18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowania stadne

werewolfer • 2016-09-02, 10:53
Eksperyment socjalny dot. zachowań stadnych.







ps: Nie dawałem tego w dokument, bo nie jestem 100% pewny ze to nie fake :D

Corey_09

2016-09-02, 16:27
Ciekawe co by zrobił gościu na wózku inwalidzkim :amused:

Hoofner

2016-09-02, 16:43
SanicHegehog

Idealnych liczb CI nie podam więc to tylko przypuszczenia ale chyba logicznie jest mieć tanią siłę roboczą ( patrz chiny)
NP:
Rolnik potrzebuje do zbioru kamieni z pola zgłasza się jeden człowiek z maszyną który to zrobi w dzień za 2000 tys
lub zatrudni 10 sebów na 10 godzin po 6 zł/h = 600 zł a te 1400 zainwestuje w np jakiś produkt i podatek masz automatycznie dany do Państwa

Więc licząc do przodu te 500+ wróci do Państwa nie jutro nie w przyszłym roku ale za 10 / 15 / 20 lat będzie już cyrkulacja która będzie pracować sama na siebie i jeszcze Państwo zyska na tym.
Zapomniałeś chyba że Polski naród jest najbardziej ambitny, nawet na urlopie czy te 500+ pójdzie zapie**alać albo na czarno albo na biało by czegoś się dorobić.Na 16 Polaków co znam w Belgii pracuje 15 w tym jedna jest po operacji kręgosłupa.
Nawet taki seba może wyjść na człowieka.
Nie stawiaj znaku równości miedzy Polakami a brudasami, oni nawet z kibla nie potrafią korzystać ( art Szwedzki).
500+ jest to inwestycja w człowieka długo terminowa która się zwróci, trzeba poczekać.


Ile Sadolów chciało by być niedoj***nym sebom a ilu wolałoby mieć normalny dom ?? Nawet na takiej stronie jak Sadol gdzie flaki i krew były kiedyś codziennością, większość jest normalnymi ludźmi a dla innych ta strona jest popie**olona, za dział Hard by zamknęli w psychiatryku .

hfbnmiuytp

2016-09-02, 16:53
Lewaki śmieją się, że patola wydaje 500+ na alkohol. Przecież to i tak się zwróci w tych kilku podatkach którymi te różne gleborzuty są obłożone :D

Sonal

2016-09-02, 17:12
Ale z Was mundrzy ekonomiści. Jakim cudem może się zwrócić 500+? Podatki na kupione z tych kwot produkty musiałby wynosić 500+ i nie mogłoby być kosztów ich poboru oraz dystrybucji kasy na 500+.
Najwięcej na razie na tym zyskali urzędnicze nieroby - bo mają nowe stanowiska.

Mors_Nigra

2016-09-02, 17:31
@hfbnmiuytp Lewaki śmieją sięz 500+?! Lewaki k***a dały to 500+!!! To pisowskie socjalistyczne ścierwo jest do tego kiepskim socjalistycznym ścierwem i nawet nie potrafi sobie dobrze opracować swojej grabieży. Jak tak dalej pójdzie to za jakiś czas nie trzeba będzie wybierać innych złodziei bo ci sami odejdą, nie będzie już co kraść! Otwórzcie oczy!

ellsworth

2016-09-02, 18:21
Hoofner napisał/a:




500+ to narazie jeden z najlepszych pomysłów rządu Polskiego od 89
Wzrośnie liczba populacji ch*j że seby i dzesiki będą stanowić jakieś 80 % ( zrobi się z nich mięso armatnie ), ale dzięki temu Polska zostanie zaludniona przez POLAKÓW,jest nas około 38 m w ciągu kilku lat możemy tą liczbę podwoić dzięki takiemu systemowi.

System ten jest wykorzystywany przez imigrantów w Belgii Francji Brytania Szwecja

W Belgii jesteś ( poszkodowanym imigrantem) dostajesz 1200 Euro/ miesiąc i masz wyj***ne na minimum rok masz socjal itp, ściągasz se tutaj żonę z dziećmi a jak nie to zaraz sobie zrobią bo po 4 dziecku nie płaci się żadnego podatku a za każde urodzone dziecko masz 1000 + Euro jednorazowo + 200-400 E na miesiąc na dziecko.
tak to działa w Belgii jeszcze bo lewacy zmieniają się w prawicowców i zauważają problem.

Więc nie narzekać tylko r*chać się k***a, a dzieci na inteligentnych wychować.


Chyba kpisz!
Po pierwsze, nawet sami autorzy projektu przyznali w nim, że wpływ tego 500+ na dzietność będzie tylko symboliczny. Jeśli dobrze pamiętam, każde jedno nowe dziecko będzie kosztować 22 MILIONY złotych. To są pieniądze, które nigdy nie zwrócą, bo przeciętny Polak potrzebowałby 40 żyć, żeby taką kwotę wypracować, a po drugie za takie pieniądze można znacznie skuteczniej zwiększyć dzietność Polaków. Gdyby oferowąć np. 100 tys za urodzenie i wychowanie dziecka to jestem pewien że kandydaci by walili drzewiami i oknami, tak że można by nawet zrobić selekcję by rozmnożyli się ci bardziej wartościowy, a efekt i tak byłby 220 razy lepszy niż obecny program!

Po drugie, TYCH PIENIĘDZY NIE MA. Pomimo kłamliwego twierdzenia PiSu, że pieniądze są i będą. Ich nie ma! Byłyby gdyby Polska miała NADWYŻKĘ budżetową. Wtedy można by się zastanowić na co to wydać i MOŻE akurat na taki program byłby. Natomiast w sytuacji, gdy pieniądz pochodzą z zadłużania Polski nie ma w tym nic dobrego, a wręcz przeciwnie. Te dzieci w przyszłości będą przeklinać nasze pokolenie, ponieważ będą się uginać pod ciężarem gigantycznego długu, który IM przyjdzie spłacać.!

IBSPL

2016-09-02, 18:42
@up
Ty weź już się nie kompromituj.

22 miliony, 500 co miesiąc
22 000 000 / 500 = 44 000 jednostek ( miesięcy)
1 rok 12 miesięcy
44 000 / 12 = 3667,7 lat

Toż tyle nasza cywilizacja nie ma. Nie ma co, długowieczne te bachory.

SanicHegehog

2016-09-02, 18:51
kalijanek napisał/a:

up@ ale rozumiesz że życie w społeczeństwie zobowiązuje do pewnych zachowań? Tak ci jest ciężko się podzielić z innymi?


Pewnych zachowań? Że mają mi doj***ć większe podatki, żeby mieli kasę na karmienie, w większości, patologii? Albo żeby deficyt w budżecie robili taki, że "o ja pie**olę"?
Państwo zamiast jednym zabierać, a drugim dawać, powinno przestać jednym zabierać. I to by wystarczyło w zupełności.

Wiesz na czym polega różnica?
Jeśli komuś, wg przepisów, należałaby się ulga, to jeśli pracuje, to odprowadzałby mniejszy podatek. Jeśli nie pracuje, to ch*ja by to zmieniło. Efekt? Odsiewasz ziarna od plew, przestajesz karmić patologię.

Każdy by na tym zyskał, bo zamiast płacić haracz, mógłby dziecku buty kupić. Kasa z 500+ w bardzo, bardzo wielu przypadkach jest przepie**alana na alkohol. Pokaż mi w tym sens i logikę, bo ja jej za ch*j nie widzę, tak samo jak mnóstwo dzieci pieniędzy z komunii.

Hoofner napisał/a:

Rolnik potrzebuje do zbioru kamieni z pola zgłasza się jeden człowiek z maszyną który to zrobi w dzień za 2000 tys
lub zatrudni 10 sebów na 10 godzin po 6 zł/h


Cały ten wywód zawiera logiczne założenie, że oni będą chcieli pracować. Jeśli podważy się to założenie, to cały dowód logiczny jebnie mocniej niż Hanka w kartony. Dorzuć do tego fakt, że nawet dziś wielu z takich niedojebów pracuje, ale na czarno, bo przecież Dżesika z Brajanem nie będą za 6zł/h pracować na umowie, wolą 8zł/h pod stołem dostać.

Zresztą bardzo wielu niewykwalifikowanych robotników od nas wyjechało za granicę zapie**alać przy zbiorach truskawek czy innego koziego stolca albo na zmywaki. ch*j, że robota do dupy, przy sile nabywczej Euro albo Funta Szterlinga, mając "piątkę" za godzinę, są w stanie spokojnie wyżyć.

Ma...........ke

2016-09-02, 18:54
500+ to lewacki pomysł ale pieniądze sa rządu mogą robić z nimi co chcą aczkolwiek dopóki co roku wzrasta dług publiczny i sie z tym nic nie robi to oczywiste jest że każda u władzy partia zj***ła.
Jak będziecie głosować dalej na bandę czworga to nic sie nie zmieni.

ellsworth

2016-09-02, 18:57
IBSPL napisał/a:

@up
Ty weź już się nie kompromituj.

22 miliony, 500 co miesiąc
22 000 000 / 500 = 44 000 jednostek ( miesięcy)
1 rok 12 miesięcy
44 000 / 12 = 3667,7 lat

Toż tyle nasza cywilizacja nie ma. Nie ma co, długowieczne te bachory.


Naucz sie najpierw czytać ze zrozumieniem, a potem bierz się za komentowanie, co?

Hoofner

2016-09-02, 19:49
Kurde już w obliczenia idzie. Nie jeden portal by chciał mieć takie gówno burze u siebie.
Czemu większość z Was myśli że każdy kto pobiera te 500 + jest z rodziny patologicznej? Jak rodzice mają łeb na karku to dziecko będzie dobrym obywatelem.
ważne by Nas było więcej a te 500+ na start może pomoc

1 Dziecko zostaje wychowane przez rodziców którzy pobierają do 20 roku życia 500 zł.
Do 20 roku życia potrzebne jest 240 miesięcy
240 Miesięcy *500 +zł = 120 00 tys zł

Potem zapie**ala 45 lat ( jeśli nie sp***oli za granice) dajmy za 2000 zł brutto z czego oddajemy 27 % podatku ( 540 zł)
Więc przez 45 lat da nam 540 miesięcy * 540 zł podatku = 291 600 tys zł

Wiem nie każdy zapie**ala po 2000 zł inni po 900 zł inny po 9 000.

Ale tym prostym obliczeniem można zobaczyć iż te j***ne 500+ zwróci się 3x także Jeden Janusz może utrzymać sebe i dzesike i mini janusza .

Cytat:


http://samozatrudnienie.kalkulator-plac.eu/progi-podatkowe

W 2016 roku nie będziemy musieli zapłacić podatku dochodowego, jeśli zarobimy mniej niż 3091 zł
Jeśli zarobimy dokładnie 3091 zł to fiskus odda nam na koniec roku podatkowego 556,02 zł zwrotu podatku
1 próg podatkowy (18%): do 85 528 zł
2 próg podatkowy (32%): od 85 528 zł
WAŻNE 32% podatku dochodowego zapłacimy tylko od kwoty powyżej 85 528 zł


voidinfinity

2016-09-02, 20:27
nowynick napisał/a:

:roll:

znaczy co najlepiej zniewolić Azjatów, bo własnego zdania nie mają? Dziwna ta socjologia, ale....



Zatrzymanie na granicy, to nie niewolnictwo. A co do uwarunkowania - chodzi zapewne o tym, że czują się bezpieczniej w grupie.

Nie wytłumaczę tego lepiej - bo jak wspomniałem nie jestem socjologiem, ani nie zajmowałem się tym tematem osobiście.

qwerq221

2016-09-02, 20:27
Ja jestem zbyt podejrzliwy aby dać się nabrać na coś takiego...

Annaroth

2016-09-02, 21:03
Fejk jak sam sk***ysyn.

W sensie takim, że taka zależność faktycznie pewnie istnieje (nie znam się), tylko sam program nakręcony na potrzeby realizacji materiału, a nie prawdziwe reakcje żywych ludzi.

pzdr

parolpl

2016-09-02, 21:21
Brain games to taka seria na discovery, czy gdzieś tam; ale cięzko mi stwierdzić czy to na potrzeby, czy faktyczny.