18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachciało mu się szariatu na Ukrainie

Barnellini • 2020-06-25, 01:14
Dwóch neonazistów postanowiło wyrazić swój sprzeciw dla propagowania najbardziej pokojowej religii świata na Ukrainie. Kopany należy do organizacji Prawo Szariatu więc wcale się nie dziwię i popieram ich sposób przedstawiania swoich argumentów wobec takiego rozmówcy. Oczywiście j***ł pies ich wszystkich. Doborowe towarzystwo, nie ma co ;)


abuk

2020-06-25, 01:24
Od razu neonazistów, patrioci po prostu. Też mnie wk***iają religijni fanatycy narzucający swoje wyznanie nie będąc u siebie. Albo do piachu z nimi jak nie umieją się zasymilować ze społecznymi standardami, albo niech wypie**alają tam skąd przyjechali. A ci co zmienili wiarę w chrześcijańskim kraju niech trzymają dupe cicho i będzie git.

PękniętySłoik

2020-06-25, 03:59
Dla wypranych pustych łbów to neonaziści, a dla mnie to ludzie ideowi :krejzi:

mygyry

2020-06-25, 07:22
Coś mi się tu typek na wielka ofiarę kreuje, cwaniaczył bo miał gaz, ale kolega miał większa siłę argumentów, zapewne sam go sprowokował

zeus6

2020-06-25, 07:49
Ciapaty i banderowiec,wyrok : Rozstrzelać!

Johnny26

2020-06-25, 16:14
Autor idiota, nie szariat tylko sharij. to nazwisko założyciela "polityczna partia szarija". nowa partia ukraińska która wszystkim przeszkadza bo to młodzi nieskorumpowani ludzie. w całym kraju neofaszysci z "nacjonalny korpus" organizują "polowanie" na członkow//sympatyków partii. ofiara z dziś w stanie ciężkim pobita pod domem




rzeznianumer5

2020-06-25, 17:14
Johnny26 napisał/a:

Autor idiota, nie szariat tylko sharij. to nazwisko założyciela "polityczna partia szarija". nowa partia ukraińska która wszystkim przeszkadza bo to młodzi nieskorumpowani ludzie. w całym kraju neofaszysci z "nacjonalny korpus" organizują "polowanie" na członkow//sympatyków partii. ofiara z dziś w stanie ciężkim pobita pod domem



Nie wierzę, że się czegokolwiek sensownego dowiedziałem w takim miejscu.

:shock:

Barnellini

2020-06-26, 09:52
Johnny26 napisał/a:

Autor idiota, nie szariat tylko sharij. to nazwisko założyciela "polityczna partia szarija". nowa partia ukraińska która wszystkim przeszkadza bo to młodzi nieskorumpowani ludzie. w całym kraju neofaszysci z "nacjonalny korpus" organizują "polowanie" na członkow//sympatyków partii. ofiara z dziś w stanie ciężkim pobita pod domem



Źródło mówiło tylko , że był "Party ofa sharia member". Po wpisaniu w google "party of sharia" wyskoczyły mi wyniki ściśle związane z islamem. Oprócz tego przekonała mnie kozia broda pobitego. Napisałem w tytule "zachciało mu się" bo byłem zaskoczony, że są tam takie ugrupowania.

Nawet jeśli popełniłem błąd to określanie mnie mianem idioty pokazuje tylko, że masz jakieś kompleksy i musisz się dowartościować obrażając innych. Skoro tak to zakładam, że kompleksy nie są bezpodstawne. Współczuję zatem i pozdrawiam :)

PS. Dzięki za czujność.

Johnny26

2020-06-26, 15:46
Barnellini napisał/a:

Nawet jeśli popełniłem błąd to określanie mnie mianem idioty pokazuje tylko, że masz jakieś kompleksy i musisz się dowartościować obrażając innych. Skoro tak to zakładam, że kompleksy nie są bezpodstawne. Współczuję zatem i pozdrawiam
PS. Dzięki za czujność.



Haha, spieprzyłeś opis po całości robiąc fake-a ale to ja jestem ten zły.

Mele

2020-06-26, 17:42
zeus6 napisał/a:

Ciapaty i banderowiec,wyrok : Rozstrzelać!



Przed wykonaniem, piwo dla Ukraińca. A potem rozstrzelać. Bądźmy tolerancyjni.

Barnellini

2020-06-30, 00:22
Johnny26 napisał/a:

Haha, spieprzyłeś opis po całości robiąc fake-a ale to ja jestem ten zły.



Racja, spieprzyłem. Po prostu nie spodobało mi się określenie "autor idiota". Niech będzie, tym razem ja jestem ten zły.

Peace :)