18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zabiła się piłą do żywopłotów. Tragedia na Mazowszu

rendolf • 2018-08-28, 10:18
Cytat:

Makabrycznego samobójstwa dokonała 24-letnia kobieta z niewielkiej wsi pod Siedlcami. Okoliczni mieszkańcy są zaszokowani tragedią, jaka się tam wydarzyła.
Krew była wszędzie – na ścianach, na podłodze, na suficie. Jakby ktoś specjalnie rozbryzgał ją po całym pomieszczeniu. Spływała z mebli i z elektrycznej piły do strzyżenia żywopłotów, którą denatka podcięła sobie żyły u rąk, a potem, dla pewności, przyłożyła szyję do stalowych zębów urządzenia. – To był horror – kwitują śledczy, których wezwano na miejsce samobójczej śmierci Pauliny D. (†24 l.), mieszkanki małej wioski pod Siedlcami na Mazowszu.
Niewielka wieś pod Siedlcami aż huczy od plotek na temat przyczyn samobójstwa młodej kobiety. Niektórzy twierdzą, że powodem dramatycznej decyzji była nieudana operacja powiększenia piersi.
"Nie znałam jej dobrze, ale wiem, że była bardzo wrażliwa na punkcie swojego wyglądu. W internecie publikowała dziesiątki swoich zdjęć w różnych pozach – komentuje jedna z mieszkanek miejscowości."


Najpierw generalny remont pokoju. Potem ktoś tam będzie mieszkał ze świadomościa że córka, siostra zrobiła sobie scenę z "Piły".

spoons

2018-08-28, 16:42
Abraxus napisał/a:

Obrazek

Niezła jatka. Może dostała mniej lajków na fejsiku niż myślała, że dostanie za nowe gumowe cyce? :-/

Biedna atencjuszka fejsikowa. Rodzina powinna zorientować się, że jest jebnięta jak tylko zamarzyła o gumowych cycach.
Zamiast do chirurga to powinni ją zawieźć na oddział zamknięty do Kobierzyna do pokoju bez klamek z podusiami na ścianach.



Jak by wszystkie laski ze sztucznymi cyckami zamykali w psychiatryku, to do czego byś konia walił? :)

spoons

2018-08-28, 17:00
Budrys2000 napisał/a:

Mam nadzieję, że zanim odeszła do lepszego świata, zdążyła opie**olić kilka gałek.



k***a takie życzliwości na sadolu to jeszcze nie widziałem. Żeby typowi tak zależało na obciągnięciu obcych ku*asów.

anakin

2018-08-28, 17:04
@ up up

widać, że fejk i do tego myślę, że to ktoś od nas z sadola napisał ;)

ValvePlsFix

2018-08-28, 17:07
@up żaden fake. Ja też uważam, że stówka się jej należy :)

DanWPR

2018-08-28, 17:13
k***a,jak zawałem kiedy zobaczyłem komentarz dotyczący zwrotu 100zl xD

TB303

2018-08-28, 17:15
Najgorszy typ k***y! Stówę wisi i jeszcze ma czelność się zabijać, suka :amused:

freaky

2018-08-28, 17:20
anakin napisał/a:

widać, że fejk i do tego myślę, że to ktoś od nas z sadola napisał ;)


Konto roszczeniowej laski niestety nie fejk, a kwestia zwrotu nie wiadomo, zmarła raczej nie potwierdzi. Swoją drogą z dyskusji sprzed miesiąca widać, że to też "ciekawa" osoba.



A jeśli chce dług odzyskać, proponuję zabezpieczyć cycki przed pochówkiem, tamtej się już nie przydadzą.

Diggerx

2018-08-28, 17:33
Up
I już jakiś rycerzyk się znalazł

Wiewór

2018-08-28, 18:36
Patrząc na jej zdjęcia można ocenić, że jej iq oscylowało coś pomiędzy szympansem z zespołem Downa a krzesłem ogrodowym.
Znajomi też zajebiści same dresy w czapkach wpie**olkach, bezkarkowcy i karyny z ryjami wymalowanymi jak klauni.
Myślę że taką stratę zauważą jedynie szejkowie z Dubaju

Annabelle

2018-08-28, 19:36
Hahaha... moje miasto takie piękne. Same się szmaciury eliminują.

Jacek6663

2018-08-28, 19:38
Ale musiała mieć zryty baniak tempa dzida mogła mieć wszystko co chce tylko musiała by udostępnić swoja pieczarę i piwnice :d

tigerqaz

2018-08-28, 22:48
Wysłałem zaproszenie na fb :D

spyyd3r

2018-08-29, 00:20
Z tego co widać na pożyczała kasy na cycki :) a tu pyk awaria cyca a hajs trzeba oddac . Takze co miala do stracenia :D