płynie w niej niemiecka sperma.mądrze napisane, dlatego warto jeszcze raz zacytować,

niemniej , faktem jest , że w obozach sowieckich tuż po wojnie, najszybciej umierali zimą , hiszpanie, potem francuzi, niemcy,
na końcu Polacy i ruskie, najbardziej odporni

Ni...........ny

2020-11-28, 16:18
KrystekKrystek napisał/a:

Załóżmy, że koledzy też Cie klepią po plecach i obiecują pomoc, gdyby coś, a jak jest problem to Cie kopią po dupie i patrzą tylko na swój interes? I dla Ciebie to jest ok? Fajne masz wartości.
Mieli Nam udzielić wsparcia czego nie zrobili, a na domiar złego jeszcze Nas wykorzystali i na koniec sprzedali.
Albo to ja jestem taki pamiętliwy i mściwy sk***ysyn, albo Ty jesteś zj***ny. Albo to i to...Jesteś strasznie dziecinny więc posłużę się porównaniem na podobnym poziomie. Załóżmy że kolega suchoklates jest obrabiany przez dwóch doj***nych koksów z nożami, co robisz jak jesteś takim samym suchoklatesem jak on ? Rzucasz się na pomoc bezmyślnie i dostajesz kose ?
I to nie ja jestem zj***ny tylko ty jesteś tępym mściwym i pamiętliwym polaczkiem, który jest za głupi żeby wiedzieć że czasem trzeba przegrać bitwę żeby wygrać wojnę ;-)

Co do nieudzielenia pomocy to przypominam że 7 września 1939 armia francuska zaatakowała i weszła na teren III Rzeszy tracąc 120 samolotów i 1848 żołnierzy. A to jak szybko zostali rozj***ni kilka miesięcy później świadczy o tym jak słaby to był sojusznik i jak niewiele mogli nam pomóc, więc skończ to cebulowe pie**olenie :kawa:

Koszatka

2020-11-28, 20:22
lezka sie w oku kreci , tak .. a mi sie lezka w oku kreci jak kiedys wracajac z imprezy w warszawie tramwajem zostalam zaatakowana przez jednego kibica ze szczecina akurat byli po meczu ktory prawdopodobnie przegrali.... . nigdy w zyciu tego nie zapomnie ... nie podobaly mu sie moje spodnie bo byly hipisowskie ...

KrystekKrystek

2020-11-29, 00:20
Niezwyciężony napisał/a:

Jesteś strasznie dziecinny więc posłużę się porównaniem na podobnym poziomie. Załóżmy że kolega suchoklates jest obrabiany przez dwóch doj***nych koksów z nożami, co robisz jak jesteś takim samym suchoklatesem jak on ? Rzucasz się na pomoc bezmyślnie i dostajesz kose ?
I to nie ja jestem zj***ny tylko ty jesteś tępym mściwym i pamiętliwym polaczkiem, który jest za głupi żeby wiedzieć że czasem trzeba przegrać bitwę żeby wygrać wojnę
Co do nieudzielenia pomocy to przypominam że 7 września 1939 armia francuska zaatakowała i weszła na teren III Rzeszy tracąc 120 samolotów i 1848 żołnierzy. A to jak szybko zostali rozj***ni kilka miesięcy później świadczy o tym jak słaby to był sojusznik i jak niewiele mogli nam pomóc, więc skończ to cebulowe pie**olenieJestem Polakiem, a nie 'polaczkiem' cymbale ojkofobie bez hoboru. Ha tfu! Zesraj się, na lewą rękę najlepiej.

Ni...........ny

2020-11-29, 10:37
KrystekKrystek napisał/a:

Jestem Polakiem, a nie 'polaczkiem' cymbale ojkofobie bez hoboru. Ha tfu! Zesraj się, na lewą rękę najlepiej.Obsrałeś patriotyczny dresik sebiksie. Jesteś polaczkiem, śmieciem który myśli że kotwica na koszulce robi z niego wielkiego patriotę, ale żeby znać historie swojego kraju to już zbyt duży wysiłek dla takiego debila. Bo od wiedzy to tylko głowa boli i po co to komu. Wystarczy pamiętać 44 i już można wycierać sobie buraczany, zapijaczony ryj patriotyzmem, a co dokładnie się wydarzyło w tym 44 to już nie ma znaczenia dla pseudo patriotycznego plebsu ;-)

Adae

2020-11-30, 15:44
Niezwyciężony napisał/a:

Obsrałeś patriotyczny dresik sebiksie. Jesteś polaczkiem, śmieciem który myśli że kotwica na koszulce robi z niego wielkiego patriotę, ale żeby znać historie swojego kraju to już zbyt duży wysiłek dla takiego debila. Bo od wiedzy to tylko głowa boli i po co to komu. Wystarczy pamiętać 44 i już można wycierać sobie buraczany, zapijaczony ryj patriotyzmem, a co dokładnie się wydarzyło w tym 44 to już nie ma znaczenia dla pseudo patriotycznego plebsuTaki post od kogoś z Radomia.. odważnie

8-)

Koszatka napisał/a:

lezka sie w oku kreci , tak .. a mi sie lezka w oku kreci jak kiedys wracajac z imprezy w warszawie tramwajem zostalam zaatakowana przez jednego kibica ze szczecina akurat byli po meczu ktory prawdopodobnie przegrali.... . nigdy w zyciu tego nie zapomnie ... nie podobaly mu sie moje spodnie bo byly hipisowskie ...Prawdziwy mężczyzna rozpoznaje 3 style: fajny, ch*jowy i pedalski. Ten był wyjątkowo rozwinięty i użył nowatorskiego określenia na styl mieszany ch*jowo pedalski

8-)

Miles87

2020-12-01, 10:08
Imigrancki śmieć szczeka w języku cebuli, idioci z sadiatica dostali sraczki i ponad 1000 piw. Kompleksy polaczkow są straszne.

KrystekKrystek

2020-12-01, 23:48
Niezwyciężony napisał/a:

Obsrałeś patriotyczny dresik sebiksie. Jesteś polaczkiem, śmieciem który myśli że kotwica na koszulce robi z niego wielkiego patriotę, ale żeby znać historie swojego kraju to już zbyt duży wysiłek dla takiego debila. Bo od wiedzy to tylko głowa boli i po co to komu. Wystarczy pamiętać 44 i już można wycierać sobie buraczany, zapijaczony ryj patriotyzmem, a co dokładnie się wydarzyło w tym 44 to już nie ma znaczenia dla pseudo patriotycznego plebsuMoi pradziadkowie mieszkali w Stanisławowie (dzisiaj Iwano-Frankiwsk, Upaina)
Uciekli w 40 w okolice Jarosławia. I nie dotknęło ich ludobójstwo na tamtych terenach.
Dziadkowie pomagali Polskiej partyzantce, dając jej żywność. Wychowany w rodzinie z miłością do ojczyzny.
I teraz najlepsze zostawiłem na koniec...

W 2002 byłem jako 12 latek z klasą w KL Auschwitz i zachowywałem się, jak dzisiaj na to patrzę dość nie stosownie. I wychowawca w 2003roku dał mi za zadanie opisać książkę Medaliony - Zofii Nałkowskiej. Przeczytałem ją chyba z pięć razy. Zafascynowany tym tematem czytałem o obozach koncentracyjnych. I tam natknąłem się na postać Witolda Pileckiego, później Armii Krajowej, i tak później wypytujac rodzinę dużo się dowiedziałem. Moim hobby jest historia kolego. I jedyne co mnie łączy, z takimi osobnikami za jakiego mnie wziąłeś to to, że uczestniczyłem w Marszu Niepodległości. Jednak ja byłem zawsze z przodu i kulturalnie.
Wiesz, że gdyby nie książki to nie wiedziałbym, że Naszymi okupantami nie byli tylko niemcy?

Więc możesz mi napisać, że jest ch*jEM, ale nie jestem tępy, bo mam nieco wiedzy znaffco.