18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żadna praca nie hańbi

mygyry • 2021-07-22, 08:51
Człowiek zapie**ala od rana na parę groszy a ci aferę kręcą...


Jachuuu

2021-07-22, 12:21
Na pal z takimi k***ami nierobami!!!

saves

2021-07-22, 13:22
Takiej k***ie tylko kilof w maskę i lep na ryj. Policja oczywiście nie ustali personaliów. Może gdyby miał kredyt do spłacenia, byłoby łatwiej? Banki znajdą każdego.

michal257

2021-07-22, 14:05
Toporek i pieniek. Uj***ć jedną w ramach resocjalizacji, a drugą w przypadku nieskutecznej terapii.

PatMar95

2021-07-22, 14:59
mygyry napisał/a:

Złapią, puszcza na drugi dzień, sąd klepnie niską szkodliwość, bo przecież nie ukradł i pojedzie kraść dalej, ot państwo prawa...
Łapy k***ią przetrącać!



i właśnie dla tego powinno się biczować na rynku jak w średniowieczu, a nie k***a cackać w jakieś więzienia i grzywny, chodź by ukradł 5 zł k***a ( no chyba że ukradł jedzenie ale też taką ilość by na jeden dzień przeżyć to w tedy można rozmawiać o pracach społecznych i jakiejś pomocy bo taka osoba mogła żyć godnie i nie dawaniu kasy za życie tylko pomoc przy znalezieniu pracy ).

garota

2021-07-22, 15:04
Zamiast podejść od strony głowy i pie**olnąć jakimś kamieniem z całej siły to straszy złodzieja tekstem "masz tu więcej nie przychodzić".

Wiewór

2021-07-22, 15:35
PatMar95 napisał/a:

i właśnie dla tego powinno się biczować na rynku jak w średniowieczu, a nie k***a cackać w jakieś więzienia i grzywny, chodź by ukradł 5 zł k***a ( no chyba że ukradł jedzenie ale też taką ilość by na jeden dzień przeżyć to w tedy można rozmawiać o pracach społecznych i jakiejś pomocy bo taka osoba mogła żyć godnie i nie dawaniu kasy za życie tylko pomoc przy znalezieniu pracy ).



Złodziej to złodziej. Nie ma znaczenia co ukradł i dlaczego.
Z biczowaniem się zgadzam. Każda złodziejska k***ę należy wybatozyc do nieprzytomności na rynku.

Alonso

2021-07-22, 15:40
A ja myślę, że ona chciała się z nim por*chać. Gdyby ściągnął spodnie, to by na nim usiadła.
Proszę bardzo, już drugi raz przychodzi.

rzepek1

2021-07-22, 17:23
Uj***ć łapy przy samej dupie.

szpica

2021-07-22, 19:38
"Złodziej działał w całym województwie pomorskim. Odkręcił sześć katalizatorów w Gdańsku, kilka w Gdynii oraz jeden w Starogardzie Gdańskim. Nie były to jednak jedyne przestępstwa. Wpadł po napadzie na gdański warzywniak, gdzie jego łupem padło kilka słoików z miodem. "

o k***a jaki robal :mrgreen:

napsterowsky

2021-07-22, 20:40
GMB...Malbork, taki piękny :D

ruddie

2021-07-22, 21:50
Cz ktoś mógłby po rejestracji zindetyfikować tego Pana - należy mu się sława w internetach.

Raflik

2021-07-22, 22:45
napsterowsky napisał/a:

GMB...Malbork, taki piękny



Tak tylko BMW ma rej. SK czyli Katowice.

mit2

2021-07-23, 00:32
Wiewór napisał/a:

Polacy nie oducza się kraść dopóki nie przejedziemy na system arabski i nie będziemy odrabywac złodziejom rąk w łokciach.
Niestety to są takie geny kurewskie i za ch*j nie da się Polakow oduczyć złodziejstwa.


Czy ty się idioto właśnie przyznałeś, że masz geny z k***y? :lol:

Wiewór

2021-07-23, 11:05
mit2 napisał/a:

Czy ty się idioto właśnie przyznałeś, że masz geny z k***y?


Na szczęście historia mojej rodziny zaczyna się na cywilizowanym zachodzie

mygyry

2021-07-23, 11:08
Wiewór napisał/a:

Na szczęście historia mojej rodziny zaczyna się na cywilizowanym zachodzie



Aaaa czyli jesteś potomkiem brudasów z półwyspu iberyjskiego, to wiele wyjaśnia