18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zabójstwo Lucasa

phrontch • 2020-02-14, 23:25
30-letni Lucas został dzisiaj zamordowany w bairro da Paz (Paz to pokój), oczywiście w Manaus. W jego ciele znaleziono ślady po siedmiu pociskach

Jak to dobrze, że nazwy tamtejszych bairros to Paz (pokój), Nova Esperança (nowa nadzieja), Cidade de Deus (Miasto Boga), Nossa Senhora Aparecida (Matka Boża z Aparecidy), Nossa Senhora das Graças (Matka Boża Łask), Redenção (odkupienie) oraz jeszcze nazwy dziewięciu róźnych świętych. Zapewne dzięki temu nazewnictwu mieszka się tam znacznie bezpieczniej

lysout

2020-02-17, 19:35
Pawehan napisał/a:

Glock 4.5 co2 asg. i jeszcze gładka lufa.



Chłopie, ja mam 44 lata, nie bawię się w asgey.
Glock 17, lufa jak najbardziej gwintowana.
Można biadolić, jaki ten kraj zły i że nie dają broni każdemu, a można zrobić pozwolenie i się śmiać z płaczków.

inzGamon napisał/a:

Moja autopsja mówi coś zupełnie innego...
Na filmach się nie znam.



Każdy ma prawo do swojej autopsji.
Niezbywalne prawo każdego człowieka :D

Pawehan

2020-02-17, 20:28
lysout napisał/a:

Chłopie, ja mam 44 lata, nie bawię się w asgey.
Glock 17, lufa jak najbardziej gwintowana.
Można biadolić, jaki ten kraj zły i że nie dają broni każdemu, a można zrobić pozwolenie i się śmiać z płaczków.
Każdy ma prawo do swojej autopsji.
Niezbywalne prawo każdego człowieka



Niestety nie masz gwintowanej lufy, bo glock ma lufe poligonalną gdzie szesciokątny przewod jest odciskany a nie gwintowany. Nie ma tam tradycyjnych pól i bruzd.

Swoją drogą jest dużo więcej fajniejszych klamek.

lysout

2020-02-27, 09:19
Pawehan napisał/a:

Niestety nie masz gwintowanej lufy, bo glock ma lufe poligonalną gdzie szesciokątny przewod jest odciskany a nie gwintowany. Nie ma tam tradycyjnych pól i bruzd.
Swoją drogą jest dużo więcej fajniejszych klamek.



Lufa zależy od generacji. Wiem, że są fajniejsze klamki, ale Glock to fajny wół roboczy.