18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy kacapskiego synka...

Halman • 2023-04-30, 19:46

no i jak ta nacja ma być mądra..?

nowynick

2023-04-30, 19:49
karabin już chyba uniesie, totalnie bezmyślny, a do tego niewysoki, więc na wkład do okopu w sam raz...

Geraldinio

2023-04-30, 19:51
Przyzwyczajają młodego, że jak nadepnie w okopach nie tam gdzie trzeba, to może mu rozj***ć łeb

0rion

2023-04-30, 19:52
maly dzikus pie**olony. do wora i na front xd :-) hehe

Geraldinio

2023-04-30, 19:54
0rion napisał/a:

maly dzikus pie**olony. do wora i na front xd hehe



Szkoda granatu, nie lepiej od razu do jeziora? :D

35i

2023-04-30, 19:58
Aż mi się dzieciństwo przypomniało. Za dzieciaka siedziało się prawie cały dzień na podwórku, to i człowiek wpadał na różne ciekawe pomysły, na przykład zabawa w kałuży lub ganianie kolegów z kijem umoczonym w psim gównie. Dodam, że nie w każdym domu był telewizor.

Tuston_bobczak

2023-04-30, 20:16
Młody wydaje się ogarnięty. Rurkowcy odpadli by po 1 próbie

~Velture

2023-04-30, 20:19
Jakbym miał dżina który spełnia życzenia to bym poprosił aby wszystko za wschód od wisły aż do morza beringa wypalono napalmem w p*zdu.
Drugie życzenie miałbym podobne ale na zachód od morza martwego aż do atlantyku.
Byłby spokój k***a na kilka lat.

Geraldinio

2023-04-30, 20:29
VeIture napisał/a:

Jakbym miał dżina który spełnia życzenia to bym poprosił aby wszystko za wschód od wisły aż do morza beringa wypalono napalmem w p*zdu.
Drugie życzenie miałbym podobne ale na zachód od morza martwego aż do atlantyku.
Byłby spokój k***a na kilka lat.



Z tym pierwszym do bym nie przesadzał, niech będzie od Dniepru na wschód, a drugie ok pełna zgoda ;)

dżonyłojlker

2023-04-30, 20:40
VeIture napisał/a:

Jakbym miał dżina który spełnia życzenia to bym poprosił aby wszystko za wschód od wisły aż do morza beringa wypalono napalmem w p*zdu.
Drugie życzenie miałbym podobne ale na zachód od morza martwego aż do atlantyku.
Byłby spokój k***a na kilka lat.



Na wschód od Wisły i na zachód od Odry :roll:

Geraldinio napisał/a:

Z tym pierwszym do bym nie przesadzał, niech będzie od Dniepru na wschód, a drugie ok pełna zgoda



Czyli jeszcze nie cała rodzinka sp***oliła z UPAdlinu...

Geraldinio

2023-04-30, 20:55
motylekwbrzuchu napisał/a:


Czyli jeszcze nie cała rodzinka sp***oliła z UPAdlinu...



Nie mieści ci się w ciasnej nacjonalistycznej główce, że mogę być Polakiem z dziada pradziada i jednocześnie popierać w 100% Ukraińców??? Jak przegrają to pierwszy pójdziesz na odstrzał. No chyba, że piszesz z Kaliningradu przez vpn czy proxy, to wszystko wyjaśnia.

whitetooth

2023-04-30, 20:57
Widać Hallman, że nie masz bombelków))

dżonyłojlker

2023-04-30, 21:24
Geraldinio napisał/a:

Nie mieści ci się w ciasnej nacjonalistycznej główce, że mogę być Polakiem z dziada pradziada i jednocześnie popierać w 100% Ukraińców???



Być Polakiem i popierać wroga... no jakoś mi się to w ciasnej nacjonalistycznej główce nie mieści. ty i ruSSki darek z pewnością jesteście Polakami z dziada pradziada, ale kto wie, kiedyś mieliśmy folksdojczów, a teraz ścierwa co za kilka szekli napiszą, że Polak i morderca UPAdliniec to bracia.

Geraldinio napisał/a:

Jak przegrają to pierwszy pójdziesz na odstrzał.



Przecież dobrze sobie radzą, żadnych strat nie ponoszą. A w telewizji mówili, że wojna ma trwać jeszcze długie lata, więc nie mam się o co martwić.

Geraldinio napisał/a:

No chyba, że piszesz z Kaliningradu przez vpn czy proxy, to wszystko wyjaśnia.



Siedzę sobie w chatce na syberii i myślę jak wypędzić z Polski każde gówno gadające po rusku.

Geraldinio

2023-04-30, 21:36
motylekwbrzuchu napisał/a:

Być Polakiem i popierać wroga... no jakoś mi się to w ciasnej nacjonalistycznej główce nie mieści. ty i ruSSki darek z pewnością jesteście Polakami z dziada pradziada, ale kto wie, kiedyś mieliśmy folksdojczów, a teraz ścierwa co za kilka szekli napiszą, że Polak i morderca UPAdliniec to bracia.
Przecież dobrze sobie radzą, żadnych strat nie ponoszą. A w telewizji mówili, że wojna ma trwać jeszcze długie lata, więc nie mam się o co martwić.
Siedzę sobie w chatce na syberii i myślę jak wypędzić z Polski każde gówno gadające po rusku.




Te teksty piszą ci na kremlu i płacą, czy tak z własnej inicjatywy jesteś głupi?

~Velture

2023-04-30, 21:39
motylekwbrzuchu napisał/a:


Siedzę sobie w chatce na syberii i myślę jak wypędzić z Polski każde gówno gadające po rusku.


IP masz polskie.