18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy brytyjskiej młodzieży

zenasek • 2020-02-03, 16:36
Wnioskując z materiału miejsce akcji to UK.
Dalszych informacji brak.
Widocznie zabawy młodzieży z rozwiniętego zachodu są dużo ciekawsze niż w naszym zaścianku. Policja również jakby bardziej powściągliwa i tolerancyjna, o byle bzdurę nie strzelają :D


Tekos

2020-02-03, 18:29
Zgniły zachód!

Igorek95

2020-02-03, 18:40
@Pan_Przecier Tobie łeb zamrozili, widać że nie wiesz a się wypowiesz. Płomień ma 900 stopni, co lepsze? W kriokomorach może być -140, czy ludzie zamarzają? Poza tym pierwsze słyszę o -60 stopniach z dyszy gaśnicy. A idź w ch*j z taką ciekawostką

frytkizchleba

2020-02-03, 19:10
Niestety musze was rozczarowac, jest to PLAN FILMOWY do nowego serialu. Choc na poczatku sam sie nabralem.

Zrodlo:
Nie podam bo za malo postow, ale wygooglujcie.

zenasek

2020-02-03, 19:14
Up. Szukałem w necie wpisując uk british police molotov cocktail hit police car itp ale za choinkę nic nie znalazłem...

kulawiec

2020-02-03, 19:28
Fajna ustawka. Ktoś w to uwierzył?

frytkizchleba

2020-02-03, 19:40
zenasek napisał/a:

Up. Szukałem w necie wpisując uk british police molotov cocktail hit police car itp ale za choinkę nic nie znalazłem...



Dopisz nazwe miejscowosci '' Ballyclare'' i ci wyjdzie.

xv89

2020-02-03, 20:01
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole jaki terror k***a oni już palą gliniarzami w radiowozach so prosperity so tolerant....



Coraz weselej tam mają. Brat też siedzi od ponad 6 lat tam, kolejne fajne auto kupił, ma spoko robotę, miał kredyt na dom organizować, ale mówi, że coraz częściej się od rdzennych (białej patoli na zasiłkach) Angoli się słyszy różne pogróżki słyszy i na razie zostaje na wynajętym, bo sytuacja coraz bardziej nieciekawa. Do domu wracać musi okrężną drogą, bo w lasach patusy drogi blokują i ludzi szabrują - a mieszka pod Londynem.
Co zadziwiające, ciapaki z sąsiedztwa, według jego relacji lepiej się tam zachowują od rdzennych idiotów (nie srają tam, gdzie sami mieszkają).

zzzz2

2020-02-03, 20:08
Scena z serialu:

"W sieci oburzenie wywołało wideo, na którym widać jak brytyjski policjant gasi radiowóz, zamiast palącego się niedaleko na jezdni kolegę. To jednak scena z kręconego kilka dni temu pod Belfastem serialu, a na nagraniu widoczni są statyści oraz irlandzki aktor, który gra detektywa."

Źródło: TGF11 (konkret 24).

Janiol

2020-02-03, 20:10
xamill napisał/a:

Ten zamiast kolegę gasić to gasi samochód xD



W pracy nie ma kolegów są tylko znajoma ryje

esa

2020-02-03, 20:17
fejk czy też nie ale pomysł przedni

DzidaZawodnik

2020-02-03, 20:30
xv89 napisał/a:

Coraz weselej tam mają. Brat też siedzi od ponad 6 lat tam, kolejne fajne auto kupił, ma spoko robotę, miał kredyt na dom organizować, ale mówi, że coraz częściej się od rdzennych (białej patoli na zasiłkach) Angoli się słyszy różne pogróżki słyszy i na razie zostaje na wynajętym, bo sytuacja coraz bardziej nieciekawa. Do domu wracać musi okrężną drogą, bo w lasach patusy drogi blokują i ludzi szabrują - a mieszka pod Londynem.
Co zadziwiające, ciapaki z sąsiedztwa, według jego relacji lepiej się tam zachowują od rdzennych idiotów (nie srają tam, gdzie sami mieszkają).



Z początku pomyślałem "co to za pie**olenie", że niby biali angole scigają twojego brata, a ciapaci do niego z pełną kulturą ale potem przypomniałem sobie, że to tylko moja zaściankowość.

Twójbrat po prostu jest czarny.

jmak

2020-02-03, 20:32
Rizwan napisał/a:

Spokojnie bo to jakiś plan serialu czy coś



serial czy też nie - nie zdziwiłby mnie taki rozwój sytuacji w tym "oświeconym" kraju...
Na codzień współpracuję z przynajmniej 6 różnymi narodowościami i na przestrzeni kilku lat śmiało rzucam tezę, że to najbardziej upośledzony naród w Europie

kawior2007

2020-02-03, 20:59
No a co taki policjant im zrobi? Nakrzyczy na nich? :lol:

dzban_30

2020-02-03, 21:14
xamill napisał/a:

Ten zamiast kolegę gasić to gasi samochód xD



To gaśnica proszkowa , nie wolo takimi gasić ludzi (proszek może uszkodzić płuca) a jeśli śniegowa to może poparzyć więc słusznie zrobił....

kolgrim13

2020-02-03, 21:49
irlandia polnocna