18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zabiła się piłą do żywopłotów. Tragedia na Mazowszu

rendolf • 2018-08-28, 10:18
Cytat:

Makabrycznego samobójstwa dokonała 24-letnia kobieta z niewielkiej wsi pod Siedlcami. Okoliczni mieszkańcy są zaszokowani tragedią, jaka się tam wydarzyła.
Krew była wszędzie – na ścianach, na podłodze, na suficie. Jakby ktoś specjalnie rozbryzgał ją po całym pomieszczeniu. Spływała z mebli i z elektrycznej piły do strzyżenia żywopłotów, którą denatka podcięła sobie żyły u rąk, a potem, dla pewności, przyłożyła szyję do stalowych zębów urządzenia. – To był horror – kwitują śledczy, których wezwano na miejsce samobójczej śmierci Pauliny D. (†24 l.), mieszkanki małej wioski pod Siedlcami na Mazowszu.
Niewielka wieś pod Siedlcami aż huczy od plotek na temat przyczyn samobójstwa młodej kobiety. Niektórzy twierdzą, że powodem dramatycznej decyzji była nieudana operacja powiększenia piersi.
"Nie znałam jej dobrze, ale wiem, że była bardzo wrażliwa na punkcie swojego wyglądu. W internecie publikowała dziesiątki swoich zdjęć w różnych pozach – komentuje jedna z mieszkanek miejscowości."


Najpierw generalny remont pokoju. Potem ktoś tam będzie mieszkał ze świadomościa że córka, siostra zrobiła sobie scenę z "Piły".

~Velture

2018-08-28, 13:14
Abraxus napisał/a:


O kurde. To znaczy, że tylko ja mam 30 cm rozpie**alacza pochw :amused:


Zrobiłeś literówkę w skrócie "mm"

Wiewór

2018-08-28, 13:22
freaky napisał/a:

@up. Tap madl to swoją drogą. Każą dziewczynom pozować nago pod sankcją usunięcia z programu w razie odmowy. Czaisz? - dają młodym dziewuchom do zrozumienia, że jeśli nie pokażą gołych cycków przed kamerą, to ich kariera modelki nie nabierze rozpędu. To jest świadome programowanie pokolenia kurew i nie muszę pisać, która telewizja w Polsce jest w tej kwestii prekursorem.



Hah. Widzę, że ty myślisz jak te tępe dzidy co chcą przejść przez życie na skróty i myślą, że ktoś im pozwoli zrobić karierę i będzie płacił za same zdjęcia ładnej buzi.
Modelki to są k***y dla elit. Pozwala się im robić kariery, duże pieniądze, robi się z nich celebrytki ale sory w życiu nie ma nic za darmo. Pozwalanie na robienie sobie zdjęć to nie jest praca. Za to nikt ci nie zapłaci. Te wszystkie przywileje są pod pewnymi warunkami. To jest jak cyrograf z diabłem.
Za łatwe życie mają chapać dzidy po same kulki, brać w dupę na sucho bez żadnego piszczenia, zlizywać spermę z ku*asa i przełykać z uśmiechem prosząc o jeszcze, zjadać dubajskie szejki oraz robić każdą inną zboczoną poj***ną rzecz jaka tylko przyjdzie do głowy ich sponsorom. Taka jest niepisana umowa między dającymi pracę modelkom a modelkami.
Każda, która godzi się na wejście do tego świata, chce przywilejów a odmawia umownej zapłaty jest jakaś pie**olnięta albo żyje w jakimś swoim świecie fantazji.
Dokładnie tak samo to funkcjonuje w świecie muzyki, sztuki i filmu.
Ile ku*asów musiała obrać Pamela Anderson za parę podrzędnych ról w jakiś filmach klasy D?
Jak bardzo musiała dać się zr*chać Taylor Swift, żeby ktoś pchnął jej karierę?
Madonna za młodości jak wychodziła ze studia nagrań to jej się spermą odbijało jeszcze przez godzinę.
Rihanna jak spotykała się z Jayem Z to później przez kolejny tydzień syczała ze łzami w oczach jak siadała.
Taka jest cena sławy.

Erutlev napisał/a:

Zrobiłeś literówkę w skrócie "mm"


Touché.

~Velture

2018-08-28, 13:37
@up
Dlatego mnie wk***iają te "#MeToo" p*zdy co po 20-30 latach sobie przypominają, że były gwałcone w usa.
Wycieruchy karierę dupskiem robiły całe życie i jak się k***a skończyło a hajsik się nie zgadza to nagle wszystkie były gwałcone.
Dawały dupska każdemu za jakąś robotę, rolę albo nagranie singla.
Wtedy nie przeszkadzało jak grały wedle reguł a teraz jak już nikt ich nazwisk nawet nie kojarzy i nie ma pojęcia kim one są to sprzedają swoje historyjki za hajs do brukowców i telewizji śniadaniowych jakie to one pokrzywdzone.

W Polsce podobnie. Wybory miss... No może coś się zmieniło po wielu latach ale mój ojciec ze 20 lat temu miał znajomych którzy robili w tych wyborach i nawet mnie zabierał a później mi opowiadał jak dorosły byłem.
To było na miesiące przed wyborami ustalone który materac wygrywa. Same laski wiedziały przed, że wygrają. Liczył się sponsor którego materacem była misska.
Hajs leciał aby jakaś szmata wygrała a potem inni płacili też za pierwszą i 2gą vicemiss.
No k***a zwykłe wycieruchy do r*chania. Najlepsze jak te k***iszcza autentycznie myślały, że taki 60 letni bogaty dziad co je sponsoruje zostawi swoją żonę i dzieci a pewnego cudownego dnia z nimi się ożeni.

ol...........re

2018-08-28, 14:55
Samobójstwo,nie sądze...

Tudeski

2018-08-28, 15:21
Erutlev napisał/a:


Pamiętam jak obejrzałem jeden cały odcinek jakiegoś tap madl czy innego programu gdzie pedały oceniały kobiece piękno i była spoko laska. Serio ładna. Miała ładną buzię i figurę. Nie pamiętam czy to był polski tap madel czy hamerykański bo to było kilka lat temu.
I co? I te waginosceptyczne ku*asy z jury zaczęły narzekać, że ona jest za gruba i nawet na "plas sajz" się nie nadaje a laska k***a mać wyglądała normalnie a te j***ne pedryle wybierały laski co wyglądały z ciała jak ministranci 13 letni.

Nie chcę skłamać ale dam na oko fotkę laski z podobną figurą aby dać obraz sytuacji:
Obrazek
Tak mniej więcej wyglądała ta laska którą te homozjeby zwyzywały od grubych pasztetów.

Przepraszam bardzo ale jeśli to jest gruba baba to ja tańczę w balecie.




Haha.


I potem takie typy, wmawiaja sobie, ze ich dziewczyny to maja figure plus size... To jest atrakcyjna kobieta, ale jak sie spotykasz z gruba swinia, to nie znaczy ze jest ona zajebiscie atrakcyjna, tylko sie lubi wieszaki...


Argument kazdego zjeba, ktory sie buja z jakas swinia w swojej wadze

mrkler

2018-08-28, 15:29
A tak swoją drogą to zdarzenie miało miejsce 3 tyg temu, już się jej gnije a brukowce odkopały temat :D

~tip.top

2018-08-28, 15:33
Pani ładna się zepsuła, bo zrobiła sztuczne cycki po kosztach u jakiegoś Janusza.



Taki jest właśnie finał jak się nie ma nic więcej do zaoferowania oprócz ciała.

Moby_Dick

2018-08-28, 15:36
"Publikowała dziesiątki swoich sdjęć.." I żaden z sadoli jeszcze fejsbuka nie podał? Oj cienko, cienko.

~tip.top

2018-08-28, 15:39
Moby_Dick napisał/a:

"Publikowała dziesiątki swoich sdjęć.." I żaden z sadoli jeszcze fejsbuka nie podał? Oj cienko, cienko.


Podał, kilka postów wyżej ;)

spinaczel

2018-08-28, 15:40
ładna była. Ma ktoś foty z tej imprezy? :amused: kolega prosi

Sa...........hi

2018-08-28, 15:43
Jak odejść to z klasą.

ojcieckogut

2018-08-28, 15:48
~Moby_Dick - kolega na górze podlinkował :https://www.facebook.com/paulina.daniluk.37

nowe cycki są na ostatnich zdjęciach - całkiem fajne, nie widzę powodu do narzekania.

Świst

2018-08-28, 16:17
Szkoda bo zdrowa dupeczka.

Budrys2000

2018-08-28, 16:30
Mam nadzieję, że zanim odeszła do lepszego świata, zdążyła opie**olić kilka gałek.