18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

TT4

2017-08-25, 06:35
Zabrałeś moje miejsce?



Zabierz mój paleciak.

Jo...........23

2017-08-25, 10:24
Trochę bez sensu.
Powinno być "Żonę i dziecko".

~Velture

2017-08-25, 12:42
To gdzie rozdają te dzieci w końcu?

Noside

2017-08-25, 16:27
A może..
Zająłeś moje miejsce? Zajmij się moim kalectwem
Zająłeś moje miejsce? Zajmij się moją żoną :krejzi:

pi...........ja

2017-08-25, 18:04
Zrobiłem sobie wazektomię, żeby nie mieć dzieci. Niestety gdy wróciłem do domu, one wciąż tam były.

czubnowekonto17189

2017-08-25, 20:18
Co do drugiego obrazka znalezli by sie amatorzy np.trynkiewicz

ellsworth

2017-08-25, 20:40
Nie rozumiem o ch*j chodzi z tymi miejscami dla dzieci. Kto jak kto, ale dzieciak najprędzej może przejść parę kroków więcej, bo młody, sprawny, zdrowy. Ba! Jeszcze mu to pomoże, bo jak widzę obecne dzieciaki to połowa z nich wygląda jakby je tuczono na pieczeń weselną! Za takie spasienie dzieciaka powinno się odbierać prawa rodzicielskie jak za znęcanie się nad nim.

mari6274

2017-08-25, 21:29
Dobrze, że rozwinąłem

lakilan69

2017-08-25, 21:32
ellsworth napisał/a:

Nie rozumiem o ch*j chodzi z tymi miejscami dla dzieci. Kto jak kto, ale dzieciak najprędzej może przejść parę kroków więcej, bo młody, sprawny, zdrowy. Ba! Jeszcze mu to pomoże, bo jak widzę obecne dzieciaki to połowa z nich wygląda jakby je tuczono na pieczeń weselną! Za takie spasienie dzieciaka powinno się odbierać prawa rodzicielskie jak za znęcanie się nad nim.



Tu nie chodzi jedynie o bliskość tych miejsc do wejscia do sklepu. Wazniejsza jest ich wieksza szerokosc, zeby swobodnie moc otworzyc drzwi auta i wyciagnac wozek

Nocturno

2017-08-26, 00:13
Twoim dzieckiem jest ślepy Pacman z nogami? O stary...

Dzisiaj

2017-08-26, 23:07
lakilan69 napisał/a:



Tu nie chodzi jedynie o bliskość tych miejsc do wejscia do sklepu. Wazniejsza jest ich wieksza szerokosc, zeby swobodnie moc otworzyc drzwi auta i wyciagnac wozek



Tu nawet nie chodzi o wyciagniecie wozka :) Małe dziecko trzeba zapakować do fotelika, porzadnie zapiąć pasami i czasem przy malych samochodach muszą byc wygibasy, drzwi trzeba otworzycszeroko itd. Dziecko trzeba z takiego fotelika tez wyciagnać i trzeba je dobrze chwycic by nie bylo harda. Za wlosy nie zlapiesz i nie wyciagniesz bokiem przez kilku centymetrową szczeline...

ch*je j***ne, dresy pie**olone cwe*e, parkuja na takich miejscach myslac, ze gowniak sobie moze przejsc kilka metrow i nic mu sie nie stanie. Jak sami zaczynaja miec dzieci zaczynaja rozumiec o co w tym chodzi...

Morgennes

2017-08-27, 13:15
lakilan69 napisał/a:



Tu nie chodzi jedynie o bliskość tych miejsc do wejscia do sklepu. Wazniejsza jest ich wieksza szerokosc, zeby swobodnie moc otworzyc drzwi auta i wyciagnac wozek



Dlatego takie miejsca właśnie powstają. Nic mnie tak nie wpienia jak kura ze swoimi nieopierzonymi kurczakami, która ma w dupie innych i nie patrzy czy ktoś stoi obok. Otwiera wrota do kurnika przy okazji niszcząc czyjeś drzwi obok.... Z doświadczenia powiem, że kiedy zwrócisz takiej uwagę to z reguły dzieją się dwie rzeczy:
1. Nastroszy się i zacznie gdakać.
2. Udaje głupią i próbuje sp***olić.