18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabiła się piłą do żywopłotów. Tragedia na Mazowszu

rendolf • 2018-08-28, 10:18
Cytat:

Makabrycznego samobójstwa dokonała 24-letnia kobieta z niewielkiej wsi pod Siedlcami. Okoliczni mieszkańcy są zaszokowani tragedią, jaka się tam wydarzyła.
Krew była wszędzie – na ścianach, na podłodze, na suficie. Jakby ktoś specjalnie rozbryzgał ją po całym pomieszczeniu. Spływała z mebli i z elektrycznej piły do strzyżenia żywopłotów, którą denatka podcięła sobie żyły u rąk, a potem, dla pewności, przyłożyła szyję do stalowych zębów urządzenia. – To był horror – kwitują śledczy, których wezwano na miejsce samobójczej śmierci Pauliny D. (†24 l.), mieszkanki małej wioski pod Siedlcami na Mazowszu.
Niewielka wieś pod Siedlcami aż huczy od plotek na temat przyczyn samobójstwa młodej kobiety. Niektórzy twierdzą, że powodem dramatycznej decyzji była nieudana operacja powiększenia piersi.
"Nie znałam jej dobrze, ale wiem, że była bardzo wrażliwa na punkcie swojego wyglądu. W internecie publikowała dziesiątki swoich zdjęć w różnych pozach – komentuje jedna z mieszkanek miejscowości."


Najpierw generalny remont pokoju. Potem ktoś tam będzie mieszkał ze świadomościa że córka, siostra zrobiła sobie scenę z "Piły".

DoubleBorger

2018-08-29, 01:22
1 miejsce w rankingu najbardziej zacietej walki o śmierć. Nawet przebija tą babkę, co szyję włożyła pod piłę tarczową

mrokussw

2018-08-29, 06:40
Fajna dupa na insta ma fajne foty, dalaby mi anala pare razy to bym jej k***a te cycki splacil.. Ale po co sie odrazu zabijac :cry:

qrazCN

2018-08-29, 09:38
Z tego co wiem to udostępniła swoją pieczątkę i piwnice niejeden raz w Rajchu. Stąd też miała kasę na cycuszki, a że jakieś komplikacje poszły to w Polsce na leczenie stać ja nie było. Z resztą w jej wiosce w ciągu tygodnia zabiły się 3 dziewczyny nią włącznie.

Wiewór

2018-08-29, 15:22
spoons napisał/a:



Jak by wszystkie laski ze sztucznymi cyckami zamykali w psychiatryku, to do czego byś konia walił? :)


Nie walę konia do lasek z gumowymi cycami i ustami glonojada :-D
Obrzydzają mnie.

ValvePlsFix

2018-08-29, 20:46
Abraxus napisał/a:


Nie walę konia do lasek z gumowymi cycami i ustami glonojada :-D
Obrzydzają mnie.


z glonojadami się zgadzam, ale czasami kobiety mają tak ładne cycki, że wyglądają jak robione. no i oczywiście ciebie obrzydzają, bo wydaje ci się że są gumowe :)

Blaine_pl

2018-08-30, 06:50
O k***a ale imba się odpie**ala na profilu tej laski

Wiewór

2018-08-30, 07:05
HiHtitmamnan napisał/a:


z glonojadami się zgadzam, ale czasami kobiety mają tak ładne cycki, że wyglądają jak robione. no i oczywiście ciebie obrzydzają, bo wydaje ci się że są gumowe :)


Zawsze poznam gumowego cycka. Przecież mają tak charakterystyczne kształty, że nie da się nie poznać.

zlatanmys

2018-09-03, 19:06
rendolf napisał/a:


Najpierw generalny remont pokoju. Potem ktoś tam będzie mieszkał ze świadomościa że córka, siostra zrobiła sobie scenę z "Piły".



Dajcie namiary na jej fb lub insta

tecmaniac

2018-12-14, 14:59
Jakbym był z Mazowsza postąpiłbym tak samo