18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zaczęło się

suborg • 2021-07-03, 17:38
Efekt szczepienia na COVID


Marcmich

2021-07-03, 22:48
JaTylkonaChwile napisał/a:

ząd Wielkiej Brytanii przyznaje, że osoby, którym podano „szczepionkę” COVID-19, są 3.25 raza bardziej nar



Czytaj ze zrozumieniem JEŁOPIE i FOLIARZU! I nie zakrzywiaj rzeczywistości!

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-03, 22:48
Marcmich napisał/a:

niech nie korzysta z bezpłatnej opieki medycznej i będzie sprawiedliwie...



A składka zdrowotna to co???

Gadozer

2021-07-03, 23:27
pie**olicie ludzie.
Kto chce niech się szczepi kto nie chce niech się nie szczepi. ch*j komu do tego co kto sobie wstrzykuje.
Czas pokaże kto ma rację tyle w temacie.

Marcmich

2021-07-03, 23:33
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

A składka zdrowotna to co???



Przyda mu się na stare lata, jak dożyje!

JaTylkonaChwile

2021-07-03, 23:57
Ghost39 napisał/a:

Public Health England



Baran :D

W samym UK jakies 1500 zgonow po szczepieniach w oficjalnym raporcie rzadowym (choc raport nieaktualny bo wypuszczony juz jakis czas temu, wiec zgonow zapewne duzo wiecej)

W USA 320 milionow dawek i 5.000 zgonow a w UK jakies 50% zaszczepionych to moze ze 30 milionow i zgonow przynajmniej 1500 nie wiem skad masz dane na temat USA... no ale niech bedzie 5.000 zgonow z USA, 1500 z UK dolicz sobie jeszcze dodatkowych 190 krajow? policz ile w kazdym kraju srdeniu moglo wikitowac ludzi po szczepianiach. Nie wiem k***a... strzelam - ze 100.000? ch*j go wie - bo jesli NOPy sa liczone w innych krajach tak jak w polsce to nigdy prawdy sie nie dowiemy. NA covida ile zeszlo? Duzo... Duzo? No tak, duzo bo wliczane byly ofiary wypadkow samochodowych i takie tam :D aaaa no i oczywiscie grypa zniknela i juz nie zabija hehehe :D




aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie, żebym był wielbicielem TEJ szczepionki, ale skoro Rząd GB przyznaje, to zapewne jest jakieś oficjalne źródło?
Nie?? Tak myślałem.



zle myslales - napisalem Ci tępa dzido Public Health England, poszukaj sobie w raporcie. Nie umiesz w angielski? Nie moj problem.
Na stronie rzadowej tez jest raport z przewidywaniami przyjec z powodu covida. Szacują, ze niebawem 60-70% przyjec z powodu covida to beda ludzie podwojnie pie**olnieci pfizerem czy innych ch*jstwem.

raq napisał/a:

"Terapii genowej" - no debil.



a co to niby k***a ma byc? preparacik warunkowo dopuszczony bo debile mogli go testowac za free :D Do niedawna ludzie testowali takie rzeczy zarabiajac duze pieniadze a teraz jak matoly ustawiaja sie w kolejkach hehe dobrze nawet, glupie geny szybciej zostana wybite...

zbynekmaslanka

2021-07-04, 01:12
Ja się zaszczepiłem juz dwoma dawkami. Nie mam żaadnych skutków ubnocznych, a nawet po szczepieniu czułem się lepiej. Pewnie grała tu rolę psychika że czułem że teraz jestem bezpieczny. Co do skutów ubocznych to na tyle milionów ludzi co to przyjęło to zawsze pewnie się cos zdarzy . POczytajcie sobie ostrzeżenia na zwykłym Apapie który biorą chyba miliardy. Dam głowę że mnóstwo ludzi na to umarło. Był tu na sadisticu koleś który przeszedł tego Covida ... jak zachorował to aż wpadł w panikę żę umrze ... wydaje mi się że wtedy o dziwi nie pytał tutaj na sadisticu "ekspertów" tylko zwrócił się do lekarza żeby ratować życie.

ph5i5

2021-07-04, 03:27
JaTylkonaChwile napisał/a:

Baran
W samym UK jakies 1500 zgonow po szczepieniach w oficjalnym raporcie rzadowym (choc raport nieaktualny bo wypuszczony juz jakis czas temu, wiec zgonow zapewne duzo wiecej)
W USA 320 milionow dawek i 5.000 zgonow a w UK jakies 50% zaszczepionych to moze ze 30 milionow i zgonow przynajmniej 1500 nie wiem skad masz dane na temat USA...




Przypadkiem dałem Ci piwo, a skoro już je dostałeś, , to żebyś nie pomyślał, że podobają mi się idiotyzmy jakie wypisujesz kilka uwag.

Skoro już operujesz liczbami to rób to należycie tępa dzido.

Podałeś, że 5000 osób zmarło w USA, zaszczepiono 180 000 000, te 5000 zgonów to 0.0027%, granica błędu statystycznego to 3%.

3% ze 180 milionów to 5 400 000 ludzi. Zauważasz różnicę pomiędzy 5 000 000 a 5 000?

Idąc dalej Twoim zajebistym tokiem rozumowania, do dnia dzisiejszego wg statystyki z tych zaszczepionych w wypadkach samochodowych zmarło ponad 5 000 osób a do końca roku umrze dodatkowe 30 000, czyli szczepieni umierają w wypadkach, tak?

Generalnie wymiana argumentów z wiązką pietruszki może prowadzić do znacznie ciekawszych wniosków niż dyskusja z Tobą.

Ot kmiot czerpiący wiedzę z memów, filmów publikowanych przez szurów czy wywiadów udzielanych nt wirusologii przez panią doktor psychiatrii, która wykazała się swym dyletanctwem w wypowiedziach z których wynikało, że nie dostrzega różnicy między szczepionką a lekiem.

Co wynika z raportu PHE na który tak zię powołujesz? Jedynie to, że zmarło 40 osób podwójnie zaszczepionych. To pomyśl (lol) bęcwale, kto jest podwójnie zaszczepiony? Młodzieniaszki prawda? To co jest podane w raporcie PHE a
co tak zgrabnie pominąłeś (w zasadzie nie Ty, tylko źródła za którymi bezmyślnie powtarzasz) to, to że 60% osób, które zmarły to były osoby młode. Ale po co o tem mówić? I jeszcze będziesz farfoclu kogoś pouczał odnośnie znajomości angielskiego.


I uprzedzając - różnica polega na tym, że szczepionkę podaje sie zdrowym w celu ochrony lub złagodzenia skutków choroby, a lek podaje się już chorym.

Byłem już chory na covida, dostarczał mi przez kilka tygodni życia, na tyle intensywnych wrażeń że prosiłem szefa by w razie czego pomógł mojej małzonce.

We wtorek zapie**alam po drugą szprycę z moderny, i nie nie jadę na żadne walacje w koziej dupie all inclusive.

I tak wiem, że śmiertelność covida to 0,2% ale śmiertlność trądu jest jeszcze niższa a jak wyglądają spustoszenia po nim to każdy widział w dziale hard. Covidowych nie widać co nie znaczy, że ich. nie ma.

Nie masz ochoty się szczepić? Wyśmienicie to Twoja sprawa tylko skończ pie**olić te swoje folarskie kocopały, bo ileż można to samo w koło do porzygu przerabiać.

A co grypy panie yntelygencie, to już niedługo wróci i ten katarek czy przeziębienie jakim jest kowid też będziesz miał szanse przeżyć jak już zaszczepieni zdejmą machy i przestaną na siebie wylewać hektolitry dezynfektantów przed ii po wyjściu na miasto.

JaTylkonaChwile

2021-07-04, 09:44
ph5i5 napisał/a:

Przypadkiem dałem Ci piwo, a skoro już je dostałeś, , to żebyś nie pomyślał, że podobają mi się idiotyzmy jakie wypisujesz kilka uwag.
Skoro już operujesz liczbami to rób to należycie tępa dzido.
Podałeś, że 5000 osób zmarło w USA, zaszczepiono 180 000 000, te 5000 zgonów to 0.0027%, granica błędu statystycznego to 3%.
3% ze 180 milionów to 5 400 000 ludzi. Zauważasz różnicę pomiędzy 5 000 000 a 5 000?
Idąc dalej Twoim zajebistym tokiem rozumowania, do dnia dzisiejszego wg statystyki z tych zaszczepionych w wypadkach samochodowych zmarło ponad 5 000 osób a do końca roku umrze dodatkowe 30 000, czyli szczepieni umierają w wypadkach, tak?
Generalnie wymiana argumentów z wiązką pietruszki może prowadzić do znacznie ciekawszych wniosków niż dyskusja z Tobą.
Ot kmiot czerpiący wiedzę z memów, filmów publikowanych przez szurów czy wywiadów udzielanych nt wirusologii przez panią doktor psychiatrii, która wykazała się swym dyletanctwem w wypowiedziach z których wynikało, że nie dostrzega różnicy między szczepionką a lekiem.
Co wynika z raportu PHE na który tak zię powołujesz? Jedynie to, że zmarło 40 osób podwójnie zaszczepionych. To pomyśl (lol) bęcwale, kto jest podwójnie zaszczepiony? Młodzieniaszki prawda? To co jest podane w raporcie PHE a
co tak zgrabnie pominąłeś (w zasadzie nie Ty, tylko źródła za którymi bezmyślnie powtarzasz) to, to że 60% osób, które zmarły to były osoby młode. Ale po co o tem mówić? I jeszcze będziesz farfoclu kogoś pouczał odnośnie znajomości angielskiego.
I uprzedzając - różnica polega na tym, że szczepionkę podaje sie zdrowym w celu ochrony lub złagodzenia skutków choroby, a lek podaje się już chorym.
Byłem już chory na covida, dostarczał mi przez kilka tygodni życia, na tyle intensywnych wrażeń że prosiłem szefa by w razie czego pomógł mojej małzonce.
We wtorek zapie**alam po drugą szprycę z moderny, i nie nie jadę na żadne walacje w koziej dupie all inclusive.
I tak wiem, że śmiertelność covida to 0,2% ale śmiertlność trądu jest jeszcze niższa a jak wyglądają spustoszenia po nim to każdy widział w dziale hard. Covidowych nie widać co nie znaczy, że ich. nie ma.
Nie masz ochoty się szczepić? Wyśmienicie to Twoja sprawa tylko skończ pie**olić te swoje folarskie kocopały, bo ileż można to samo w koło do porzygu przerabiać.
A co grypy panie yntelygencie, to już niedługo wróci i ten katarek czy przeziębienie jakim jest kowid też będziesz miał szanse przeżyć jak już zaszczepieni zdejmą machy i przestaną na siebie wylewać hektolitry dezynfektantów przed ii po wyjściu na miasto.



Popierwsze nie ja podawalem dane z USA tylko Ty :D ja na szybko uproscilem twoje zalosne wypociny i policzylem ile osob umiera od twojego wspanialego eliksiru

Zadna wymiana argumentow nie zachodzi bo ja ci podaje info ze stron rzadowych a ty mi jakies swoje znaleziska na stronachinternetowych.

Masz duzy problem ze zrozumieniem. Statystyki od samego poczatku mocno zaklamywane, ofiary wypadkow liczone do puli covida. Osoby z pozytywnym wynikiem jesli zmarly do 30 dni od testy - ofiary covida. Potem zmieniono na 60 dni bo liczby byly za male. W pewnym momencie rzad UK powiedzial : eeee wiecie co? pie**olnelismy sie, bo dodawalismy sobie cyferki z dupy i teraz ktos sie przyczepil wiec... - odejmujemy 5000 zgonow z powodu covida, ale juz nie plumkajcie. Jak mocno zgony covidowe byly falszowane tak tym bardziej NOPy nie sa kwalifikowane jako NOPy - no ale tego nie ogarniesz.

k***a zal ci podawac cokolwiek bo raportu za ch*ja nie rozumiesz i twarde liczby poprostu zinterpretujesz pod swoj swiatopoglad.
Jesli dostaniesz dane, ze w wypadku autokaru zginelo 30 osob a przezylo 5. To bedziesz pie**olil, ze wspaniala nowina - przezylo 5 osob, nikomu nic sie nie stalo, 5 osob ma sie swietnie i zaczniesz krecic film dokumentalny o ich zyciu i ich rodzinach :D

pie**olisz o tradzie - ok k***a ILE widziales osob chorych na trad w zyciu? Z iloma miales kontakt? Ile osob z rodziny mialo trad? Moze k***a kilku kumpli z pracy? weeeeeez nie pie**ol.... ok?


Byles chory na covid :roll:
ojeju jeju.... no i? Zyjesz, masz przeciwciala, organizm ma przeciwciala, rozpozna covida i go zwalczy... ale ch*j z tym - lec sie szprycowac - mam nadzieje, ze jest prawda to co mowi wujek BILL - trzeba ograniczyc liczbe ludzkosci poprzez szczepienia :) Naprawde czasem mam wielka nadzieje, ze jest to prawdziwy spisek a nie tylko okazja do zarobienia miliardow przez takich ludzi jak Gates. Serio - idz sie szprycowac i miejmy nadzieje, ze twoje geny juz nie beda przenoszone dalej.

Napisales "prosiłem szefa by w razie czego pomógł mojej małzonce" - zaufaj mi, koledzy z pracy jak i sam szef juz od dawna to robia a zaczelo sie to dawno przed wymysleniem covida :D

ph5i5

2021-07-04, 09:59
@up Nic nie podawałem i to nie mnie odpisywałeś. Nie ogarniasz nawet tego?

Nie pisałeś o danych z oficjalnych stron tylko o Twojej błędnej interpretacji tych danych.

Tak, jeśli ktoś umiera w wypadku lotniczym a miał covida czy np hiv to jest dopisywany do listy chorych, którzy zmarli będąc chorymi na daną chorobę zakaźną w chwili śmierci. Tak to działało od zawsze i stąd w każdych statystykach uwzględnia się granicę błędu statystycznego.


Rozumiem, że w tym dosrywie o r*chaniu mojej małżonki przez kolegów z pracy przemówił przez Ciebie empiryzm?

Jesteś prostakim cierpiącym na kompleks niższości i próbującym leczyć swoje frustracje na sadolu.

Spoxi14pl

2021-07-05, 01:52
Szczepionki maja zredukowac ludnosc do jak najmniej, aby latwiej zarzadzac nowym niewolnictwem, ma to trwac do 2030 roku, kto mysli ze to jakies teorie niech sie jeb*nie w glowe. Jeszcze rok temu kazdy sie smial a teraz placza ze jakies paszporty covidowe, to jeszcze nic, poczekajcie jak bedziecie dymac po 16h za miske ryzu i blagac o bezbolesna i szybks smierc, wystarczy popatrzec na II wojne swiatowa, wtedy nie dali rady ale teraz maja potezniejsza bron czyli INTERNET, Powodzenia dla waszych pociech jaki los im ugotowaliscie, niech szykuja odbyty na ostre dymanka w III rzeszy

JaTylkonaChwile

2021-07-05, 13:13
ph5i5 napisał/a:

Wysłany: Wczoraj 9:59



nie dosryw o zonie a raczej informacja...

Statystyki - "Tak to działało od zawsze" dodaje sie ofiary wypadkow do statystyki covidowych?
W USA przestano doiczac ofiary wypadkow i zgony spadly o jakies 25% wiec nie pie**ol.
Ofiary grypy zamieniono w ofiary covida - poczytaj sobie ile osob rocznie umiera na grype i jakies 99% tej liczby odejmij od ofiar covida... aaaa z reszta szkoda na ciebie czasu. Biegnij po swoja kolejna dawke "przebadanej" szczepionki :D

Wczoraj zdalem sobie sprawe, ze nie warto klocic sie z covidianami bo ludzie tacy jak ty maja taki sposob rozumowania :

Na budowie majster pyta pracownika dlaczego on nosi tylko po jednej desce a drugi nosi po dwie? Koles odpowiada :
- szefie bo ten drugi to leń j***ny! Nie chce mu sie chodzic to leń pie**olony nosi po dwie :/

Covidianie wlasnie sa takimi typami noszacymi po jednej desce. Ni ch*ja nie wytlumaczysz, ze zle mysla. Na dodatek przy najmniejszej probie wytlumaczenia, podania przykladow, licz, faktow.... tacy ludzie zaczna krzyczec, pienic sie, wysmiewac albo poprostu zatkaja uszy by przyadkiem cos do nich nie przemowilo - wtedy musieliby przyznac przed soba i przed innymi, ze sie mylili, ewentualnie, ze dali sie zrobic w ch*ja. To jest sedno sprawy. Latwiej was ponownie oszukac, niz przekonac, ze sie mylicie.

Dla was liczy sie glos 1000 ekspertow, gdzie KAZDY bedzie dostawal kase od koncernow farmaceutycznych niz glos powiedzmy 100 niezaleznych lekarzy. Tacy lekarze niczym pracownicy stojacy przed szefem : nikt normalny nie bedzie mowil przeciwko szefowi w jego obecnosci, poniewaz kazdy chce dalej pracowac :D NAwet takich prostych rzcezy nie rozumiesz? Dziwnym trafem, aktualni pracownicy raczej niechetnie wypowiadaja sie przeciwko szefowi, ktory daje im prace i wyplate. Raczej nikt nie bedzie ryzykowal utraty pracy by pomagac zwolnionemu proacownikowi... Tak samo lekarze i "specjalisci" nie beda zle mowic o koncernach, ktore zapraszaja ich na wyklady... szkolenia... daja granty itd.

no dobra, nie odpisuj juz bo nie zajrze do tego tematu, nie pokusze sie by cokolwiek odpisac bo nie ma sensu. Biegnij sie zaszczepic, wez nawet moje dwie dawki... smacznego :D

ps. jak ktos zalapie NOPa to powinien za leczenie placic jakby szedl prywatnie. JAk ktos lubi eksperymentowac i przyjmowac nieprzebadany preparat - powinien liczyc sie z konsekwencjami i nie obciazac pozniej leczeniem sluzby zdrowia.

GranDzisław

2021-09-16, 16:32
Marcmich napisał/a:

Tak, jestem EKSPERTEM! pie**olicie o tych "terapiach genowych" i innych manipulacjach ze szczepionkami, nic więcej!!!! SZCZEPCIE SIĘ, a jak ktoś nie chce niech nie korzysta z bezpłatnej opieki medycznej i będzie sprawiedliwie...



Bezpłatna z moich podatków a to dobre o k***a