18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójstwo Lucasa

phrontch • 2020-02-14, 23:25
30-letni Lucas został dzisiaj zamordowany w bairro da Paz (Paz to pokój), oczywiście w Manaus. W jego ciele znaleziono ślady po siedmiu pociskach

Jak to dobrze, że nazwy tamtejszych bairros to Paz (pokój), Nova Esperança (nowa nadzieja), Cidade de Deus (Miasto Boga), Nossa Senhora Aparecida (Matka Boża z Aparecidy), Nossa Senhora das Graças (Matka Boża Łask), Redenção (odkupienie) oraz jeszcze nazwy dziewięciu róźnych świętych. Zapewne dzięki temu nazewnictwu mieszka się tam znacznie bezpieczniej

roman970227

2020-02-15, 12:16
darex99 napisał/a:

A co te nazwy mają wnosić? W Brazylii i Meksyku są jedni z najbardziej wierzących, tatuaże Boga, Matki Boskiej itd. a w praktyce ogromna przestępczość. Przecież ta cała szopka z wiarą u większości ludzi to maksymalna hipokryzja i tylko i wyłącznie na pokaz - podobnie jest u nas w Polsce. oczywiście w innym odniesieniu. Janusz z Halinką obowiązkowo muszą być na sumie, bo inaczej sąsiedzi ich objadą, przekazują tą "powinność" na chama swoim dzieciom, którzy odwiedzają Kościół, bo tak trzeba - nie mając nawet pojęcia o podstawach tej wiary, nie wiedząc co z czego niby wynika, chodzą takie bezmózgi bo inaczej "somsiady" obgadają. W życiu codziennym nie wnosząc absolutnie nic z wytycznych katolicyzmu - pomocy drugiej osobie, poszanowania rodziny, nie zdradzania, nie bicia żony.
Idzie taki prostak odbębnić tą godzinę w kościele, a następnie w domu bije żonę czy dzieci. Przeraża mnie to zakłamanie! Dodatkowo instytucja kościoła jest tak zbudowana, że w praktyce Janusz chlejący, bijący żonę, dzieci - będący ludzkim śmieciem, ale chodzący na parę minut na mszę jest lepiej postrzegany jak przykładny człowiek, wzorowy ojciec i dobra osoba, ale np. bez ślubu kościelnego. Z punktu widzenia kościoła "Janusz" może być np. chrzestnym bez żadnego problemu, osoba bez ślubu już będzie miała dosyć pod górkę. Parodia w czystej postaci.



Mądrego aż dobrze posłuchać, leci piwko.

woytasw

2020-02-15, 12:46
Wystarczy do 17 taki mały dynks włożyć i mamy już full auto.

BanujNasNieMichalka

2020-02-15, 17:05
No nie takie dzisiaj bo ja w zlepie wrzucałem to z 2 mies temu xd

Pawehan

2020-02-15, 17:34
silwerbalk napisał/a:

Takoe tam przemyślenia co do nazw tych miast w ameryce południowej
Pistolet Glock 18 wykonano na bazie modelu 17, jednak główne części nie są zamienne. Miało to utrudnić przeróbki Glocka 17 na broń automatyczną. Pistolety te różnią się wymiarami. Produkowana była również wersja Glock 18C. „C” oznacza tu kompensator podrzutu wykonany w formie dwóch owalnych wycięć na górnej powierzchni lufy i zamka. Tak więc pie**olisz to że wygląda tak samo nie oznacza że jest taki sam



No widzisz gosciu sam pie**olisz, bo 18 C nie jest produkowana już, bo przez te otwory kompensacyjne zrywało muszkę. Gówno wiesz, w nogach śpisz..

Pozatym wiadomo że części zamienne nie mogą być bo to logiczne. Pisałem kolokwialnie że są identyczne, bo jak na pistolet a pistolet maszynowy są k***a takie same.

inzGamon

2020-02-15, 22:13
Pawehan napisał/a:

No widzisz gosciu sam pie**olisz, bo 18 C nie jest produkowana już, bo przez te otwory kompensacyjne zrywało muszkę. Gówno wiesz, w nogach śpisz..
Pozatym wiadomo że części zamienne nie mogą być bo to logiczne. Pisałem kolokwialnie że są identyczne, bo jak na pistolet a pistolet maszynowy są k***a takie same.



Bzdety jakich mało...
Zwykla 17 lub 19, moze 20 ogacona do samoczynnej.
W PL tez mozna takie gumno kupic legalnie za jakies 700pln. Zamontowac nie wolno.

Pawehan

2020-02-15, 22:37
Klocek 18 ma fabryczny przełącznik rodzaju ognia z lewej strony zamka. Tu rzeczywiscie jest konwersja zwykłego pistoletu jak się przyglądnąć na filmie. Dziekuję

fieryangel

2020-02-15, 22:40
sirkupus napisał/a:

U nas nie mozna niestety kupić automatycznego glocka


Można.
Legalnie nie można, a to różnica.

Knopek

2020-02-16, 00:08
Za chwilę zabraknie Da Silvów w Manaus :-D

lysout

2020-02-16, 10:54
Taki element zmieni Twojego Glocka w Glocka full auto. Zabawka bez sensu, bo szybkostrzelność na moje ucho oscyluje w okolicy 1000-1200 strzałów/minutę. Tylko pierwszy pocisk ma szansę trafić w cel, reszta idzie w niebo. Kolesia zastrzelił ten strzelający klasycznie bez udziwnień.


Pawehan

2020-02-16, 11:21
Jakby miał ogranicznik długości serii albo ogranicznik szybkostrzelności tak do 700 strzałów, to byłby nawet przyjemny pistolecik do wykonywania wyroków śmierci.

inzGamon

2020-02-16, 17:28
lysout napisał/a:

Tylko pierwszy pocisk ma szansę trafić w cel, reszta idzie w niebo.



Skąd ta sensacyjna informacja?

Dżizas_kurde

2020-02-16, 23:37
Dla chętnych:



Mój ulubiony i szeroko znany Youtuber opowiada o tym cudeńku.

lysout

2020-02-17, 06:09
inzGamon napisał/a:

Skąd ta sensacyjna informacja?



autopsja& film :kawa:

Pawehan

2020-02-17, 07:22
lysout napisał/a:

autopsja& film



Glock 4.5 co2 asg. i jeszcze gładka lufa.

inzGamon

2020-02-17, 07:43
lysout napisał/a:

autopsja& film



Moja autopsja mówi coś zupełnie innego...
Na filmach się nie znam.

Pawehan napisał/a:

Glock 4.5 co2 asg. i jeszcze gładka lufa.



;)