topic

Zachowanie pielęgniarek w szpitalu w Lubinie

fantastico • 2017-04-23, 22:24
Podejście do pacjenta dające mało pozytywny obraz sytuacji w służbie zdrowia.

Mirror jakby wywalili:
spoiler

gambiterv

2017-04-23, 22:32
Jakiś naj***ny chlor przylazł poleżeć a wy k***a kręcicie gówno aferę. Idź jeden z drugim popracować trochę z takimi patusami to zobaczymy jakie podejście i czyste rączki będą.

garota

2017-04-23, 22:34
Pielęgniarki w Polsce niestety są beznadziejne i dalej takie będą bo te młody wyjeżdżają za granicę do pracy. To co tutaj widać to jeszcze nic takiego, szczególnie że widać że znają gościa i pewnie cały czas muszą się z nim użerać. Ostatnio jak byłem na ostrym dyżurze męczył mnie najebus który podobno co wieczór tam przychodzi i truje dupę. Cisnęli z nim wszyscy dużo bardziej, ale kura sobie zasłużył.

mygyry

2017-04-23, 22:34
Ale zaraz z tego co słychać to on jest naj***ny, to co te pielęgniarki miał go po dupie całować?

crossdressphyxia

2017-04-23, 22:38
Ja bym mu na miejscu pielęgniarek naszczał jeszcze na mordę, a potem wyj***ł go do kosza z napisem skażone, żeby go w ch*j spalili. Za ten czas owe baby mogą kogoś ogarnąć, albo komuś uratować życie, a tak muszą użerać się z naj***nym sebą.

Piridais

2017-04-23, 22:44
Jak w każdym jednym szpitalu, za mało personelu i lekarzy, za dużo pacjentów na raz, tanie rozpadające się remonty, pielęgniarki z umową na rok o jakieś dziwne śmieszne zusy z wypłatą taką jak w przeciętnym spożywczym, lekarze zarabiający połowę z tego co zarabialiby za granicą, chaos w papierach, brak kompetencji, nikt nie wie co się dzieje, brak doświadczonych ludzi, żywność z odzysku po sortowaniu mokrych rzeczy na wysypisku i mógłbym wymieniać jeszcze długo długo.

W skrócie żyjemy w ch*jowym państwie, pozdrawiam!

fantastico

2017-04-23, 22:45
mygyry napisał/a:

Ale zaraz z tego co słychać to on jest naj***ny, to co te pielęgniarki miał go po dupie całować?

Pacjenci z guzem mózgu potrafią mówić nieartykułowanie przez co mogą się wydawać pijani. Chociaż w sumie nie do zweryfikowania póki co.

Na dniach pewnie wyjdzie bo gównoburza jest już w internetach.

mygyry

2017-04-23, 22:56
fantastico, Pielęgniarka wyraźnie mówi, że mało to razy był na izbie i ma padaczkę alkoholową i pada coś, że naj***ny więc po tym mój osąd

fantastico napisał/a:

Pacjenci z guzem mózgu potrafią mówić nieartykułowanie

Już wiem co ci zdiagnozują napinacze od opisów :amused:

my...........69

2017-04-23, 23:02
pijaństwo to też choroba

Insaner

2017-04-23, 23:15
Nie znam sytuacji, ale z tego co mówią to wynika że leży tam naj***ny. Akurat w takim przypadku nawet jakby go nie zbadano tyko wywleczono za nogi za drzwi izby przyjęć to nie widziałbym w tym nic niestosownego...

fantastico

2017-04-23, 23:17
@UP

Jak naj***ny to podpisuję się pod tym obiema rękami i jedną nogą ;)

ArchMag

2017-04-23, 23:34
bez piwa

botcislaw

2017-04-23, 23:36
Personal medyczny ma przej***ne. Za pierwszym razem umyje wyleczy, drugim też, ale kolejne to już zaczyna wk***iać.
Taki chlor zgonuję na posadzce i personel ma przej***ne. Nie ich winna że ludzie to patologia,k***y, złodzieje, idioci.

Mały personal, pielęgniarki to k***y itp to prawda.

mazga50

2017-04-24, 00:31
i komu te wytrzeźwiałki przeszkadzały? tam 2 miłych panów z rękami jak bochny chleba, potrafili takiego pijaczka umyć, otrzeźwić na tyle, że można go zbadać, a na koniec utulić do snu...

Loaloa

2017-04-24, 00:44
Przecież to polak, po ch*j coś takiego ratować?