topic

Zachowanie pielęgniarek w szpitalu w Lubinie

fantastico • 2017-04-23, 22:24
Podejście do pacjenta dające mało pozytywny obraz sytuacji w służbie zdrowia.

Mirror jakby wywalili:
spoiler

Shadownik

2017-04-24, 20:56
Kiedyś wyj***łem orła na mokrej nawierzchni i dość soczyście uderzyłem baniakiem w kafelki, a konkretniej uchem. Silne wstrząśnienie mózgu, krew z ucha i pęknięta do dziś chrząstka w ucha. Pojechałem do szpitala Bema (tego z filmu) to ch*j jeden pie**olony jakiś tam lekarz zaczął mnie tarmosić za to połamane ucho stwierdzając, że nic mi nie jest. Po tygodniu bolejącej głowy jak i ucha pojechałem do laryngologa to się dowiedziałem, że powinienem leżeć w szpitalu co najmniej 3 dni. Sk***iele. :)

voidinfinity

2017-04-24, 21:51
Ja też jestem zdania, że pijaków powinno się utylizować - ale skąd wiecie, że naj***ny? :amused:
Bo ja czytałem gdzieś, że facet wrócił z tomografii (jakiś guz mózgu) i się zwyczajnie wyj***ł.

Jak dla mnie w NFZ skończyła się refundacja na podnoszenie - do końca roku refundują już tylko werbalny doping :amused:

doredo

2017-04-25, 10:12
Shadownik napisał/a:

Silne wstrząśnienie mózgu, krew z ucha i pęknięta do dziś chrząstka w ucha. [...]połamane ucho [...]

:shock:
Koleś ty zmień laryngologa :lol:
Btw, "silne wstrząśnienie mózgu" to w ciągu dalszym nieistotna pierdoła. W szpitalu z tego co piszesz to se mogłeś co najwyżej na obserwacji poleżeć. W każdym razie jak widać ktoś słusznie uznał, że nie trzeba. Noo, chyba że miejsce zajmował ci właśnie taki żul, którego z kolei jest obowiązek przyjąć