18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabiłbym wszystkich Polaków...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-03-05, 08:32
Sprawa dość stara, po tagach nie widzę, ale chodzi o aktualny wyrok...
Dla przypomnienia



Krótko.
"W lutym 2019 r. Sąd Okręgowy w Gdańsku uznał Hansa G. za winnego mowy nienawiści wobec Polaków. Nakazał mu przeprosiny i wpłatę 50 tys. zł zadośćuczynienia na rzecz Muzeum Piaśnickiego w Wejherowie."

Sąd apelacyjny zmienił ten wyrok, ukarał obie strony.
Ukarał kobietę, że nagrała, jak lży na Naród Polski.

https://trojmiasto.onet.pl/wyrok-sadu-apelacyjnego-zona-posla-plazynskiego-kontra-niemiecki-pracodawca/sm88r3h

https://dziennikbaltycki.pl/zabilbym-wszystkich-polakow-mowil-hans-g-zaskakujacy-prawomocny-wyrok-przeprosic-i-zaplacic-maja-obie-strony/ar/c1-14835344

Wolne Sądy!!

ellsworth

2020-03-05, 18:59
Foxlifejenkins napisał/a:

To ona według sądu nielegalnie nagrała tego typa i oboje dostają wyrok? Przecież jak nielegalne nagranie, to gość powinien być niewinny. Jak się komuś chce, kto się na tym zna, to niech mi wytłumaczy. Gówno mnie obchodzą samosądy wasze jak coś.



No to chyba oczywiste dla każdego myślącego człowieka! Gdyby poszła z tym nagraniem na policję, to nie byłoby sprawy, ale nie! Ona z nim poszła do telewizji i za to (bardzo słusznie) ma wyrok.

Clarx

2020-03-05, 19:06
Ten niemiec prawdopobnie mówił tak tylko dlatego ze ta blondyna go prowokowała głupim zachowaniem i gadał bzdury tylko zeby ja zdenerwować.

Blondyna też obraża polaków tylko wybiórczo.

Obie storny zostały ukarane bo sa siebie warci.
ch*j z nimi. 8-)

Bawi mnie tylko jak duzym argumentem w sądach są teraz media społecznościowe :D

donkapusta

2020-03-05, 19:59
Z tego co pamiętam to jeszcze jakieś 80 lat temu to sądy polskie wymierzały wyrok kulki w łeb. Z nostalgią wspominam wyroki sądów Polski Podziemnej.

banerr

2020-03-05, 20:43
poligon6 napisał/a:

To jest wlaśnie Wolne Miasto Gdańsk. Platforma chciała cała Polske sprzedać Niemcom a na razie udało sie jej tylko opchnąć Gdańsk, gdzie Polacy sa podludźmi.



Poligon małpi ku*asie zajmij się lepiej psami. W Gdańsku to ty byłeś palcem po mapie.

NataliaW

2020-03-05, 20:45
wilkoala napisał/a:

Macie reformę sądownictwa w pełnej okazałości, sk***ysynek niemiaszek posmarował i teraz śmieje się w kułak z "polaczków".
Każdy który uważał że PiS chodziło o sprawiedliwość w wymiarze sprawiedliwości jest zwyczajnie głupi, zawsze chodziło o władzę.
Skorumpowanie sądy PiS zastąpiły skorumpowane rządy PO, zapomnijcie o trójpodziale władzy.
"Takie dwie strony jednej chorągiewki tak tutaj zazwyczaj naliczam"



zapewne myślisz,że sam Jarosław miał wpływ na ten wyrok?? Ach wy lewacy jak wy ciężko myślicie, świat faktów nie ma znaczenia dla was...

poligon6

2020-03-05, 20:46
banerr napisał/a:

Poligon małpi ku*asie zajmij się lepiej psami. W Gdańsku to ty byłeś palcem po mapie.



Morda niemiecki czopku wyp***ziany przez Merkel.

banerr

2020-03-05, 22:13
poligon6 napisał/a:

Morda niemiecki czopku wyp***ziany przez Merkel.



Chyba ty albo twoja stara.

VanishingPoint

2020-03-06, 04:55
Hej sadolu zapamiętaj
morde Hansa
100 pro niemca

wilkoala

2020-03-06, 11:51
NataliaW napisał/a:

zapewne myślisz,że sam Jarosław miał wpływ na ten wyrok?? Ach wy lewacy jak wy ciężko myślicie, świat faktów nie ma znaczenia dla was...



Nie, święty konus i jego ferajna obsadzili sądy swoimi gangsterami, którzy sprzedali wyrok dla własnej korzyści.
Ach wy prawilne betonity, ciężko u was z czytaniem ze zrozumieniem, świat słowa pisanego nie ma zrozumienia u was...

PS. Nie jestem lewakiem, ale gdybym miał wybierać to wolę homosi, lesbijki i feministki od debili, tacy jesteście durni.
Na szczęście są jeszcze inne opcje.

poligon6

2020-03-06, 12:27
wilkoala napisał/a:

PS. Nie jestem lewakiem, ale gdybym miał wybierać to wolę homosi, lesbijki i feministki od debili, tacy jesteście durni.
Na szczęście są jeszcze inne opcje.



To wybieraj, niech ci dupę przeswidrują.

Adae

2020-03-06, 19:48
W miedzy czasie silni niemcy sa w 30% wzbogacone i siedza cicho jak te p*zdy, a ta slaba Polskaod tysiecy lat w tym samym miejscu z ta sama czysta krwia.

KrólikBugs

2020-03-06, 19:57
Kujda napisał/a:

1. To jest sprawa cywilna, a nie karna. W sprawie tej ona go pozwała z tytułu naruszenia jej dóbr osobistych. Poczuła się urażona i obrażona tym, jak on się wobec niej zachowywał, jak się wypowiadał, przy przyjęciu że takie zachowanie jest formą dyskryminacji ze względu na narodowość. Zażądała więc żeby ją przeprosił i zapłacił 150 tys zł. na instytucję która opiekuje się chyba muzeum Stutthoff czy czymś podobnym (nie pamiętam).
On się poczuł urażony tym, że ona te jego "prywatne" rozmowy nagrywała a potem upubliczniła w mediach. Ma więc teraz zszarganą opinię, nikt nie chce z nim gadać i w ogóle jest mu źle i niedobrze. Dlatego też w odpowiedzi na jej pozew napisał swój pozew, zgodnie z którym żąda żeby to ona jego przeprosiła za to że ona go nagrywała, że to upubliczniła i żeby dodatkowo jako zadośćuczynienie jego "krzywdy" zapłaciła 10 tys na Wośp.
2. Sędziowie uznali, że ona miała może i prawo się poczuć urażona i obrażona, ale z nagraniami nie powinna była się afiszować w mediach, tylko złożyć nagrania do sądu i domagać sie przeproszenia i zadośćuczynienia za doznaną krzywde. Sędziowie sądzą, że on nie wyrażał zgody na upublicznienie tych nagrań, że nie wyrażał zgody na samo nagrywanie i wyjście przez nią z tymi nagraniami "w świat" było niepotrzebne i służyło jedynie podgrzaniu atmosfery wokół sprawy, co według sędziów nie było do niczego potrzebne ani konieczne.
3. Z związku z powyższym sędziowie uznali, że on ma przeprosić ją za to że ją obraził, a ona jego za to, że przez to że go nagrała i nagrania te upubliczniła, facet ma zszarganą opinię i żaden porzadny Polak nie chce z nim nawet gadać. Ona ma zaplącić dychę na wośp a on ma zapłacić dychę na to muzeum, na które ona żądała żeby zapłacił 150 tys.
Taka to była logika sędziów. kurtyna



Nie no dzięki, to rozjaśniło mi sprawę. Czyli samo nagranie nie było nielegalne, tylko jego wykorzystanie.

Ti...........ch

2020-03-07, 07:08
Adae napisał/a:

W miedzy czasie silni niemcy sa w 30% wzbogacone i siedza cicho jak te p*zdy, a ta slaba Polskaod tysiecy lat w tym samym miejscu z ta sama czysta krwia.



Co ty w ogóle pie**olisz?