18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zabójca koni

la...........ba • 2018-02-12, 11:12
Zwyrodnialec i jego konie

janlew

2018-02-12, 11:25
No i ch*j. Jego konie jego koncepcja. Te co przeżyły będą najtwardszymi końskimi sk***ysynami, a reszta na kiełbachę.

~Velture

2018-02-12, 11:37
Kto normalny emigruje z UK do Polski? :wtf:

Przecież nawet loaloa wypie**olił z polski do uk na zmywak i szczeka na nasz kraj a ten gość dobrowolnie przyjechał do nas aby walić konie...

latino_lover

2018-02-12, 11:48
Velture napisał/a:

Kto normalny emigruje z UK do Polski? :wtf:

Przecież nawet loaloa wypie**olił z polski do uk na zmywak i szczeka na nasz kraj a ten gość dobrowolnie przyjechał do nas aby walić konie...



Poznałem kilku Brytyjczyków, którzy wyemigrowali do Polski albo przyjechali do pracy na 2-3 lata. Najczęściej imigruje do nas kadra menadżerska, pracownicy korporacji, nauczyciele angielskiego lub ludzie wykonujący na przykład prace zdalne. Zdziwiłbyś się, bo prawie każdy mówił, że to była jedna z lepszych decyzji w jego życiu. Wbrew pozorom o ile nie jesteś niewykwalifikowanym robolem to w PL można dobrze zarabiać. Do tego jest bezpiecznie, dla nich dość tanio, ładne kobiety, niezła kuchnia, ogólnie dość mili ludzie, którym zależy żeby pokazywać nasz kraj z dobrej strony.
Mam trochę ból dupy jak ci co wyjechali na zachód tak pie**olą, że u nas to się żyć nie da.

JohnMadafaka

2018-02-12, 11:59
@up Wystarczy dobra znajomość rodzimego języka (np. angielskiego) i może spokojnie zarabiać 100zł/h jako native speaker, co przy naszych cenach pozwala czuć się jak w raju.

nowynick

2018-02-12, 12:08
janlew napisał/a:

No i ch*j. Jego konie jego koncepcja. Te co przeżyły będą najtwardszymi końskimi sk***ysynami, a reszta na kiełbachę.



Dokładnie, przecież to kiedyś żyło dziko i jakoś dotrwały do naszych czasów. Jak osadnikom w Ameryce w XVI wieku sp***oliły konie to w XVIII szacowało się populację mustanga na 5 mln sztuk. Obecnie są pod ścisłą ochroną, bo są ciągle wyłapywane przez farmerów, bo są większe, silniejsze i wytrzymalsze.

mygyry

2018-02-12, 12:58
Gdyby miał porządne konie a nie jakieś wegańskie cioty, to by zjadły padlinę i było by ok :amused:

jacek44

2018-02-12, 12:58
1:00 - 1:10 : czy tylko ja widze, jak ten koleś z tyłu wsadza łapsko w dupe tego ledwo żywego źrebaka?

Tafariel

2018-02-12, 13:20
janlew napisał/a:

No i ch*j. Jego konie jego koncepcja.



Skoro miał zwierzęta to zapewnienie im dobrostanu było jego obowiązkiem. pie**olenie, że konie zimą ( :lodowka: ) powinny żyć w środowisku naturalnym (i nawet w takim przypadku powinny mieć jakąś wiatę przynajmniej) ma sens jeśli są odpowiedniej rasy i jest ich odpowiednio dużo. Nieprzystosowana rasa nie da sobie rady w ekstremalnych warunkach, co widać na przykładzie tego tępego angola :homer:

overgod

2018-02-12, 14:57
@ nowynick Ludzie też kiedyś żyli po lasach i jaskiniach i przetrwali do dziś. To dlaczego matka karmiła Cie, myła i opiekowała się Tobą? Powinna puścić samopas i teraz byłbyś silniejszy, wytrzymalszy i większy.

@janlew ty już któryś raz wypowiadasz się o śmierci zwierząt i ich katowaniu przez ludzi w bardzo lekki sposób. Jesteś całkowicie pozbawiony empatii, udajesz twardziela czy tak jak kiedyś już sugerowałem po prostu jesteś ćwierćinteligentem? Naprawdę uważasz, że dręczenie zwierząt to nic takiego? Zadawanie bólu istotom zdolnym do odczuwania to pestka? Jeżeli widzisz do jakiego stanu zostały doprowadzone te konie i piszesz " no i ch*j" to znaczy, że bozia ci poskąpiła wszystkich cech człowieka NORMALNEGO. Miałem nie udzielać się w tego typu dyskusjach, ale jak czytam takie wypociny to nie mogę się powstrzymać ty przygłupie.

Ba...........yk

2018-02-12, 17:11
Velture napisał/a:

Kto normalny emigruje z UK do Polski? :wtf:

Przecież nawet loaloa wypie**olił z polski do uk na zmywak i szczeka na nasz kraj a ten gość dobrowolnie przyjechał do nas aby walić konie...


zjelobola to żydzi kasztan, nie człowiek, złota szmata. 8-)

Cytat:

Kto normalny emigruje z UK do Polski?




Gdzio90

2018-02-12, 19:56
znalazł sposób żeby zarobić trochę brutalny i kontrowersyjny ale biznes był.

krasnal_hałabała

2018-02-12, 20:51
Ja też jestem zabójcą koni a właściwie jednego konia, bije go od lat a on cały czas stoi.

werther

2018-02-12, 21:12
latino_lover napisał/a:



Wbrew pozorom o ile nie jesteś niewykwalifikowanym robolem to w PL można dobrze zarabiać.



Idę o zakład, że mieszkasz po lewej stronie Wisły. Niestety o Polsce B zapomnieli wszyscy politycy i o dobrą pracę wcale nie jest łatwo.