18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabity za młodu

~_Yarko_ • 2023-06-09, 11:29

"Indiagoolikserice" wywozi nieczystości.

patmon

2023-06-09, 11:54
Jak patrzę na wszystkie filmy z hindusowa, czy innych skośnych ryżojadów to strach mnie ogarnia na samą myśl podjęcia roboty za kółkiem, bo widać, że dzieciak wpadł pod tylne koła gdzie kierowca praktycznie szans zauważyć i reagować to raczej nie miał, a teraz dziki tłum będzie darł mordę, że to wina kierownika, mówiąc krótko ten film czy inne z tamtych krajów po prostu mnie rozpie**ala poziom instynktu samozachowawczego pieszego oraz zdolności za kółkiem kierowników maści wszelkiej :mrgreen:

Zulu-Gula

2023-06-09, 11:59
Legendarna pionizacja. Powinni jeszcze dopie**olić mu sznurki, takie jak mają kukiełki i gówniak fikałby niczym nowo narodzony.

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-06-09, 12:29
A już myślałem że mu nie pomogą. Jest pionizacja, będzie żył. A jak nie przeżyje, to w następnym życiu będzie traktorem z beczką gnoju.

kris1978

2023-06-09, 12:31
patmon napisał/a:

Jak patrzę na wszystkie filmy z hindusowa, czy innych skośnych ryżojadów to strach mnie ogarnia na samą myśl podjęcia roboty za kółkiem, bo widać, że dzieciak wpadł pod tylne koła gdzie kierowca praktycznie szans zauważyć i reagować to raczej nie miał, a teraz dziki tłum będzie darł mordę, że to wina kierownika, mówiąc krótko ten film czy inne z tamtych krajów po prostu mnie rozpie**ala poziom instynktu samozachowawczego pieszego oraz zdolności za kółkiem kierowników maści wszelkiej



Nie no. Trochę jest winny. Nie wspomnę już o tym, że tam każdy łazi jak mu się podoba ale kierownik gównowoza, nawet nie zwolnił jak mu 2 osoby przeszły 0,5 metra od przedniego koła. Jedzie jakby w tunelu, byle do przodu.

pitteroo

2023-06-09, 12:35
Raczej tego nie rozchodzi :roll:

PanFajek

2023-06-09, 12:47
Spokojnie zrobią sobie następnego i nawet nikt nie zauważy różnicy.

8marca

2023-06-09, 12:49
kris1978 napisał/a:

Nie no. Trochę jest winny. Nie wspomnę już o tym, że tam każdy łazi jak mu się podoba ale kierownik gównowoza, nawet nie zwolnił jak mu 2 osoby przeszły 0,5 metra od przedniego koła. Jedzie jakby w tunelu, byle do przodu.



Kychu, k***ancka on jechał 7km/h miał zwolnić do 2km/h?
Tyś nie pisał czasem tej ustawy z pierwszeństwem dla pieszych na pasach?

SkoPio1

2023-06-09, 13:40
Pałętanie się bez sensu po ulicach jest? Jest.
Pakowanie się bez sensu pod jadący pojazd jest? Jest.
Obwinianie przez pospólstwo osobę, która NIE JEST winna wypadkowi, jest? Jest.
Podnoszenie do pionu ofiary, by się upewnić, że nie wyjdzie z paraliż,u jest? Jest.
Dziki kraj jest? Jest.

No to jest i piwo...

Quassar

2023-06-09, 14:03
patmon napisał/a:

Jak patrzę na wszystkie filmy z hindusowa, czy innych skośnych ryżojadów to strach mnie ogarnia na samą myśl podjęcia roboty za kółkiem, bo widać, że dzieciak wpadł pod tylne koła gdzie kierowca praktycznie szans zauważyć i reagować to raczej nie miał, a teraz dziki tłum będzie darł mordę, że to wina kierownika, mówiąc krótko ten film czy inne z tamtych krajów po prostu mnie rozpie**ala poziom instynktu samozachowawczego pieszego oraz zdolności za kółkiem kierowników maści wszelkiej



No byś sie nie zdziwił u nas w Polsce sp***oleńców nie brakuje są też tacy nawet na sadolu zwolennicy że każdy bez prawka powinien mieć dostęp do każdej maszyny jak i swobodnym dostępie do broni xD

psotna_cipka

2023-06-09, 14:13
Całe szczęście że młodego podnieśli, już myślałam że będzie tak leżał do śmierci

Mietek7567

2023-06-09, 15:08
Quassar napisał/a:

No byś sie nie zdziwił u nas w Polsce sp***oleńców nie brakuje są też tacy nawet na sadolu zwolennicy że każdy bez prawka powinien mieć dostęp do każdej maszyny jak i swobodnym dostępie do broni xD



Oczywiście ,że tak. Jak ktoś jest debilem i musi zdać egzamin na pj to będzie debilem z prawem jazdy i nic to nie zmieni a zwykły człowiek musi tracić na to czas i pieniądze.

Siriuz

2023-06-09, 17:51
patmon napisał/a:

Jak patrzę na wszystkie filmy z hindusowa, czy innych skośnych ryżojadów to strach mnie ogarnia na samą myśl podjęcia roboty za kółkiem, bo widać, że dzieciak wpadł pod tylne koła gdzie kierowca praktycznie szans zauważyć i reagować to raczej nie miał, a teraz dziki tłum będzie darł mordę, że to wina kierownika, mówiąc krótko ten film czy inne z tamtych krajów po prostu mnie rozpie**ala poziom instynktu samozachowawczego pieszego oraz zdolności za kółkiem kierowników maści wszelkiej



U nas przecież jest niewiele lepiej, o tyle, że u nas linczuje się kierowcę jeśli potrąci coś na pasach. Poza pasami, kierowca ma szanse sie wybronić.

kawior2007

2023-06-09, 18:48
No i ch*j nie idzie go zpionizować czyli coś poważnego

kris1978

2023-06-09, 22:46
8marca napisał/a:

Kychu, k***ancka on jechał 7km/h miał zwolnić do 2km/h?
Tyś nie pisał czasem tej ustawy z pierwszeństwem dla pieszych na pasach?



Kierowałeś kiedy traktorem z obciążoną przyczepą? Hamujesz odruchowo przy każdej niecodziennej sytuacji. Nie pisz bzdur, jak nie wiesz.