18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaczepiony o ogrodzenie

CrazyEdek • 2018-04-23, 16:10
Nie wiem co chciał osiągnąć, ale wyszło.


pazuzu

2018-04-23, 16:49
Współczuje tej dziewczynie tego chłopaka

Essent

2018-04-23, 16:55
Ale p*zda z tego chłopaczka :kawa:

latino_lover

2018-04-23, 18:04
chili-chili napisał/a:

No tak dziś łatwiej wyśmiać niż pomóc. A ten murzyn co tak szczerzy sie niech wy***** na pole bawełny.



Tak k***a jeszcze może po straż pożarną powinni dzwonić, żeby go ściągnąć stamtąd? W łeb się jebnij. Śmiali się, bo to śmieszne. Już to widzę, jak lecisz do pierwszego lepszego najebusa co się spodniami o ogrodzenie zaczepił i nie może przejść żeby mu pomóc :roll:

Lobo24

2018-04-23, 18:04
Dobra wróżba - będzie nadziany.

ch...........li

2018-04-23, 18:52
latino_lover napisał/a:



Tak k***a jeszcze może po straż pożarną powinni dzwonić, żeby go ściągnąć stamtąd? W łeb się jebnij. Śmiali się, bo to śmieszne. Już to widzę, jak lecisz do pierwszego lepszego najebusa co się spodniami o ogrodzenie zaczepił i nie może przejść żeby mu pomóc :roll:



Śmieszny to jesteś ty cymbale. Reprezentujesz poziom plebsu i tyle w temacie.

latino_lover

2018-04-23, 19:36
Cytat:

Śmieszny to jesteś ty cymbale. Reprezentujesz poziom plebsu i tyle w temacie.



I jeszcze to przeświadczenie, że jesteś wyrocznią do określania kto jest plebsem, a kto nie :D
Poj***ło ci się od tego sadistika chyba coś, chłopaka sobie znajdź grubciu to może się uspokoisz trochę.

GrzegorzToronto

2018-04-23, 21:24
Nie wiem kto z was jest bardziej poj***ny ale loża szyderców wzorowa a i za pomoc szacunek...

Mortifervs

2018-04-23, 22:07
Piwo dla gościa co go zdjął. Nie mam problemu z darciem łacha z gościa który głupio się wypie**olił, ale jak człowiek potrzebuje pomocy, bo sam sobie nie może poradzić, to mu k***a pomagasz.

Justynka99

2018-04-23, 22:16
Mortifervs napisał/a:

Piwo dla gościa co go zdjął. Nie mam problemu z darciem łacha z gościa który głupio się wypie**olił, ale jak człowiek potrzebuje pomocy, bo sam sobie nie może poradzić, to mu k***a pomagasz.



No dobra, w końcu trzeba pomóc, ale jednak najpierw trzeba się trochę pośmiać. Musi być pewna kolejność zachowana, bo jak się pospieszysz z pomocą, to już nie będzie z czego się śmiać.

Szparas

2018-04-23, 23:32
E tam, jakby myślał to by się nie nadział. A jak nie myśli to można się śmiać. Przecież na sadolu śmiejemy się z samych tych co nie myślą :mrgreen:

Erni90

2018-04-23, 23:40
taka fajna dupa z takim niedojebem, a ty będziesz normalny i jedyne co znajdziesz to prostytutkę za kesz. Co za życie ja pie**olę

bodzio667

2018-04-23, 23:56
Kwiatki na koszulce najlepsze...

StaryIdiota

2018-04-24, 03:23
Erni90 napisał/a:

taka fajna dupa z takim niedojebem, a ty będziesz normalny i jedyne co znajdziesz to prostytutkę za kesz. Co za życie ja pie**olę



Jeśli nie potrafisz podejść, zagadać, to nie licz, iż ona zrobi to pierwsza. Jeśli naprawdę jesteś normalny to pretensje możesz mieć tylko do siebie. Jeśli wykorzystywałbym swój wygląd, to ch*j już dawno powinien mi odpaść, a tak jestem takim samym niedojebem jak TY. :-D

Justynka99

2018-04-24, 22:05
Erni90 napisał/a:

taka fajna dupa z takim niedojebem, a ty będziesz normalny i jedyne co znajdziesz to prostytutkę za kesz. Co za życie ja pie**olę



Oszukał Cię ten, który Ci powiedział, że kobiety lecą na normalność. Na to jest czas po 50-tce :P