18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowanie Teodorczyka

Brutal90 • 2016-10-15, 14:28
Coś na czasie,niektóre osoby w kadrze są podejrzewane o zbyt dużą ilość % przed meczami.Kac wywiad.Te spojrzenia kolegów obok na jego pierwszą odpowiedź :mrgreen:



weltmajster

2016-10-15, 14:33
Niech się nauczy w piłkę trafiać, gwiazdor j***ny. 6 bramek w Anderlechcie i naj***ło prądu w kitę. Tyle to Lewy strzela w dwóch kolejnych meczach albo w 9 minut i tak nie pajacuje.

józekdeluxe

2016-10-15, 14:59
Ten Teodorczyk to jakaś ameba umysłowa.

KillerLaugh

2016-10-15, 15:35
Pierwsze pytanie za trudne, więc poprosił o koło ratunkowe w postaci innego, które także okazało się ponad możliwości Teodorczyka. Jak tu wybrnąć z sytuacji hehe? - pomyślał Teodorczyk. To może wy odpowiecie hehe, dla odmiany? Spektakl niemal tak żenujący, jak ten na boisku...

tranzystor

2016-10-15, 16:09
Z trzech ludzi tylko jeden potrafi poprawnie zbudować zdanie i dobrze zagrać. Co dwaj pozostali tam robią?

krzyks

2016-10-15, 16:23
kikodeusz napisał/a:

Będzie żygał :wodka:



Masz monitor monochromatyczny? Jak ci błędy podkreśla na czerwono, to nie widzisz? :roll:

kikodeusz

2016-10-15, 16:26
^ nie mam komputera. A na telefonie mi nie podkreśla, ale dzięki że mnie uświadomiłeś bo zawsze mam z tym problem. :jumpingtits:

DzidaZawodnik

2016-10-15, 19:06
Widać, że skołowany w ch*j. Pewnie amator klina pie**olną z rana i się połączyć z mózgiem nie może.

szpajder

2016-10-15, 22:37
Ale jak by Teodorczyka selekcjoner nie wystawił, to było by: "- Nawałka leszcz, takie tuby ma w składzie i gra defensywnie".

Jedno zgrupowanie po myśli "kibiców" i wyszło, dlaczego to nie kibice decydują o składzie i taktyce.

A też trzeba przyznać, że selekcjoner pokazał reprezentacji dokąd mogą dojść sami, a dokąd z nim.

Organista

2016-10-15, 23:31
Zwrócenie uwagi jest na Teo, ale mnie zastanawia olewackie podejście całej trójki do dziennikarzy.
Wypowiedź o Robercie jest jak o małym gnojku, który glizdy z ziemi wybiera.
Coś mi się wydaje, że jednak atmosfera w kadrze jest BARDZO ZŁA !
Matko kochana, Szczęsny to jest pajac, to wiadomo. Teo - dziś się dowiedziałem, że pajacuje.
Ogólnie - sami wokół siebie robią złą atmosferę.

BrianGriffin

2016-10-15, 23:52
Pedałek się speszył pytaniem :-/

Zadi_

2016-10-15, 23:57
Gość który zadał pytanie Teodorczykowi kiedyś napisał o nim obszerny artykuł wywlekając na światło dzienne kwestie prywatne, które powinny zostać w 4 ścianach. Wiedział, że ma bana od Teo na zadawanie pytań i wywiady, chciał go jedynie sprowokować. Poszło o ten artykuł http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/nizsze-ligi,polonia-warszawa-lukasz-teodorczyk-gwiazda-ekstraklasy,artykul,149510,1,717.html, red. Wawrzynowski pojechał do Żuromina i w oparciu o czyjeś relacje napisał te wypociny, bo rzekomo Teo mu nie odpisywał na smsy a sz.p. redaktor potrzebował na już jakiś tekst o Łukaszu. Także tego.

Kukuluku

2016-10-16, 00:01
Kogos podnieca, jak kikanascie pajacy biega za rybim pecherzem?

Halibut

2016-10-16, 00:02
Organista napisał/a:

Zwrócenie uwagi jest na Teo, ale mnie zastanawia olewackie podejście całej trójki do dziennikarzy.
Wypowiedź o Robercie jest jak o małym gnojku, który glizdy z ziemi wybiera.
Coś mi się wydaje, że jednak atmosfera w kadrze jest BARDZO ZŁA !
Matko kochana, Szczęsny to jest pajac, to wiadomo. Teo - dziś się dowiedziałem, że pajacuje.
Ogólnie - sami wokół siebie robią złą atmosferę.



Czy wy naprawdę nie macie już k***a nawet krzty inteligencji? Nie umiecie k***a użyć swojej j***nej mózgownicy, żeby się domyślić czegoś? Uwaga więc tłumaczę co tam się stało.

1. Teodorczyk jest napie**olony.
2. Szczęsny jest wk***iony i zażenowany ale nic nie może zrobić.