18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ząbek

~_Yarko_ • 2020-07-26, 12:37

Do końca profesjonalnie, ale po programie "opiepsy fentystę".

35i

2020-07-26, 12:49
Szkoda, że się szeroko nie uśmiechnęła na koniec czytania, jak to spikerki mają w zwyczaju.

ch...........li

2020-07-26, 12:51
hahah zabawne :P

sard

2020-07-26, 12:57
W tym, wypadku jej nier*chawa górna warga się przydała by ukryć "Dziewczynę bez zęba na przedzie".

żmij

2020-07-26, 13:35
Ukraińska jakość :)

qwerq221

2020-07-26, 13:36
Cóż życie. Nic innego żeby wyjść z tego klasą się tu nie dało zrobić... wyszła z tego tak jak się tylko dało, ale na pewno jakiś wstyd przez jakiś czas będzie z tego powodu odczówać a wizytę u dobrego dentysty zaklepała sobie pewnie w czasie trwania reklam... :D Tak no baba zapamięta ten zawstydzający incydent do końca życia i jej nowym kompleksem będą zęby będzie miała obsesje na ich punkcie, bo takie baby już są. Na punkcie swojego wyglądu są w ch*j przewrażliwione powiedz babie że ma krzywe cycki albo odstające uszy czy brzydki nos i już zachwiejesz jej stabilność emocjonalną :D

aaaaaaaaaaaaaa

2020-07-26, 13:44
qwerq221 napisał/a:

...wstyd przez jakiś czas będzie z tego powodu odcz>ó<wać...



Co Ty wiesz o wstydzie...

Dr0mg

2020-07-26, 13:58
z czego tu się śmiać, jak szedłem poznać rodziców swojej lubej też mi 1 wypadła.. na szczęście babcia mnie poratowała klejem do protez

niemamskarpet.

2020-07-26, 14:12
dobrze, że nie złote bo to u kacapów modne, ostatnio był u mnie jakiś ukrainiec po graty z olx to j***ny co drugi ząb miał złoty

htp

2020-07-26, 14:40
niemamskarpet. napisał/a:

dobrze, że nie złote bo to u kacapów modne, ostatnio był u mnie jakiś ukrainiec po graty z olx to j***ny co drugi ząb miał złoty



Bo im za władzy radzieckiej wstawiali zna ubezpieczenie. Chyba przysługiwała polowa garnituru.

kriss7muchomor

2020-07-26, 16:22
niemamskarpet. napisał/a:

dobrze, że nie złote bo to u kacapów modne, ostatnio był u mnie jakiś ukrainiec po graty z olx to j***ny co drugi ząb miał złoty



Opie**oliłby wszystkie te zlote zęby w lombardzie, to i tak by mu na bułkę nie starczyło. Ot takie sobie złoto

Puczysta

2020-07-26, 21:05
qwerq221 napisał/a:

Cóż życie. Nic innego żeby wyjść z tego klasą się tu nie dało zrobić... wyszła z tego tak jak się tylko dało, ale na pewno jakiś wstyd przez jakiś czas będzie z tego powodu odczówać a wizytę u dobrego dentysty zaklepała sobie pewnie w czasie trwania reklam... Tak no baba zapamięta ten zawstydzający incydent do końca życia i jej nowym kompleksem będą zęby będzie miała obsesje na ich punkcie, bo takie baby już są. Na punkcie swojego wyglądu są w ch*j przewrażliwione powiedz babie że ma krzywe cycki albo odstające uszy czy brzydki nos i już zachwiejesz jej stabilność emocjonalną




No co ty. Ona na prawdę jest pełna profeska, bo nawet z tego incydentu się śmieje na swoim insta:https://www.instagram.com/marichkapadalko/?hl=pl , ma również ten materiał.

piotrekt1976

2020-07-26, 21:59
qwerq221 napisał/a:

Cóż życie. Nic innego żeby wyjść z tego klasą się tu nie dało zrobić... wyszła z tego tak jak się tylko dało, ale na pewno jakiś wstyd przez jakiś czas będzie z tego powodu odczówać a wizytę u dobrego dentysty zaklepała sobie pewnie w czasie trwania reklam... Tak no baba zapamięta ten zawstydzający incydent do końca życia i jej nowym kompleksem będą zęby będzie miała obsesje na ich punkcie, bo takie baby już są. Na punkcie swojego wyglądu są w ch*j przewrażliwione powiedz babie że ma krzywe cycki albo odstające uszy czy brzydki nos i już zachwiejesz jej stabilność emocjonalną



Slaba protezka i tyle,. Swoja droga implanty nie kosztuja jakiegos majatku, tez mialem jakis czas proteze na pierwsze 7 zebow ktore stracilem podczas " wizytacji pewnej rodziny z problemami" Miedzy innymi po tym zdarzeniu odpuscilem sobie prace kuratora . Polecialo mi wszystko od 1 do 3 i jedna 4 po tzw " negocjacjach" z wykorzystaniem krzesla przez " podopiecznego". na poczatku byla proteza a pozniej 3 implatny i most porcelanowy na koniec po odbudowie tzw przyzebia gdzie pojawil sie problem sie podczas zrostu szczeki i po drutowaniu. Nie, nie poslalem tego mlodego czlowieka do wiezienia bo wyszedlby z niego tylko kryminalista , poszla umowa na tzw leczenie przymusowe i mlody chlopak wyszedl po 16 tygodniach z nowymi szansami . Latwo kogos posadzic do wiezienia, tylko po co ? kazdy kurator musi czasem sie liczyc z dziwnymi sytuacjami w zyciu. Jedno na plus ze po wyjsciu z leczenia poszedl do przyuczenia do zawodu jako elektryk i jak juz zakocznylem prace jako kurator to jeden z ludzi z ktroymi wspolpracowalem zadzwonil ze chlopak przyszedl przeprosic i podziekowac bo kazdy byl pewny ze go posadze i nie dosc ze poleci mu z zawiasu to jescze do tego kolejny mocny wyrok za napasc na tzw funkcjonariusza publicznego. Z perspektywy czasu chyba sam mu powinienime podziekowac bo przeszlo mi bycie " spolecznikiem" i skoncentrowalem sie na mozliwosciach danych przez rodzine.

ps, w kwestii tzw rownowagi emocjonalnej, wiekszosc kobiet udaje ze ku*as faceta jej wystarcza bo doskonale wiedza ze jakby powiedzialy ze 5-10 minut r*chania to dobry start ,wieszkosc facetow by sie zalamala , wiec badzmy bardziej wyrozumiali dla kompleksow kobiet ;)