18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy brytyjskiej młodzieży

zenasek • 2020-02-03, 16:36
Wnioskując z materiału miejsce akcji to UK.
Dalszych informacji brak.
Widocznie zabawy młodzieży z rozwiniętego zachodu są dużo ciekawsze niż w naszym zaścianku. Policja również jakby bardziej powściągliwa i tolerancyjna, o byle bzdurę nie strzelają :D


Muhannad

2020-02-03, 22:30
xamill napisał/a:

Ten zamiast kolegę gasić to gasi samochód xD



Nie można człowieka gasić gaśnicą bo tylko możesz mu zaszkodzić więc zrobił jak był uczony na szkoleniu

polakwrocek

2020-02-03, 22:55
Faktycznie tak zbyt spokojni trochę .

ellsworth

2020-02-03, 23:02
Pan_Przecier napisał/a:

Gratuluję pomysłowości.
Ps. Zamrozilby go tam psika -60 stopni chyba


Chyba ch*j ci w dupie psika! Jak, k***a gaśnica trzymana w temperaturze średnio kilku-kilkunastu stopni powyżej zera, nieraz całymi LATAMI ma mieć w sobie zawartość o temperaturze -60 stopni?!? No jak?? A ja głupi mam termos co trzyma temperaturę przez kilka godzin. Oj ja naiwny! Na drugi raz wleję sobie herbatę do zużytej gaśnicy skoro jest ona tak doskonałym izolatorem. Ja pie**olę! Ludzie myślcie coś! Fizyka była, jest i będzie obowiązkowym elementem wykształcenia od podstawówki!

misiopysio123

2020-02-03, 23:30
xamill napisał/a:

Ten zamiast kolegę gasić to gasi samochód xD



Bo gdyby auto pie**olnęło to by inni musieli dwóch gasić. W pierwszej pomocy wypadałoby ogarnąć to, co może wybuchnąć - skoro drugi żandarm był już poza samochodem, to kit że się trochę przyrumieni - jakby samochód jebnął to by mieli dwa grillowane ciała.

xv89

2020-02-03, 23:30
DzidaZawodnik napisał/a:

Z początku pomyślałem "co to za pie**olenie", że niby biali angole scigają twojego brata, a ciapaci do niego z pełną kulturą ale potem przypomniałem sobie, że to tylko moja zaściankowość.
Twójbrat po prostu jest czarny.



Oj,oj aleś mi pocisnął... inteligentnie i z polotem. Niezły z ciebie jajcarz...

kubi9b

2020-02-03, 23:32
ellsworth napisał/a:

Chyba ch*j ci w dupie psika! Jak, k***a gaśnica trzymana w temperaturze średnio kilku-kilkunastu stopni powyżej zera, nieraz całymi LATAMI ma mieć w sobie zawartość o temperaturze -60 stopni?!? No jak?? A ja głupi mam termos co trzyma temperaturę przez kilka godzin. Oj ja naiwny! Na drugi raz wleję sobie herbatę do zużytej gaśnicy skoro jest ona tak doskonałym izolatorem. Ja pie**olę! Ludzie myślcie coś! Fizyka była, jest i będzie obowiązkowym elementem wykształcenia od podstawówki!



Gaśnica śniegowa (prawidłowa nazwa: Gaśnica CO2) – gaśnica, w której środkiem gaśniczym jest zawarty w wysokociśnieniowej butli, skroplony dwutlenek węgla, który rozprężając się adiabatycznie oziębia się do ok. -78 °C. (Cyt. Wikipedia)

Nie wiem czy to troll czy nie, ale na wszelki wypadek wstawiam żeby nie powielać głupoty.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Anonimowyja

2020-02-04, 00:43
kubi9b napisał/a:

na wszelki wypadek wstawiam żeby nie powielać głupoty.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich.


:piwo:

Igorek95 napisał/a:

@Pan_Przecier Tobie łeb zamrozili, widać że nie wiesz a się wypowiesz. Płomień ma 900 stopni, co lepsze? W kriokomorach może być -140, czy ludzie zamarzają? Poza tym pierwsze słyszę o -60 stopniach z dyszy gaśnicy. A idź w ch*j z taką ciekawostką


Wilgotność powietrza, ciepło właściwe, ciepło parowania, rodzaje gaśnic i sposoby gaszenia pożarów, w tym ludzi (płonąca odzież)... jak ogarniesz te tematy, to podejmij dyskusję jeszcze raz.
Takich rzeczy uczyli kiedyś na przysposobieniu obronnym w szkole średniej, po szkole pierwsze lepsze szkolenie BHP w pracy (przy zatrudnieniu i powtarzane co rok lub trzy lata) powinno odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Dukenstein

2020-02-04, 13:04
Z takiego gówna już nic dobrego nie wyrośnie.. gliniarze powinni to odstrzelić na miejscu.

Catchcart

2020-02-04, 19:10
Często to mówię więc tym razem napiszę. Ale zjeby.

InnyName

2020-02-04, 20:18
Gruba chudnie w oczach, 30 metrów i zgubiła 2kg

qwerq221

2020-02-05, 20:18
ale ci angole to sa niedorajdy hahaha jak oni k***a podbili tyle świata? To jest k***a jakiś żart

Igorek95

2020-02-11, 12:39
Anonimowyja napisał/a:

Wilgotność powietrza, ciepło właściwe, ciepło parowania, rodzaje gaśnic i sposoby gaszenia pożarów, w tym ludzi (płonąca odzież)... jak ogarniesz te tematy, to podejmij dyskusję jeszcze raz.
Takich rzeczy uczyli kiedyś na przysposobieniu obronnym w szkole średniej, po szkole pierwsze lepsze szkolenie BHP w pracy (przy zatrudnieniu i powtarzane co rok lub trzy lata) powinno odpowiedzieć na wszystkie pytania.



No dobra przy rozprężaniu może być i -78 stopni, tematy tego typu ogarniam bardzo dobrze, ale taka temperatura jest przy samej dyszy, z metra żadnego zamrażającego podmuchu nie ma ;-)