18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żadna praca nie hańbi

mygyry • 2021-07-22, 08:51
Człowiek zapie**ala od rana na parę groszy a ci aferę kręcą...


Juzwa

2021-07-22, 09:13
Szkoda że go nie nakrył jakiś kark. Pięknie ułożony już był do skoku na bebechy.

Halman

2021-07-22, 09:23
auto którym odjechał pewnie kradzione poprzedniego dnia...

RobsoN

2021-07-22, 09:38
plaga od ponad roku, pomysł na zarobek zapożyczony z Anglii... i to nie jest parę groszy.

Misiek_KRK

2021-07-22, 09:43
"Autorka nagrania zarejestrowała próbę kradzieży katalizatora z samochodu BMW e39. Całe zajście miało miejsce 19 lipca 2021 r. około godziny 6 rano. Zdezorientowany złodziej próbował ratować się ucieczką, wsiadł szybko do swojego samochodu i odjechał z miejsca zdarzenia. Jak relacjonuje autorka, nie było to pierwsze takie zajście z udziałem tego człowieka - już wcześniej miał na sumieniu podobne przestępstwa. Na szczęście kilka dni później policja zatrzymała złodzieja w Starogardzie Gdańskim."

edek_kotek

2021-07-22, 09:48
Głupia dzida z tej baby, ja bym mu sprzedała kopa w jaja ;-)

gustav665

2021-07-22, 09:49
edek_kotek napisał/a:

Głupia dzida z tej baby, ja bym mu sprzedała kopa w jaja



i byś dostała wpie**ol i wylądowała na głównej

mygyry

2021-07-22, 09:50
Złapią, puszcza na drugi dzień, sąd klepnie niską szkodliwość, bo przecież nie ukradł i pojedzie kraść dalej, ot państwo prawa...
Łapy k***ią przetrącać!

Wiewór

2021-07-22, 10:48
Polacy nie oducza się kraść dopóki nie przejedziemy na system arabski i nie będziemy odrabywac złodziejom rąk w łokciach.
Niestety to są takie geny kurewskie i za ch*j nie da się Polakow oduczyć złodziejstwa.

Hrabia Drapula

2021-07-22, 10:49
komitet "rodzicielski" właścicieli samochodów musi by się zebrać, złapać i zrobić ścieżkę zdrowia , jak by k***a srał na stojąco bo by nie mógł siedzieć i z brudną dupą łaził bo nie miał jak się podcierać to następnym razem jak by mu przyszła myśl o wyciąganie łapy po cudze by pomyślał
kiepsko sprawa załatwiona, ale i tak babeczka coś zrobiła, bo inne cioty by udawały że nie widzą jak nie ich samochód

szpica

2021-07-22, 10:49
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Tutaj tylko brazylijskie stygmaty mogłby naprawić tego człowieka.



Nazywać to chodzące gówno człowiekiem to chyba odrobinkę na wyrost. Należałoby ubić złodzieja tak jak leżał, wtedy byłoby jak należy - leżące gówno.

A brazylijskie stygmaty to takiemu najlepiej na obu skroniach zrobić, plus dla pewności jeszcze w potylicy ;p

mygyry

2021-07-22, 10:55
Wiewór napisał/a:

Polacy nie oducza się kraść dopóki nie przejedziemy na system arabski i nie będziemy odrabywac złodziejom rąk w łokciach.
Niestety to są takie geny kurewskie i za ch*j nie da się Polakow oduczyć złodziejstwa.



Odrąb ch*jowi rękę a resztę życia będzie na socjalu, rencie i odszkodowaniu że Strasburga.

warka

2021-07-22, 11:18
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Tutaj tylko brazylijskie stygmaty mogłby naprawić tego człowieka.


Ew deskoterapia







;-)