18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Zabieram was do grobu

Po...........na • 2019-03-02, 16:39
Kiedy próbujesz urozmaicić innym jazdę...


jasypan

2019-03-02, 16:42
Taki trochę ch*jek z niego.

reghar

2019-03-02, 17:14
Dawajcie ! Jedziemy na główną !

~Velture

2019-03-02, 17:32
Nie ogarniam tego... nigdy nie ogarniałem.
Chcesz się zabić to się k***a zabij. Na ch*j angażować w to innych? Skocz se z mostu, wieżowca, zatruj się, potnij, strzel w łeb itd. ale k***a rób to samemu.
Nawet mnie wk***iają ci co pod pociąg skaczą bo później ktoś się spóźni do pracy/domu/szkoły a inni muszą ten syf czyścić.

j***ny ku*as z niego.

Salieri16000

2019-03-02, 18:21
~Velture napisał/a:

Nawet mnie wk***iają ci co pod pociąg skaczą bo później ktoś się spóźni do pracy/domu/szkoły a inni muszą ten syf czyścić.



W Japonii obowiązuje prawo, że po takim samobójcy co pod pociąg skoczył "sprząta" rodzina- poważnie...

~Velture

2019-03-02, 18:40
Salieri16000 napisał/a:

W Japonii obowiązuje prawo, że po takim samobójcy co pod pociąg skoczył "sprząta" rodzina- poważnie...


Z jednej strony spoko z drugiej ch*jowe. Zależy jak bliska rodzina i w sumie... w sumie ch*j mnie jebie za dużo rozpisywania :krejzi:

Antitheist

2019-03-02, 18:46
~Velture napisał/a:

Nie ogarniam tego... nigdy nie ogarniałem.
Chcesz się zabić to się k***a zabij. Na ch*j angażować w to innych? Skocz se z mostu, wieżowca, zatruj się, potnij, strzel w łeb itd. ale k***a rób to samemu.
Nawet mnie wk***iają ci co pod pociąg skaczą bo później ktoś się spóźni do pracy/domu/szkoły a inni muszą ten syf czyścić.
j***ny ku*as z niego.



A ja nie rozumiem samobójców którzy zabijają tylko siebie nie będąc samymi dla siebie powodem do samobójstwa, jeśli chcesz się zabić i nienawidzisz swojego życia przez kogoś, to czemu by akurat tej osoby nie odj***ć i później siebie? Chociaż ten przypadek to co innego, bo gość zabił masę losowych ludzi, którzy nic mu nie zrobili. Więc ch*j mu w dupę i tak.

matek87

2019-03-02, 20:02
Co on pertuił?

polakwrocek

2019-03-02, 21:09
Salieri16000 napisał/a:

W Japonii obowiązuje prawo, że po takim samobójcy co pod pociąg skoczył "sprząta" rodzina- poważnie...



Tak coś źródła nie widzę na to stwierdzenie. Jedynie znalazłem że rachunek nawet do 2 milionów może dać rodzinie firma kolejowa.

Goongan

2019-03-02, 22:12
"Eeee, my tu zjechać mieliśmy.... Malina!..."

"Eeee, my tu zjechać mieliśmy.... Malina!..."

Dupaapud

2019-03-03, 00:10
Zastanawiająca jest reakcja kierowcy. Nic nie robił, żeby ratować sytuację. Może sobie przypomniał, że też miał popełnić samobójstwo, a wcześniej o tym zapomniał?

kuba6969masochista

2019-03-03, 01:25
RebDomine napisał/a:

A ja nie rozumiem samobójców którzy zabijają tylko siebie nie będąc samymi dla siebie powodem do samobójstwa, jeśli chcesz się zabić i nienawidzisz swojego życia przez kogoś, to czemu by akurat tej osoby nie odj***ć i później siebie? Chociaż ten przypadek to co innego, bo gość zabił masę losowych ludzi, którzy nic mu nie zrobili. Więc ch*j mu w dupę i tak.



Chyba że był to wypad branży pracowniczej w której... załóżmy był gnojony. To zechciał odj***ć toksyczne społeczeństwo i skończyć z marnym małym ch*jem ...życie.

sa...........os

2019-03-03, 01:49
Cytat:

A ja nie rozumiem samobójców którzy zabijają tylko siebie nie będąc samymi dla siebie powodem do samobójstwa, jeśli chcesz się zabić i nienawidzisz swojego życia przez kogoś, to czemu by akurat tej osoby nie odj***ć i później siebie?



Bo w żaden sposób nie ukarzą w tej sposób osoby którą "odjebią", a co najwyżej jej bliskich. Wciąż w ludziach tkwi to chrześcijańskie postrzeganie śmierci jako "kary", czy jakiejś najgorszej potworności. Wszystko co żyje to umiera, a tą odrażającą rzecz zwaną trupem nosimy w sobie od narodzin. Naturalna kolej rzeczy.
Tak samo częste rozpatrywanie samobójstwa przez pryzmat odwagi lub tchórzostwa. To jest k***a wolny wybór i nic więcej.

Cytat:


W Japonii obowiązuje prawo, że po takim samobójcy co pod pociąg skoczył "sprząta" rodzina- poważnie...



To lepiej niż w Korei Północnej. Tam samobójstwo traktowane jest jako zdrada, więc rodzina samobójcy trafia do obozu koncentracyjnego i jest uznana za wrogów do któregoś tam pokolenia. Świat co raz bardziej zaczyna przypominać piekło, z którego nawet spokojnie nie można się wymeldować w niebyt.

_junKY_

2019-03-03, 06:36
no qrwa piękne, do pary z kierowcą doskakuje z miejsca pasażer i obaj patrzą na drogę