18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachowania ludzi na wieść, że będą siedzieć w pierdlu...

LB...........BZ • 2018-12-01, 15:54
..do końca swoich dni :mrgreen:

Cz...........as

2018-12-01, 16:01
Mordercy, narkusy, gangusy, i wielki płacz jak to na całe życie?

ProVVe

2018-12-01, 16:12
Ja pie**ole... Każdego należy zalać betonem... Jeden co z godnością przyjął karę... Reszta ryczące szmaty albo cieszące kurestwo. Nie miałbym skrupułów, żeby torturować padalców. Szkoda kasy na nich to niech chociaz frajda będzie z obcinania, przypalania... Ale chyba najlepsze co by było to ta satysfakcja kiedy znika uśmiech, chojractwo, nadzieja i zastępuję je czysty, paniczny, zwierzęcy lęk i błaganie o litość, która nigdy nie nadejdzie.

omgłomatkobosko

2018-12-01, 17:52
Szkoda, że u nas nie pokazują mord przestępców.

LB...........BZ

2018-12-01, 18:00
omgłomatkobosko, A jak już pokazują to jakieś niewyraźne z nagrania z monitoringu po kilku miesiącach jak policja sobie nie radzi żeby znaleźć ch*ja.

Adra

2018-12-01, 19:30
Większość jakaś taka ciemna, przypadek?

UkrytaPodNickiem

2018-12-01, 19:42
i te k***a pseudo matki co płaczą jak synuś dostaje odsiadkę, gdzie wy k***a byłyście jak wasz syn stawał się j***nym zwyrodnialcem

Wiewór

2018-12-01, 19:42
Bardzo satysfakcjonujące wideo j***ć ich niech zdychają

InnyName

2018-12-01, 19:44
omgłomatkobosko napisał/a:

Szkoda, że u nas nie pokazują mord przestępców.



Włącz TVN/TVP, możesz też ich czasem posłuchać na różnych stacjach radiowych.
Co jakiś czas ich "mordy" jak to nazwałeś widnieją na ulicach przyczepione na tekturowych tablicach utrudniając ruch oraz stwarzając zagrożenie w okolicach przejść dla pieszych.
Ich "mordy" spotkasz w Sejmie, sądach, urzędach miasta.

Ich mordy są cały czas pokazywane, najgorszego sortu przestępców, bo niewielu ich ma czyste sumienie. A taki sort jest najgorszy.


Przy okazji chciałbym tu pochwalić Gdynię gdzie na ulicach głównych nie było plakatów na słupach, a jeśli były na mniejszych ulicach to większa ich część trafiła do schroniska dla zwierzaków. Osobiście nie zauważyłem żadnego plakatu na słupie.



Źródełko zdjęcia od Pani wolontariuszki Karoliny z Ciapkowa w Gdyni

TłustyManat

2018-12-01, 20:15
AyCaramba napisał/a:

Mordercy, narkusy, gangusy, i wielki płacz jak to na całe życie?


I najlepsze jest to że płacz rozpoczyna się dopiero po ogłoszeniu wyroku.

Im nie jest k***a żal zbrodni jakich dokonali, tylko siebie samych kończących w pierdlu.

Jak nie potrafią żyć w społeczeństwie to niech gniją w odosobnieniu, do końca swoich dni...

Grzecho1234

2018-12-01, 20:30
Raczej nie komentuje, wolę czytać wasze. Tu jednak zrobię wyjątek- piękny film. pozdrawiam sadychów...

overgod

2018-12-01, 20:51
Małpy to chyba do ogrodów zoologicznych powinny trafiać a nie między ludzi do więzienia...

ManBearPig

2018-12-01, 22:37
Overgod, przecież w więzieniu prawie same małpy

edek.bajzel

2018-12-01, 23:37
wszyscy powinni mieć krawaty, bo ci z krawatami są mniej awanturujący
piwko dla kumatych