18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabezpieczenie posesji

~LegendarnyZiom • 2017-06-23, 19:13
Widać, że prawdziwy fachowiec zakładał. :ok:


Essent

2017-06-23, 19:55
No to jest nowoczesny Janusz technologii :amused:

mp0011

2017-06-23, 20:16
I zaraz znów ktoś napisze coś o imigrantach i zabezpieczeniach granic UE...
Nawet na Sadolu zero spokoju od polityki :/

Kickbokser

2017-06-23, 20:20
@up sam to właśnie napisałeś

damian15snk

2017-06-23, 21:35
Wystarczy odpowiednio zamknamc I nie dziala klamka. Pajac nie umie sie obsluzyc a wy to lykacie

pojednany

2017-06-23, 23:54
@up a po polsku to ty umiesz? Pajac nie umie się wysłowić? Ma dysleksję i dysmózgię? Digilocki są też jednostronne jak ten na filmie. Brakuje tylko blaszanej przesłony wokół zamka

ar...........21

2017-06-24, 00:05
mi raz się próbowali włamać do mieszkania w strzeżonym bloku ok. 3-4 nad ranem... przegoniłem delikwentów ale potem bałem się, że sytuacja się powtórzy i kombinowałem co zrobić żeby się obudzić w razie gdyby coś się działo, zacząłem stawiać na noc szklankę na klamce, w sytuacji gdyby ktoś szarpnął za klamkę szklanka by spadła na podłogę i obudziła mnie

Dorik

2017-06-24, 01:15
piwo za bullteriera :)

Lysack

2017-06-24, 02:58
arves121 napisał/a:

mi raz się próbowali włamać do mieszkania w strzeżonym bloku ok. 3-4 nad ranem... przegoniłem delikwentów ale potem bałem się, że sytuacja się powtórzy i kombinowałem co zrobić żeby się obudzić w razie gdyby coś się działo, zacząłem stawiać na noc szklankę na klamce, w sytuacji gdyby ktoś szarpnął za klamkę szklanka by spadła na podłogę i obudziła mnie



Idea całkiem niezła, ale czy zgodne z prawem będzie zamontowanie paralizatora do klamki? Do układu wpiąłbym jeszcze syrenę alarmową, żebym mógł zobaczyć kto leży przed drzwiami. Byłoby śmiesznie, a jednocześnie skutecznie, bo nawet jeśli jestem w domu i mam otwarte drzwi (niezamknięte na klucz), to nie życzę sobie, żeby mi ktokolwiek wbijał na chatę bez mojej zgody.

Swoją drogą przydałoby się to w toaletach publicznych - drzwi zamknięte, czerwone światełko, że zajęte, nogi wystają spod drzwi, ale i tak ktoś musi szarpnąć za klamkę. A nuż się uda. Może ten ktoś się już zesrał, a teraz tylko siedzi. To ja sobie wskoczę na chwilę, strzelę kloca i będzie mógł sobie usiąść z powrotem.
A tak to hyc, szybki strzał prądem - lekcja kultury z wypróżnieniem na miejscu.

HalfGod

2017-06-24, 03:03
Nie każdy złodziej wpadłby na to wiem co mówię :P

bloodwar

2017-06-24, 08:43
@arves121 - mi niemal codziennie w nocy koło 2-3 ktoś klamkę maca, pewnie chodzą sk***ysyny od drzwi do drzwi i sprawdzają czy ktoś nie zamknął drzwi, bym nie wyrobił na szklanki :)

Kulen

2017-06-24, 19:39
Łatwe do ogarnięcia, montujecie taką pierdołe co puszcza napięcie na klamke, ale tylko wtedy jeśli drzwi się otworzą i włączacie na noc.