18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zaczynamy sezon grillowy - stopy prosto z grilla

dessi777 • 2016-04-02, 17:18
"Poparzenia II stopnia, takie obrażenia odniósł 17-latek przewieziony wczoraj w nocy do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Jak ustalili policjanci, odpowiedzialny za uszkodzenie ciała nastolatka jest jego o rok młodszy kolega, który podpalił mu stopy, jak twierdzi “dla żartu”. Za swoje zachowanie 16-latek odpowie przed sądem.

Około godziny 2.00 w nocy policjanci zostali powiadomieni przez pogotowie, że do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie został przywieziony 17-latek z obrażeniami nóg. Lekarz stwierdził poparzenia stopy II stopnia. Funkcjonariusze ustalili, że do uszkodzenia ciała nastolatka doszło około godziny 22.00 na terenie bursy szkolnej.

16-letni kolega pokrzywdzonego wpadł na pomysł by przy użyciu zapalniczki i dezodorantu obudzić swojego współlokatora. Nastolatek spryskał mu stopy i podpalił. W trakcie przesłuchania nieletni sprawca przyznał się do winy. Jak twierdził, nie chciał zrobić koledze krzywdy, a jedynie miał to być taki żart. Za swoje zachowanie nastolatek w najbliższym czasie odpowie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

Pokrzywdzony 17-latek przebywa obecnie w szpitalu."

Żródło: twojkurierolsztynski



Ciekawe czy miał skarpety :D

aleleble

2016-04-02, 18:48
Tak to jest,jak się za dużo youtube ogląda.

JPablo

2016-04-03, 00:08
I to jest kolega?
Jprdl jakie zj***ne czasy idą, cieszę się że mam kolegów a nie idiotów
Którzy pomogą dojść do domu na kacu a budzić będą głośnym dźwiękiem otwieranego piwa.
Zrzuceniem z kilkucentymetrowego materaca albo po prostu słowami "Wstawaj ch*ju idziemy".
Wolę pobudkę z humorem i pomocą od kolegów niż "kolega" miałby mi stopy przypalać na "dzień dobry".
sp***olenie umysłowe coraz bardziej mnie zadziwia

kopnijkota

2016-04-03, 22:52
dobra rada, nie śpijcie z kolegami:)

KubsonMon

2016-04-04, 01:42
kopnijkota napisał/a:

dobra rada, nie śpijcie z kolegami:)


Rozumiesz że masz w tej kwestii jakieś bolesne wspomnienia i piętno na psychice?

dwakilo

2016-04-04, 01:48
podpalił to podpalił, na ch*j drążyć?

nepster

2016-04-04, 02:57
It's a prank bro!

TheColt

2016-04-04, 06:59
22:00 a ten juz spal na grillu. Linia obrony podpalacza powinno byc ze pomylił parowe z kiełbasa albo ze nie chciał zakłócać ciszy nocnej a inaczej nie mógł kolegi obudzić.

rikiddo

2016-04-04, 08:40
Ludziska, morał płynie z tego prosty - myjcie kulasy bo jak śmierdzą to ktoś jebnie wam dezodorant z ogniem!

Toolpa

2016-04-04, 15:21
Co to k***a jest bursa?

Aksal

2016-04-04, 15:24
Toolpa napisał/a:

Co to k***a jest bursa?



Sprawdź sobie k***a w słowniku, ćwierćmózgu :homer:

JustThresh

2016-04-04, 19:57
Miał skarpetki - potwierdzone info.
Teraz podobno będzie miał sprawę w sądzie :>