topic

Zabójczy Uber

55
piwo
~Velture  @ 2018-03-20, 16:06
Wrzucam do absurdów :amused:

Jakiś czas temu firma Uber postanowiła rozpocząć testy z autonomicznymi samochodami.

Testy zostały właśnie zawieszone ponieważ ich autonomiczna taksówka przyj***ła w babkę na przejściu dla pieszych i ją zabiła :wyj***ne:

Za kierownicą był kierowca ale jechał w trybie autonomicznym. W środku nie było pasażerów.

Ah ta technologia :krejzi:

ewentualny mirror:
spoiler

radek225 

18
2018-03-20, 16:23 [link]

Witamy w XXI wieku. Nauka i technika idzie do przodu, ale problemem jest nie nadążające prawo. Przez to bardzo długo w Polsce zjawiska takie jak cyber przestępstwa, stalking nie były ścigane, bo nie było na to paragrafu. Amerykanie na przykład brali poprawkę na galopujący postęp, i już w latach '70 podpisali z ruskimi, że przestrzeń kosmiczna jak i Księżyc traktowane będą jako wody między terytorialne, by nikt nie chciał sobie uzurpować prawa do jego powierzchni. Mimo to teraz etycy, filozofowie, prawnicy, naukowcy będą mieli zagwozdkę - kto jest sprawcą wypadku? Kierowca? Producent auta? Czy może osoba pisząca algorytm sztucznej inteligencji? A może rowerzystka wj***ła się pod koła? Za kilka dekad podobne pytanie będziemy sobie zadawali, kiedy roboty będą posiadały ludzką inteligencję. Czy będą mogły uważać się za ludzi? Czy człowiek z bionicznymi wszczepami będzie człowiekiem, czy maszyną? Aż głowa od tego zaczyna boleć, jak sobie człowiek pomyśli.

mateusos 

2018-03-20, 16:33 [link]
Piekne tym rowerem jechala jak nawet komputer sie tak wk***il ze postanowil ja rozjebac dla dobra ludzkosci :lol:

lokal.szczecin 

6
2018-03-20, 16:36 [link]
"na przejściu dla pieszych"
Kolego a widzisz tam gdzies pasy?

~Velture 

7
2018-03-20, 16:39 [link]
Cytat:
Przez to bardzo długo w Polsce zjawiska takie jak (...) stalking nie były ścigane

Ty jesteś głupi czy udajesz?
"Stalking" był ścigany od dawien dawna i nazywał się po polsku "prześladowaniem".
Dopiero teraz zrobiła się moda wprowadzona przez pseudo intelektualistów na wpie**alanie angielskich słów zamiast polskich.

Cytat:
"na przejściu dla pieszych"
Kolego a widzisz tam gdzies pasy?

Kolego a słyszysz co mówią?

Do tego nie w każdym kraju przejście dla pieszych posiada znaki poziome w postaci "zebry".
Pierwszy lepszy przykład z usa: http://c8.alamy.com/comp/AG0YP5/steam-vent-intersection-crosswalk-yellow-cab-traffic-7th-and-west-AG0YP5.jpg
Zaznaczyłem ci dokładnie przejście dla pieszych.

mesjans 

1
2018-03-20, 16:39 [link]
Ja czytałem że kobita z rowerem wystartowała z chodnika na jezdnię nie na pasach których na tym filmie nawet nie widać.
Ale w różnych źródłach jest napisane inaczej.

freaky 

13
2018-03-20, 16:44 [link]
Z tego co wyczytałem babka próbowała przejść w miejscu niedozwolonym, a że roboty to nadgorliwe maszyny średnio zdolne do interpretacji sytuacji nowych, auto dostało zawiechy i z przytupem rozprawiło się z gwałcącą przepisy ruchu drogowego.

Hrabia Drapula 

1
2018-03-20, 17:39 [link]
algorytm pisał sadol cała tajemnica , nowa technika przechodzi próby w środowisku naturalny i wyszło że wymaga poprawek, chociaż jak faktycznie wj***ła się bez zastanowienia pod maskę to nie ma możliwość zatrzymać się w miejscu

sqolik 

2018-03-20, 18:36 [link]
Czekam na obraz z kamer samochodu :kawa:

Gymnorhinus 

11
2018-03-20, 19:10 [link]
Velture, akurat z tego co słyszę "she was walking outside of crosswalk" więc raczej nie była na pasach, a tamtemu chodziło o stalking w internecie, a nie zwykłe prześladowanie. Fajnie że poprawiasz ale jak już to robisz to rób to dobrze. No i zluzuj pory.

kokos_123 

7
2018-03-20, 19:43 [link]
Ja czytałem, że babka wtargnęła z chodnika na drogę, chcąc przejść poza pasami i nawet kierowca nadzorujący maszynę, nie zdołał zareagować (bo w uber przy testach jazdy autonomicznej nadal siedzi człowiek i nadzoruje, aby uniknąć najgorszego )

Loaloa 

3
2018-03-20, 20:24 [link]
W cebulandii pewnie autonomiczne taksówki spuściłyby łomot autonomicznemu pojazdowi Ubera

azerbejdzanification 

4
2018-03-20, 21:06 [link]
Jak na drogach pojawiały się pierwsze auta, to również zdarzył się gdzieś pierwszy wypadek śmiertelny, mimo wszystko rozwój samochodów ruszył do przodu. Nie inaczej będzie w tym przypadku. To tylko "czkawka" w rozwijaniu tej technologii. Przykra sprawa ale taki jest fakt.
   Popularne tagi
girls  ławka rezerwowych  drut  sex top  sms  strzały  szok  salami  para młoda  lans  tipsiary  tygrys  lustro  statek  mięso  prawdziwy gangsta  spinacz  pdf  opony
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]