18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żaden polski złodziej nie uciekał tak jak on!

Mortimerin • 2016-05-28, 21:44
Zdzisław Najmrodzki to jeden z najsłynniejszych polskich przestępców. Przez lata zajmował się kradzieżą, jednak największy rozgłos zdobył przez liczne i spektakularne ucieczki. W 1989 roku uciekł podkopem z Gliwickiego więzienia, dzięki temu zdarzeniu znany jest jako najsłynniejszy uciekinier w Polsce.

nerusss

2016-05-28, 21:52
Niby złodziej, ale szacun.

flejtuch

2016-05-28, 22:02
gość miał łeb, przy nim Michael Scofield to pikuś :D

de...........nt

2016-05-29, 01:22
nerusss napisał/a:

Niby złodziej, ale szacun.



"Szacun" dla złodzieja?

Owszem, uciekał, fajnie, super, "kozak", "bohater".
Ale wcześniej okradał zwykłych ludzi, takich jak Ty, ja i reszta sadoli, ludzi, którzy ciężko zapie**alali na to, co im taki gość z uśmieszkiem na ryju zaj***ł.

To tak, jakby gość zgwałcił Ci kobietę, a potem przysłał jej list przeprosinami, bukiet róż i bombonierkę, a ty byś się jarał, jaki to on szarmancki i romantyczny.

Jakby zaj***ł Ci samochód, albo opie**olił dom, a potem uciekł z wiezienia, też pisałbyś, że "szacun" i "niby złodziej" ?
Dla mnie każdy złodziejaszek, to kawał sk***ysyna, któremu najlepiej upie**olić jedną rękę, którą wyciąga po to, co nie jego.
Będzie to kara dla niego a przede wszystkim ostrzeżenie dla następnych, żeby nie kradli, a i złodzieja każdy z nas rozpozna na kilometr.
Jakby za kradzież bezwarunkowo upie**alali rękę przy łokciu , to liczba kradzieży zmniejszyłaby się o 99 %. A i z więzień nie miałby kto uciekać, bo zamiast cieplutkiej celi z wszystkimi wygodami i darmowym życiem byłby topór i cięcie ręki bez znieczulenia.

A historia fajna, ciekawie się ogląda, ale nigdy "szacun" dla złodzieja.

Jak widać, zdechł w wypadku, jadąc kradzionym autem.
Niewiele się nauczył, a sprawiedliwość zebrała swoje żniwo, podoba mnie się to !

Rabisz

2016-05-29, 01:59
A ja znam innego złodzieja, który po okradnięciu milionów Polaków zaliczył spektakularną ucieczkę do Brukseli...

TT4

2016-05-29, 08:55
"półtorej roku" :erniepalm:

putINssie

2016-05-29, 10:04
"Najmrodzki miał wyraźną słabość do luksusowych aut, czyli Polonezów"

Jebłem....

ho...........zo

2016-05-29, 10:49
@deliriumpermanent: gadasz tak, jakbyś nic nigdy w życiu nie ukradł, hipokryto.

@tomitomala4: a czego ty się spodziewasz po człowieku, który zaciąga jak wsiur? Na pewno mówi też "wziełem" i "poszłem".