topic

Zabójstwo babci w autobusie

~T3RMINATOR • 2020-09-16, 14:46
BARRANQUILLA. Kamera bezpieczeństwa w autobusie zarejestrowała zabójstwo 65-letniej kobiety przez murzyna, który bezlitośnie ją zastrzelił. Przestępca został zidentyfikowany jako Marco Andrés Fontalvo Arrieta, 24 lata, który został schwytany kilka godzin później w b / Las Gardenias



... Zapewnie babcia była narkodilerem z konkurencyjnego kartelu... :amused:

Imperator_Jan

2020-09-16, 14:59
Moim zdaniem temu frajerowi przypadkowo giwera wypaliła.

Hollow_Man

2020-09-16, 15:49
pewnie mu nogę podłożyła jak biegł.

zdun

2020-09-16, 16:16
ja ja tego czarnego ścierwa nie trawię, jak to nie być rasistą jak się coś takiego ogląda. odwrotnie to jest tylko jak gliniarz usa rozwala murzyna a potem pól roku miasto rozpie**alają.

janlew

2020-09-16, 16:21
Kolejny antymaseczkowiec debil. Złapali debila bo nie zakrył twarzy, a skradziony telefon podał zbliżoną lokalizacje.

Znawca_Cipek

2020-09-16, 16:27
Gdzie to jest? Ciepla jeszcze?

sothis

2020-09-16, 16:32
divide et impera? Może to wszystko po to :)

ptrkmdg

2020-09-16, 17:37
Dlaczego się nie weźmiemy za analfabetycznych czarnych człekokształtnych? Ja idę od razu!

przedwczoraj

2020-09-16, 18:33
Imperator_Jan napisał/a:

Moim zdaniem temu frajerowi przypadkowo giwera wypaliła.



A ja myślę,że nie.

donkapusta

2020-09-16, 18:40
Ewidentnie prowokowała, była uprzywilejowana. Biała, heteroseksualna chrześcijanka z wypracowaną emeryturą. Zasłużyła sobie całym życiem.Żal tego młodego człowieka, którego przodkowie przybyli po złapaniu w siatkę albo po sprzedaniu przez wodza za paczkę otwartych fajek czy innych szklanych paciorków.


r061071

2020-09-16, 18:44
przedwczoraj napisał/a:

A ja myślę,że nie.



myślenie zostaw koniowi on ma na pewno większy łeb od twojego

V.A.L.A.K

2020-09-16, 19:48
To jest nie do pojęcia z jaką łatwością oni tam ludzi zabijają, ani sk***iel się nie zastanawiał.

Kamil3l

2020-09-16, 20:02
V.A.L.A.K napisał/a:

To jest nie do pojęcia z jaką łatwością oni tam ludzi zabijają, ani sk***iel się nie zastanawiał.



bo Imperator_Jan już powiedział, że to niechcący. Udawał, że to nie on, a babcia zmarła na chorobę lokomocyjną.

godfather1982

2020-09-16, 21:15
Imperator_Jan napisał/a:

Moim zdaniem temu frajerowi przypadkowo giwera wypaliła.




Przypadkiem to można w ryj dostać Aman

.